Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Єгипту

Курорти Єгипту з Черкас. Туристична агенція Компас.

Курорти Єгипту – це те, заради чого велика частина туристів покидає рідні місця. Вони користуються незмінним попитом практично протягом усього року, пропонуючи блакитне небо, тепле море, сонце та весь спектр пов’язаних з пляжним відпочинком послуг, а також досить демократичні ціни. Велика екскурсійна програма і відсутність необхідності оформляти візу – додаткові плюси.
Відпочивати на північному узбережжі, що омивається Середземним морем, вважають за краще самі єгиптяни, які прагнуть уникати суєти великих і відомих курортів. Відпочинок там набагато дешевший, а вода чистіша.
Червоне море та Синайський півострів – вибір численних туристів з різних країн. Однак останнім часом ситуація почала змінюватися. Все більше іноземців стало з’являтися на середземноморському узбережжі, особливо на пляжах Олександрії.

Курорти Червоного моря

Червоне море, внутрішнє море Індійського океану, вважається одним із найсолоніших. Флора і фауна його – унікальні. Тут водиться не менше 150 видів коралів.
Хургада – цариця східного узбережжя Єгипту. Це найстаріший і найвідоміший курорт, що привертає величезну кількість відпочивальників щороку. Зрозуміло, завдяки теплому морю і непоганим пляжам, велика частина з яких – піщані. Пологий спуск до води, однорідний і дрібний пісок, відсутність коралового дна – головні характеристики майже всіх пляжів, за винятком територій при нових готелях. Тури в Хургаду  з Черкас – кращий вибір для сімей з дітьми та людей у віці. Хургада виросла з маленького селища. Право першовідкривачів належить англійцям. Перший готель міжнародного рівня – «Шератон» – був побудований тут ще в 70-х роках, з тих пір освоєння узбережжя не зупиняється ні на секунду. Територіально місто розділене на кілька районів (Дахар, Саккала, Нова Хургада), в кожному з яких є готелі різного ступеня «зірковості», приватні та громадські пляжі, добре розвинена індустрія розваг, у тому числі і нічних. Путівки в Хургаду з Черкас зручні для тих, хто планує відвідати відомі на весь світ пам’ятки Єгипту, – Каїр з пірамідами Гізи, Олександрію, Луксор, так як це один з найближчих до названих місць курортів. Однак потрібно пам’ятати, що деякі готелі за довгий час експлуатації встигли втратити частину зі своїх достоїнств.
Портове місто Сафага розташоване за 60 км. від Хургади. Цей курорт надзвичайно популярний серед любителів кайтсерфінгу та віндсерфінгу. Шанувальники дайвінгу також знайдуть тут усе для занять улюбленим видом спорту. Пляжі в Сафазі не завжди чисті, спуск до моря насилу можна назвати пологим. Зате пісок лікує шкірні захворювання, зокрема псоріаз, і відновлює опорно-рухову систему.
У Хургаді, Сафазі, Марса-Аламі і Ель-Гуні знаходяться найпопулярніші в світі центри з дайвінгу і підводного полювання.
Курорт Макаді-Бей розташований між Хургадою і Сафагою, за 20 км. від аеропорту. Це вкрай відокремлене місце ідеально підходить для тих, хто втомився від шуму міського життя. За межами готелів нічого немає – тільки пустеля. Всі розваги – на території Хургади, до якої можна добратися буквально за кілька хвилин або на території місцевих готелів. Пляжі в Макаді з неоднорідним піском. Спуск до моря не завжди зручний. Дно в деяких місцях коралове, так що купання можливе тільки при наявності спеціального взуття.
Ель-Гуна – відносно «молодий» курорт, побудований за проектом творця Діснейленду. Майже всі готелі розташовані на невеликих островах, з’єднаних, подібно венеціанським, всілякими містками. Головний вид транспорту – човни.
Тури в Марса-Алам – свого роду Мекка для любителів підводного плавання. Сюди з усього світу з’їжджаються шанувальники дайвінгу, що бажають помилуватися унікальними кораловими рифами. Готелів в Марса-Аламі поки не так вже й багато, але ведеться активне будівництво.

Курорти Синайського півострова

Найзнаменитіший курорт півострова Синай – Шарм-ель-Шейх – вважається одним з найбільш європеїзованих. Цей порізаний бухтами берег розташований на півдні півострова. Відмінна риса турів в Шарм-ель-Шейх з Черкас – більш високі ціни, ніж в Хургаді.
Бухти Наама-Бей, Шарм-ель-Майя, Рас-Умм-ель-Сід, Гаденз-Бей, Паша-Бей, Шаркс-Бей, Рас-Насрані і Набк формують одну з кращих курортних зон в Єгипті. Кожна бухта має свої особливості, але більша частина з них є природоохоронними зонами, а значить, не пристосовані для купання без спеціального взуття. Захід в воду в таких бухтах часто здійснюється з понтону. Море буває «мілким». Найбільш безвітряними вважаються бухти Шарм-ель-Майя і Наама-Бей. Бухта Набк, навпаки, відома своїми вітрами і хвилями. Зручний спуск по піску – в бухтах Шарм-ель-Майя і Наама-Бей. Переважна більшість туристів обирає путівки в Шарм-ель-Шейх з Черкас.
Молодіжний курорт Дахаб знаходиться на півдні Акабської затоки і в перекладі з арабської означає «золотий». Це рай для любителів віндсерфінгу, дайвінгу та інших видів водного спорту. Відмінна риса пляжів – коралове дно в морі і пісок з домішком каменів.

Курорти Середземного моря

Олександрія – прекрасне місце для відпочинку. Чудові пляжі і багатовікова історія гармонійно поєднані на території одного міста. Ресторани і кафе рясніють морепродукти.
Мерса-Матрух – місце паломництва єгиптян протягом усього літа. Ця перлина єгипетської Рив’єри надає в розпорядження відпочивальників піщані пляжі, природні печери і бухти.

Курорты Египта из Черкасс. Отдых в Египте из Черкасс от Турагентства Компас.

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!