Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Руан

Тури в Руан з Черкас від Компаса!

Прекрасне місто з відомим на весь світ готичним собором, чудовою кухнею, строкатими ярмарками і унікальними музеями – це Руан у Франції. Він розташовується за 140 км. від Парижа серед густих нормандських лісів і яблуневих садів. Тут провела свої останні дні Жанна д’Арк. Письменник Гюстав Флобер написав у Руані свій шедевр – роман «Пані Боварі», а художник Клод Моне створив серію картин, яка принесла йому великий успіх.
Як дістатися
У Руані є міжнародний аеропорт, який приймає рейси з Європи і США. Прямих рейсів немає, однак можна зробити пересадку в Брюсселі і Лондоні. Відстань до кожного з цих міст становить приблизно 350 км. Зі столиці Франції в Руан легко дістатися потягом з вокзалу Сен-Лазар (час у дорозі не перевищує півтори години).
Що подивитися, де побувати
Найголовніша пам’ятка міста – Руанский або Кафедральний собор Нотр-Дам, побудований в готичному стилі. Його будівництво почалося в XII столітті і тривало близько трьох століть. До 1880 року собор був найвищою будівлею світу (151 метр). Церква Сен-Маклу і Палац правосуддя – ще два зразка величної готичної архітектури. Від колись неприступного Руанского замку зараз залишилася тільки одна вежа, яка носить ім’я Жанни д’Арк. На честь Орлеанської діви на Старориночній площі Руана спорудили меморіальний хрест, а також церкву Святої Жанни д’Арк.
Руан в усі часи був місцем, де черпали своє натхнення живописці. Перебуваючи в місті, обов’язково варто відвідати художній музей Руана, в якому зберігаються полотна Моне, Модільяні, Караваджо, Веласкеса і Далакруа.
Місцева кухня і вина
Руан – обов’язкова зупинка у всіх гастрономічних турах по Франції. З покоління в покоління тут передається рецепт найвідомішої страви місцевої кухні – качки по-руанськи. У місті заснували навіть спеціальну нагороду за збереження традиції приготування цієї страви. У Руанській кухні яблука використовуються в будь-якому вигляді: з них роблять десерти, начинки для пирогів, сік, сидр, кальвадос і безліч інших страв і напоїв. Щороку в кінці жовтня на Старориночній площі проходить гастрономічний фестиваль «Свято живота» (La fête du ventre).
Що привезти
Колись в Руані знаходилась найбільша мануфактура по виробництву кераміки. Зараз тут працюють ремісничі майстерні, в яких шанують традиції і досі виробляють знамениті біло-блакитні вироби. Більшість цих цехів розташовується на вулиці Сен-Ромен. В якості подарунка з Руана також можна привезти домашній текстиль з льону.

Туры в Руан из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!