Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Нант

Тури в Нант з Черкас від Компаса!

Нант у Франції – дивовижне місто мистецтв, фестивалів, квітучих садів і архітектури різних епох. Він розташований на північному заході країни, всього за 40 км. від узбережжя Атлантичного океану. Нант – колишня столиця історичної області Бретань, а тепер – головне місто департаменту Атлантична Луара. Тут щорічно проводиться величезна кількість яскравих багатолюдних свят, на які з’їжджаються гості з Франції та з усього світу. Серед них Кінофестиваль трьох континентів, Міжнародне свято квітів, Весна мистецтв, Фестиваль шоколаду, Фестиваль німецького, іспанського, британського і італійського кіно.

Як дістатися

Прямих рейсів в Нант немає, проте на літаку можна долетіти до Парижа і звідти на поїзді TGV приблизно за 2 години приїхати місто.

Візитна картка

Французький Нант – батьківщина Жюля Верна, автора знаменитих романів і книг в жанрі наукової фантастики. У будинку, де він жив, зараз знаходиться музей письменника. Надихнувшись творами Жюля Верна, команда французьких художників і архітекторів створила в Нанті унікальний культурний проект. Він отримав назву «Машини острова Нант» і був вперше показаний публіці в 2007 році. Проект являє собою галерею, в який виставлені всілякі пристрої і механізми, описані в романах Верна.

Що подивитися, де побувати

Головна архітектурна пам’ятка Нанта – фортеця герцогів Бретані. Вона розміщується на правому березі Луари і складається з декількох будівель XV – XVIII ст. В одному з будинків знаходиться Музей історії Нанта. Поціновувачам образотворчого мистецтва варто відвідати Художній музей. Тут зібрані твори художників і скульпторів XII – XX століть. У залах музею можна побачити роботи Василя Кандинського, Гюстава Курбе та інших видатних майстрів.

За останні кілька років Нант отримав безліч призів на французькому конкурсі «Квітуче місто». Тут трепетно ​​відносяться до квітів і рослин, ретельно доглядають за ними і неодмінно показують гостям. Чудеса садового мистецтва найкраще видно в Ботанічному саду Нанта, Японському саду на острові Версель, Квітковому парку де-ла-Божуар. Втім, під час прогулянки по місту є шанс знайти не такий популярний, але не менш чарівний маленький парк.

Місцева кухня і вина

Нант знаменитий блюдами з риби і морепродуктів. Це батьківщина крепів – невеликих хрустких млинців. У всій Франції цінують Нантські пироги і торти з найрізноманітнішими начинками. До їжі гостям пропонують місцеві вина: Мюскаде і Гро план. Більшість кафе, ресторанів і барів зосереджено в кварталах Le Quai des Antilles і Graslin. Гурманам варто обов’язково відвідати один з найстаріших ресторанів міста – La Cigale.

Туры в Нант из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!