Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Індії

Курорти Індії з Черкас від Компаса!

Унікальна, самобутня, не схожа на інші країни Індія як магнітом притягає до себе туристів з усього світу. Люди приїжджають сюди, щоб ближче познайомитися з багатющою історією, культурою, архітектурою стародавнього народу, який зберіг багатовікові традиції.

Але не одними тільки пам’ятками зустрічає гостей ця країна. Багато туристів їдуть цілеспрямовано, щоб відвідати курорти Індії, які не поступаються, а в чомусь навіть перевершують кращі здравниці розвинених туристичних країн.

Індія надає різноплановий відпочинок. Тут є морські і гірськолижні курорти. Найкращі курорти біля моря знаходяться в Кералі, Гоа, Мумбаї, Ченнаї. До моря бажано їхати в холодну пору року, з жовтня по березень. На індійському узбережжі в цей період немає виснажливої спеки і злив, море тихе і спокійне. Гірськолижні курорти знаходяться в Гімалаях, в оточенні прекрасних ландшафтів.

Пляжні курорти.
Велику частину країни омивають води Індійського океану, з південного заходу знаходиться Бенгальська затока, з південного сходу – Аравійське море. Довжина берегової лінії перевищує 7 тис. км.

Курорт Гоа.
Штат Гоа на узбережжі Аравійського моря є одним з найвідоміших курортів в світі. Спосіб життя тут зовсім не схожий на традиційний індійський. Сорок незабруднених цивілізацією пляжів біля безкрайнього теплого моря гостинно зустрічають туристів.
Купальний сезон в Гоа триває 6 місяців (середина жовтня – середина квітня).
Штат Гоа територіально розділений на 2 частини – північну і південну. Північний Гоа – в порівнянні з південним, недорогий курорт, який здавна облюбувала молодь для галасливого проведення дозвілля. Південний Гоа відрізняється більш престижними готелями. Тут вважають за краще відпочивати респектабельні європейці і заможні індуси.

Зародження туризму в Гоа починалося в північній його частині. Зараз тут побудовано багато бюджетних готелів і пансіонатів в курортних селах. Готелі, розташовані близько один від одного, належать до категорії 2-3 *. Численні бари, ресторани, магазини готові прийняти відвідувачів. Молодь любить проводити час в нічних клубах і відвідувати пляжні трансвечірки.
Пляжі Північного Гоа мають високі береги і покриті темним піском. Деякі готелі мають власні пляжі, затишно розташувавшись в зручних лагунах.
У віддаленій частині Гоа знаходиться майже дикий пляж Тіракол. Недалеко від нього в однойменному форті є готель.

На пляжі Анджуна (або Анжуна) зазвичай безлюдно, але по середах тут проводяться ярмарки, де можна придбати вироби місцевих ремісників.

Бага – невеликий красивий доглянутий пляж. Поруч з ним є кілька готелів і невеликих ресторанів, по суботах функціонує вечірній ринок.
Семикілометровий пляж курорту Калангут колись був місцем тусовок хіпі. Зараз тут відпочивають «організовані» туристи. Для них побудовані готелі, є пункти харчування. Зазвичай на пляжі шумно і багатолюдно, особливо в травні і червні. Туристи можуть прослухати курси карате, йоги, масажу, медитації..
Кандолім – більш респектабельний, ніж Калангут. Своєю спокійною атмосферою він нагадує більш престижні пляжі Південного Гоа. Спуск до води крутуватий, але якість житла хороше – є два готелі «Тадж-груп».

Такий же спуск до моря і на пляжі Сінкуерім, хоча є і переваги – просторо і небагатолюдно.

Вагатор вибирають любителі веселого проведення часу і дешевого житла.

