Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Греція

Греція

Туристична агенція Компас пропонує екскурсії та тури відпочинку на морі у Греції!

Сонячна Греція, давня Еллада, колиска європейської цивілізації, батьківщина Олімпійських Ігор, земля міфів і легенд – як багато імен і епітетів має ця дивовижна країна! Блакитні води трьох морів омивають понад 2000 островів і найбыльш звивисту в світі берегову лінію, де «море тягнеться до землі тисячами рук», а смуга білосніжних пляжів чергується із затишними бухтами і грядою мальовничих скель. Стародавні міста і храми Греції дихають самою історією, природа захоплює своєю первозданною красою, а сердечне грецьке гостинність має до незабутнього відпочинку в цій казковій країні, обраної богами Олімпу!

Греція – чудовий вибір для відпочинку, завдяки особливостям географічного положення, достатку історичних пам’яток і м’якому клімату цієї прекрасної країни. Неповторний ландшафт, цілюще морське повітря і дивовижна краса грецької землі  привертають в цей район Середземномор’я тисячі туристів.

У Греції кожен знайде щось для себе: любителі безтурботного пляжного та сімейного відпочинку, дайвери і екстремали, гурмани і завсідники нічних клубів, шанувальники історії, всіляких екскурсій і активного туризму. Чому? Як не банально – тому що в Греції все є. Ласкаве сонце, прозоре смарагдове море і напоєні п’янкими ароматами сади, смачні рясні страви і терпке іскристе вино, міста, що налічують тисячоліття історії, і унікальні пам’ятники, без яких неможливо уявити культурну спадщину нашої планети.

Тури в Грецію – це захоплююча подорож і чудовий відпочинок на прекрасних пляжах, де можна повністю відмовитися від щоденних проблем і забути про набридливу ​​і всюдисущу цивілізацію. Це – найкраще рішення для сімейного відпочинку з дітьми. Багато курортів Греції можуть похвалитися чудовими піщаними пляжами і мілководними бухтами, придатними для купання дітей будь-якого віку. Максимальна безпека, безліч розважальних заходів, дитячі майданчики і атракціони, аквапарки і пізнавальні екскурсії залишать в пам’яті тільки найкращі спогади і зроблять сімейний відпочинок з дітьми в Греції незабутнім.

Всі курорти Греції

Тури в Грецію – це можливість зробити чудовий шопінг. Ювелірні прикраси, хутряні вироби, сувеніри та грецькі вина будуть ще довго нагадувати про чудесний час відпочинку та привітність місцевих жителів.

Тури в Грецію відкривають для туристів чудові можливості для знайомства з унікальними пам’ятками найдавнішої цивілізації, надзвичайними пам’ятками архітектури і цікавими історіями легендарної Еллади.

Головні туристичні об’єкти знаходяться на західному узбережжі Аттики в столиці Греції – Афінах. Це – Акрополь, храм Ерехтейон, Театр Діоніса і багато інших. В Афінах понад 250 музеїв, величезна кількість галерей і храмових комплексів.

Афіни

Незвичайне відчуття подорожі в часі залишає відвідування міст античного світу, таких як Фіви, Елевсін і Дельфа. Півострів Пелопоннес славиться античними руїнами в Патрах, Олімпії, Мікенах і Коринті, дивовижними фресками в Дафні.

У Греції є Афінський Акрополь і монастирі Метеори, батьківщина багатьох міфів – півострів Пелопоннес і чудові пляжі півострова-тризуба Халкідікі, лабіринт чудовиська Мінотавра на стародавньому Кріті і Родос, знаменитий гігантською статуєю Колоса, фантастичний острів-вулкан Санторіні і благословенний Святим Спиридоном острів-сад Корфу … Але все, що в Греції є, перерахувати неможливо, тому що, це – країна нескінченних відкриттів і задоволень!

Викликають почуття захоплення острови Егейського моря: Самос – батьківщина Піфагора; Родос – знаменитий пам’ятниками мікенської культури; Лесбос – був притулком знаменитої Сапфо; Лемнос – багатий археологічними розкопками різних історичних періодів.

У північній частині країни на кордоні Фессалії і Македонії на півострові Афон знаходиться найекзотичніша пам’ятка Греції – Чернеча Республіка (Метеора Монастір).
У західній частині Греції розташувалось стародавнє місто Яніна, що розкинулось на березі озера з такою ж назвою. Місто привертає увагу старими східними кварталами, де можна придбати різні предмети домашнього вжитку і сувеніри, виготовлені місцевими ремісниками.

Крит – найчарівніша частина Греції, що зберігає культурні цінності і найдавніші таємниці протягом багатьох сторічь і справедливо заслуговує пильної уваги мандрівників. Запрошуємо відвідати чарівну Грецію!

Всі тури до Греції

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах Кіпру, Іспанії, Італії, Хорватії, Албанії, Єгипту,Туреччини, Тунісу.

Туристическое агентство Компас предлагает экскурсии и туры отдыха на море в Греции!
Туры в Грецию – это лучшее решение для семейного отдыха с детьми.
Туры в Грецию – это возможность сделать отличный шопинг.
Главные туристические объекты находятся в столице Греции. В Афинах более 250 музеев, множество галерей и храмовых комплексов.
Посетите города античного мира, такие как Фивы, Элевсин и Дельфа.Полуостров Пелопоннес славится древними руинами в Патрах, Олимпии, Микенах и Коринфе. Вызывают восхищение острова Эгейского моря: Самос – родина Пифагора; Родос – знаменитый памятниками микенской культуры; Лесбос – был убежищем знаменитой Сапфо; Лемнос – богатый археологическими раскопками разных исторических периодов.Крит – самая обаятельная часть Греции, сохраняет культурные ценности и древние тайны в течение многих столетий.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!