Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Египет

Єгипет

 Тури в Єгипет з Черкас. Туристична агенція Компас.

Тури до Єгипту З Черкас – це захоплююча подорож до колиски цивілізації:
• в країну з унікальним географічним положенням, що розташувалася на стику трьох континентів (Європи, Азії та Африки) і двох релігій (ісламської та християнської);
• в найдавнішу країну, оточену нескінченними міфами, загадками і легендами.

Єгипет приваблює неймовірну кількість туристів завдяки м’якому клімату, гостинності місцевих жителів, відмінно розвиненій туристичній інфраструктурі, доступним цінам та морю екзотики.
Динамічний і насичений подіями відпочинок в Єгипті гармонійно поєднується з розслаблюючим і приємним відпочинком на чудових коралових і піщаних пляжах курортів Єгипту.

Всі курорти Єгипту

Хургада, Шарм-Ель-Шейх, Марса-Алам, Ель-Гуна, Сома-Бей, Дахаб, Марса-Матрух, Макаді-Бей.
Хвилі Червоного моря – мрія будь-якого серфінгіста, а його чудові коралові сади і приголомшливе різномаїття морських мешканців – справжній рай для любителів підводних видів спорту – дайвінгу, фрідайвінгу і снорклінгу.
Сафарі по пустелі на джипах – прекрасне шоу для любителів пригод. Пустеля піднесе мандрівникам чимало сюрпризів, несподіваних зустрічей з бедуїнами, катання на верблюдах.

Пам’ятки і екскурсії Єгипту:
Піраміди Гізи – таємничий символ вічної віри людини в загробне життя. Саме тут знаходиться одне з семи чудес світу – Піраміда Хеопса, вага якої сягає семи мільйонів тонн.
Каїр – столиця Єгипту, «Ворота Сходу», «Місто тисячі мінаретів» і найбільше місто Африки, що утворилось на місці двох міст різних епох – найдавнішого Геліополіса і Вавілона Єгипетського.

Каїр

Каїр – хранитель багатющої культури всієї єгипетської цивілізації. Величезні акведуки (що йдуть від Нілу до Цитаделі Салладіна), папірусна та ювелірна фабрики, Музей парфумерії, найстаріший Базар Ремісників Хан Ель Халілі, вежа Бейт Аль Сеннар.
У Каїрі в Музеї Єгипту, що зібрав найдорожчу і унікальну колекцію в світі, мандрівники своїми очима можуть побачити коштовності та прикраси часів Стародавнього Єгипту, предмети побуту з відомої гробниці Тутанхамона, саркофаги і величезна кількість інших не менш цікавих і захоплюючих дух речей.
Гора Мойсея – одне з святих для християн усього світу місце. На вершині гори, неподалік від каплиці Святої Трійці, знаходиться «та сама печера», в якій Бог промовив такі слова, адресовані Мойсеєві: «Коли буде проходити Слава Моя, Я поставлю тебе в щілині скелі, і накрию тебе рукою Моєю.  До сьогоднішніх днів дійшов переказ про те, що людині, що побачила схід сонця з вершини гори Мойсея, прощаються всі гріхи.
Кольоровий каньйон трохи нагадує місто-загадку Петра в Йорданії. Тільки на відміну від міста Петра, Кольоровий каньйон – справжній «вінець творіння природи», так як геніальним і досконалим архітектором в даному випадку виступила сама природа.
Рас Мохаммед – заповідник підводного світу Червоного моря – Національний парк Єгипту, ще 1983 року включений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він вважається одним з кращих місць в Єгипті для занять підводними видами спорту. Помилуватися на мальовничі морські ландшафти, і різноманітний барвистий підводний світ Червоного моря з’їжджаються любителі підводного плавання з різних країн світу.
Синайський півострів – відомий всьому світу, як «просто» Синай – вважається мало не найбільш екзотичним місцем Єгипту, багаторазово згадуваним, як в міфах Стародавнього Єгипту, так і в Біблії, в описі біблійних подій. Півострів, що зв’язує Азію і Африку, привертає сьогодні паломників з усього світу святими місцями.
Луксор – місто-музей під відкритим небом, популярний туристичний центр Єгипту. Колись давним-давно тут знаходилася столиця Давнього Єгипту, звана єгиптянами Уасет, греками – Фіви, арабами – Аль Уксур, а самими жителями древнього міста – Ніут, що в перекладі означає «Місто». Назви пам’яток, які тут можна побачити, заворожують – Долина Фараонів, храм цариці Хатшепсут, Луксорський Храм, Карнакський храм, Колоси Мемнона і багато-багато інших пам’яток історії. Запрошуємо до Єгипту!

Гарячі тури на море
Всі тури до Єгипту

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти Туреччини, Тунісу, Греції, Кіпру, Іспанії, Албанії, Хорватії, Чорногорії.
Пошук туру

Туристическое агентcтво Компас предлагает туры в  Египет из Черкасс.
Хургада из Черкасс, Шарм ель Шейх из Черкасс, Марса Алам, Ель Гуна, Сома Бей, Дахаб, Марса Матрух, Макади Бей.
Отдых в Египте из Черкасс  привлекает невероятное количество туристов благодаря мягкому климату, гостеприимству местных жителей, отлично развитой туристической инфраструктуре, доступным ценам и морю экзотики.
Динамичные и насыщенные событиями туры в Египет гармонично сочетаются с расслабляющим и приятным отдыхом на великолепных коралловых и песчаных пляжах курортов Египта. Выбирайте горящие путевки в Египет из Черкасс от Компаса. Приглашаем на отдых в Египте!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!