Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Лілль

Тури в Лілль з Черкас від Компаса!

Лілль у Франції – старовинне місто з багатовіковою історією і величезною кількістю пам’яток, один з головних культурних центрів країни, батьківщина знаменитого Шарля де Голя. Це головне місто регіону Нор-Па-де-Кале, розташований за 218 км. від Парижа і всього за 14 км. від кордону з Бельгією, що надає йому фламандський колорит. Лілль цікавий і як самостійний об’єкт відвідування, і як зручна відправна точка для подорожей по Франції та країнах Бенілюксу.
Як дістатися
В Ліллі є міжнародний аеропорт, який знаходиться за 15 хвилин їзди від центру міста. З інших європейський міст до Лілля найзручніше добиратися потягом. Так, поїздка від Парижа забере у вас всього годину, від Брюсселя – 40 хвилин, від Лондона – півтори години.
Історія і сучасність
Спочатку Лілль у Франції був невеликим поселенням на острові між двох рукавів річки Дьоль. Прикордонне розташування міста ще з часів раннього середньовіччя зробило його предметом територіальних і династичних суперечок. За всю свою багатовікову історію він перебував в облозі 11 разів і побував під керуванням фламандців, іспанців, австрійців і англійців, лише за Людовіка XIV Лілль став частиною Франції.
Незважаючи на таку непросту історію, з XIV століття місто вважалося великим центром торгівлі, а лілльське мереживо славилося у всій Європі. У 1887 році сюди був переведений університет Північної Франції, в 1921 році вчені з лілльского університету Пастера першими в світі відкрили вакцину проти туберкульозу.
У 1983 році в Ліллі запрацювало перше повністю автоматизоване метро. У передмісті Лілля Марк-ан-Барель знаходиться штаб-квартира компанії Promod.
У 2004 році Лілль разом з італійською Генуєю був удостоєний звання культурної столиці Європи.
Що подивитися, де побувати
Туристам буде цікава, перш за все, історична частина Лілля, так зване старе місто з його бруківчатими вуличками, музеями і пам’ятками. Хорошим орієнтиром служить бульвар Свободи: старовинна частина міста знаходиться з північного боку від нього, а нові будівлі – з південної.
Головна площа Лілля носить ім’я Шарля де Голля. Поряд з нею стоїть будівля Старої Біржі XVII століття, саме тут в той час була зосереджена торгівля.
Бульвар Свободи впирається в п’ятикутну Цитадель другої половини XVII століття, побудовану Вобаном, знаменитим військовими архітектором часів Людовика XIV. Ще один пам’ятник епохи Людовика XIV – тріумфальна арка Паризькі ворота 1682 р., символ французької державності і повернення Лілля до складу Франції.
З найбільш знаменитих церков можна відзначити собор Нотр-Дам-де-ла-Трей і церкву св. Андрія. Нотр-Дам в Ліллі примітний своїм пишним внутрішнім оздобленням і багатою колекцією середньовічного церковного начиння.
Серед музеїв обов’язковий для відвідування Палац витончених мистецтв, в постійну експозицію якого входять роботи Босха, Баутса, Донателло, Веронезе, Рубенса, Делакруа, Гойї та багатьох інших. За насиченістю колекції музей по праву вважається «другим Лувром».
Розваги і активний відпочинок
Поряд з прогулянками по місту і оглядом визначних пам’яток любителі театрального дозвілля можуть порадувати себе походом в Оперу або театр Севастополь, квитки краще бронювати заздалегідь.Туристів з дітьми не залишить байдужими прогулянка по зоологічному парку.
Також Лілль має чудові можливості для шопінгу – незліченні магазини на вуличках, що розходяться від Гран-Плас, Ріур та Театральної площ. На Бетюнській вулиці по суботах відкритий ярмарок, що рясніє сувенірами і місцевими сирами, а кожного вересня в місті шумить вуличний ринок Брадері.
У ресторанах Лілля гостей чекають страви французької та бельгійської кухонь.
Де зупинитися
Лілль пропонує для розміщення туристів готелі 3 * -5 *, невеликі готелі та хостели.

Туры в Лилль из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!