Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Тулуза

Тури в Тулузу з Черкас від Компаса! 

Великий науковий, культурний і промисловий центр – місто Тулуза колись був столицею середньовічного регіону Лангедок. Тепер в ньому органічно сусідять старовинні будівлі та сучасні споруди, історичні пам’ятки і високотехнологічні підприємства, тихі парки і галасливі вулиці з ресторанами і магазинами. Тулуза у Франції отримала прізвисько «рожеве місто». Цим ім’ям вона зобов’язана симпатичним домівкам цегляного кольору в псевдо-романському стилі, які збереглися в центрі міста. Тулузу називають також «космічною» і «студентською» – тут розташовані великі наукові та університетські установи.
Як дістатися
Прямих рейсів у Тулузу немає, проте на літаку сюди легко дістатися з пересадкою в Парижі, Амстердамі або іншому європейському місті. Зі столиці Франції в Тулузу можна доїхати потягом TGV, час в дорозі – близько п’яти годин.

Візитна картка
На вигляд міста сильно вплинули середньовічні продавці блакитного барвника, на який у них була монополія. Торгівля йшла так успішно, що в Тулузі було збудовано безліч прекрасних особняків і готелів. Пізніше монополія припинилася, однак ці будівлі збереглися до наших днів.
Що подивитися, де побувати
Середньовічна Тулуза вважалася релігійним центром півдня Франції. З тих часів тут збереглася романська базиліка Сен-Сернен, побудована в XI – XII століттях. Будівля внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Не поступається їй за величчю собор Сен-Етьєн, збудований в готичному стилі.

Однією з головних визначних пам’яток міста Тулуза вважається міська ратуша XVIII століття. Про історію міста можна дізнатися в Музеї старої Тулузи. Він розташований в будівлі Hotel du May. В іншому колишньому готелі – Hotel d’Assezat – знаходиться художня галерея Бемберг. Поціновувачам сучасного мистецтва варто відвідати музей Les Abattoirs.
Велич французької науки можна оцінити, відвідавши парк розваг Сіте-Еспас. Тут буде цікаво і дорослим, і дітям. Парк об’єднує музей космосу і космонавтики, виставки та атракціони, наприклад, симулятор місячної гравітації. Неподалік від Тулузи для відвідувачів відкритий завод корпорації Airbus.
Що привезти
По неділях на площі перед базилікою Сен-Сернен працює блошиний ринок. Тут можна знайти вінтажні сувеніри, аксесуари і безліч інших дрібниць. Поціновувачам образотворчого мистецтва варто прогулятися по площі Place de la Bourse, де зосереджені антикварні магазини, майстерні художників і ремісників. Тулуза довгий час була знаменита своїми тканинами і текстильними виробами. Їх також можна привезти як сувенір.

Туры в Тулузу из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!