Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Франція

Франция

Тури  до Франції з Черкас. Туристична агенція Компас.

Подорож до Франції подарує Вам море позитивних емоцій і величезну кількість незабутніх «вишуканих» вражень і спогадів, які можна отримати тільки в цій дивно красивій і неймовірно привабливій для туристів країні.

Франція – це старовинні вузькі вулички і найсмачніша кава з круасанами, найдавніші пам’ятники архітектури і «багатий» аромат вишуканих вин, приголомшливі музеї і затишні будиночки Монмартра, благородні пейзажі гірськолижних курортів і невеликі села з віковою історією, шалено дорогі ресторани Канн і справжній французький сир…

Міста Франції

Купуючи тури до Франції з Черкас, Ви купуєте все, що тільки «душа забажає». Тому що у Франції є все:
• оздоровчі курорти з цілющими джерелами,
• морські курорти з чудово обладнаними пляжами на атлантичному та середземноморському узбережжях,

Всі курорти Франції

• гірськолижні курорти з кращими умовами для катання,

Гірськолижна Франція

• найвитонченіша в світі кухня,
• чарівні старі винокурні,
• мальовничі пейзажі з виноградниками,
• і, звичайно ж, культурна спадщина Франції з її історичними пам’ятками і безліччю місць, пов’язаних з життям та діяльністю відомих особистостей. Таких, як Франсуа Рабле, Мольєр, Вольтер, Оноре де Бальзак, Віктор Гюго, Олександр Дюма, Марсель Пруст, Альбер Камю, Шарль Бодлер, Еміль Золя та інших.
У Франції найбільше культурних і природних пам’яток, оголошених надбанням людства і охороняємих ЮНЕСКО. Це – Собор в місті Бурже, Собор Св. Богоматері, палац То в місті Реймсі, історичний центр міста Авіньйона, церква Сен-Саван на Гартемпі, Абатство Фонтене, Версаль, Фонтенбло, Собор Ам’єна, Собор Шартра, романські пам’ятники Арля, Римський театр і Тріумфальна арка Оранжа, міст Гард, набережні Сени, долина річки Везер, грот Ласко, Мон-Сен-Мішель, історичне місто-фортеця Каркассонн, Середземноморський Канал, королівські соляні копальні в Арк-е-Сенан, площа Станіслава в Нан сі …

Париж

Вирушивши до Парижа, обов’язково відвідайте:
• Ейфелеву вежу (досить довго вежа вважалася найвищою спорудою в світі), міст Гард, міст Олександра III, Фонтан Невинних, Тріумфальну арку;
• собори Сен-Жак-де-Компостела, Шартр, Труа, Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі), Амьенський, Сент-Шапель;
• музеї Лувр, Орсе, Родена, Пікассо та Національний музей сучасного мистецтва;
• найцікавіші місця Парижа: Центр Помпіду, острів Сіте, Латинський квартал, Монмартр, квартал Маре, Єлисейські поля, музей парфумів «Фрагонар», музей воскових фігур Гревена, гора Монпарнас і квартал Ля Дефанс.
Недалеко від Парижа знаходиться найбільш барвистий парк Європи – французький Діснейленд. Якщо Ви вирушаєте до Франції з дітьми – французький Діснейленд стане для них найкращим подарунком. Головна вулиця (Main Street) з різнокольоровими будиночками, Дикий Захід (Frontierland), Земля пригод (Adventureland), Країна Фантазій (Fantasyland) з казковими «мультяшними» героями і Країна Фантазій (Discoveryland) стануть для Ваших дітей незабутньою подорожжю в дивовижний світ казок і пригод. Відвідайте Францію! Оберіть путівки у Францію від Компаса!

Гарячі тури до Франції
Всі тури до Франції

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури з Черкас до Греції, Іспанії, Італії, Нідерландів, Швеції,  Бельгії, Чехії, Литви, Естонії, Польщі, Туреччини, Грузії. 
Пошук туру

Тут – екскурсії до Франції від туроператора Феєрія

Туристическое агентство Компас предлагает  туры  во Францию из Черкасс!
Собор в городе Бурже, Собор Св. Богоматери, дворец То в городе Реймсе, исторический центр города Авиньон, церковь Сен-Саван на Гартемпи, Аббатство Фонтене, Версаль, Фонтенбло, Собор Амьена, Собор Шартра, романские памятники Арля, Римский театр и Триумфальная арка Оранжа, мост Гард, набережные Сены, долина реки Везер, грот Ласко, Мон-Сен-Мишель, исторический город-крепость Каркассонн, Средиземноморский Канал, королевские соляные копи в Арк- э-Сенан, площадь Станислава в Нан си …
Во Франции есть все:
• оздоровительные курорты с целебными источниками,
• морские курорты с прекрасно оборудованными пляжами на атлантическом и средиземноморском побережьях,
• горнолыжные курорты с лучшими условиями для катания.

Выбирайте путевки во  Францию из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!