Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Греція

Греція

Тури в Грецію з Черкас. Туристична агенція Компас.

Сонячна Греція, давня Еллада, колиска європейської цивілізації, батьківщина Олімпійських Ігор, земля міфів і легенд – як багато імен і епітетів має ця дивовижна країна! Блакитні води трьох морів омивають понад 2000 островів і найбыльш звивисту в світі берегову лінію, де «море тягнеться до землі тисячами рук», а смуга білосніжних пляжів чергується із затишними бухтами і грядою мальовничих скель. Стародавні міста і храми Греції дихають самою історією, природа захоплює своєю первозданною красою, а сердечне грецьке гостинність має до незабутнього відпочинку в цій казковій країні, обраної богами Олімпу!

Відпочинок в Греції з Черкас – чудовий вибір завдяки особливостям географічного положення, достатку історичних пам’яток і м’якому клімату цієї прекрасної країни. Неповторний ландшафт, цілюще морське повітря і дивовижна краса грецької землі  привертають в цей район Середземномор’я тисячі туристів.

У Греції кожен знайде щось для себе: любителі безтурботного пляжного та сімейного відпочинку, дайвери і екстремали, гурмани і завсідники нічних клубів, шанувальники історії, всіляких екскурсій і активного туризму. Чому? Як не банально – тому що в Греції все є. Ласкаве сонце, прозоре смарагдове море і напоєні п’янкими ароматами сади, смачні ситні страви і терпке іскристе вино, міста, що налічують тисячоліття історії, і унікальні пам’ятники, без яких неможливо уявити культурну спадщину нашої планети.

Тури в Грецію з Черкас – це захоплююча подорож і чудовий відпочинок на прекрасних пляжах, де можна повністю відмовитися від щоденних проблем і забути про набридливу ​​і всюдисущу цивілізацію. Це – найкраще рішення для сімейного відпочинку з дітьми. Багато курортів Греції можуть похвалитися чудовими піщаними пляжами і мілководними бухтами, придатними для купання дітей будь-якого віку. Максимальна безпека, безліч розважальних заходів, дитячі майданчики і атракціони, аквапарки і пізнавальні екскурсії залишать в пам’яті тільки найкращі спогади і зроблять сімейний відпочинок з дітьми в Греції незабутнім.

Всі курорти Греції

Тури в Грецію – це можливість зробити чудовий шопінг. Ювелірні прикраси, хутряні вироби, сувеніри та грецькі вина будуть ще довго нагадувати про чудесний час відпочинку та привітність місцевих жителів.

Тури в Грецію з Черкас відкривають для туристів чудові можливості для знайомства з унікальними пам’ятками найдавнішої цивілізації, надзвичайними пам’ятками архітектури і цікавими історіями легендарної Еллади.

Головні туристичні об’єкти знаходяться на західному узбережжі Аттики в столиці Греції – Афінах. Це – Акрополь, храм Ерехтейон, Театр Діоніса і багато інших. В Афінах понад 250 музеїв, величезна кількість галерей і храмових комплексів.

Афіни

Незвичайне відчуття подорожі в часі залишає відвідування міст античного світу, таких як Фіви, Елевсін і Дельфа. Півострів Пелопоннес славиться античними руїнами в Патрах, Олімпії, Мікенах і Коринті, дивовижними фресками в Дафні.

У Греції є Афінський Акрополь і монастирі Метеори, батьківщина багатьох міфів – півострів Пелопоннес і чудові пляжі півострова-тризуба Халкідікі, лабіринт чудовиська Мінотавра на стародавньому Кріті і Родос, знаменитий гігантською статуєю Колоса, фантастичний острів-вулкан Санторіні і благословенний Святим Спиридоном острів-сад Корфу … Але все, що в Греції є, перерахувати неможливо, тому що, це – країна нескінченних відкриттів і задоволень!

Викликають почуття захоплення острови Егейського моря: Самос – батьківщина Піфагора; Родос – знаменитий пам’ятниками мікенської культури; Лесбос – був притулком знаменитої Сапфо; Лемнос – багатий археологічними розкопками різних історичних періодів.

У північній частині країни на кордоні Фессалії і Македонії на півострові Афон знаходиться найекзотичніша пам’ятка Греції – Чернеча Республіка (Метеора Монастір).
У західній частині Греції розташувалось стародавнє місто Яніна, що розкинулось на березі озера з такою ж назвою. Місто привертає увагу старими східними кварталами, де можна придбати різні предмети домашнього вжитку і сувеніри, виготовлені місцевими ремісниками.

Крит – найчарівніша частина Греції, що зберігає культурні цінності і найдавніші таємниці протягом багатьох сторічь і справедливо заслуговує пильної уваги мандрівників. Запрошуємо придбати путівки у Грецію з Черкас від Компаса!

Всі тури до Греції

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти Кіпру, Іспанії, Італії, Хорватії, Албанії, Єгипту,Туреччини, Тунісу.
Пошук туру

Екскурсійні тури до Греції від туроператора Інкомартур

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Грецию из Черкасс!
Туры в Грецию – это лучшее решение для семейного отдыха с детьми.
Туры в Грецию – это возможность сделать отличный шопинг.
Главные туристические объекты находятся в столице Греции. В Афинах более 250 музеев, множество галерей и храмовых комплексов.
Посетите города античного мира, такие как Фивы, Элевсин и Дельфа. Полуостров Пелопоннес славится древними руинами в Патрах, Олимпии, Микенах и Коринфе. Вызывают восхищение острова Эгейского моря: Самос – родина Пифагора; Родос – знаменитый памятниками микенской культуры; Лесбос – был убежищем знаменитой Сапфо; Лемнос – богатый археологическими раскопками разных исторических периодов. Крит – самая обаятельная часть Греции, сохраняет культурные ценности и древние тайны в течение многих столетий. Приглашаем на отдых в Греции из Черкасс.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!