Південний Гоа.
Атмосфера в Південному Гоа зовсім інша, ніж в Північному. Тут і пляжі кращі, і житло більш комфортабельне, і публіка респектабельніша. Пляжі просторі, пісок чистий, світлий. Готелі високого рівня розташовані далеко один від одного. Впритул до смуги піску підходять густі джунглі, вілли оточені кокосовими пальмами.
Богмало розташувався в невеликій бухті в оточенні кокосового гаю. Берег усіяний лавками з усякою всячиною, численними кафе, є школа дайвінгу.
Агуада – пляж під стінами однойменного португальського форту. Він обладнаний усім необхідним, тут чисто і доглянуто. Крім престижних готелів тут ще є туристичне село.
Маджорда – довга суцільна смуга пляжів протяжністю 30 км., що проходять уздовж кількох сіл. Ці пляжі, до яких з пагорбів спускаються фруктові сади і пальмові гаї, – кращі в Гоа. Між ними є автобусне сполучення.
Хоча Колва і вважається важливим центром туризму Південного Гоа, однак на цьому курорті не так жваво, як в північному Калангуті. Уже за 1-2 км. від пляжу місцевість -абсолютно безлюдна. Тут є бюджетні готелі і ресторани, які вечорами влаштовують розважальні заходи.

На відстані двох кілометрів від Колви розташований ще більш тихий курорт – Бенаулім.
На південь від Бенауліма пролягає смуга доглянутого узбережжя протяжністю 10 км – Varga & Cavelossim. Тут розташовані пляжі вищої категорії і найкращі готелі.

Керала.
Штат Керала, розташований на південь від штату Гоа, також є тропічним раєм для туристів. Він простягнувся смугою в 590 км. уздовж Аравійського моря. Як туристичний регіон Керала став розвиватися порівняно недавно. Привабливі для туристів численні озера і лагуни, природа тропіків, чисті пляжі. Кращі пляжі Керала знаходяться в околицях міст Аллеппі, Варкала, Каннур, Ковалам.
Клімат в регіоні м’який тропічний, дощі можуть піти в будь-який час року, але мусонних періодів всього два – червень-липень і жовтень. Найбільш спекотні місяці – березень і квітень, коли температура може днем досягати 36 ° C, а вночі 30 ° C. Пляжі в Кералі невеликі, муніципальні.
Рівний піщаний пляж курорту Алапуж знаходиться в мальовничій місцевості, серед озер, лагун і річечок. У далекому його кінці розташувалися пальмові гаї. Пляж привертає любителів релаксації, а в розважальному парку «Віджая-бич» обладнані місця для пристрою пікніків, дитячі майданчики.
Варкала відома цілющими джерелами. Тут за невелику плату місцеві жителі роблять туристам особливий масаж тіла.
Ковалам розташований в бухті, де є коралові рифи, тому можна займатися дайвінгом, катанням на катамаранах. Пляж умовно ділиться на три ділянки, найбільш малолюдний з них – Марарі.
Найунікальніший з індійських пляжів – Мужаппілангад. З моря він захищений скелями, а по чотирикілометровій смузі піску можна пересуватися на авто.

Готелі Керали гармонійно вписуються в навколишній ландшафт, розташовуючись в бухтах і на берегах озер. Біля озера Вембанад побудовані комфортабельні 4-5-зіркові готелі, що пропонують різноплановий відпочинок, що поєднує екскурсії до водоспадів і озер, розважальні заходи.

Мумбай (Бомбей).
На північ від Гоа на узбережжі Аравійського моря розташувалось найбільш густонаселене місто країни Бомбей, яке тепер називається Мумбай. Сюди їдуть ті, хто бажає не тільки відпочивати на пляжах, але вивчити пам’ятки знаменитого Бомбея, зануритися в його нічне життя. Тут кращі в країні магазини і знаменитий Боллівуд – одна з найбільших кінокомпаній світу. Пляж Джуху Біч розташований в найдорожчому житловому районі міста. Уздовж узбережжя вишикувалося багато готелів вищої категорії, кафе, ресторанів, магазинів.

Ченнай (Мадрас).
Навколо Ченная, що знаходиться на східному узбережжі Бенгальської затоки, є багато хороших курортів. Пляж Марина-Біч – один з найбільш протяжних в світі, його довжина 12 км. Це місце облюбували місцеві жителі, тому він найбрудніший. Набагато комфортніше для прогулянок два інших пляжу – Еліотс і Брізі. У цих місцях багато історичних пам’яток, які свідчать про колоніальну історії Ченная.

Гірськолижні курорти.
Індія славиться не тільки чудовими пляжними курортами, але і можливістю покататися на гірських лижах в оточенні захоплюючих пейзажів. Хоча Гімалаї – досить протяжні і найвищі гори на планеті, місць для якісного катання не так вже й багато. Туристи з розвинених країн рідко відвідують індійські схили, адже в Європі є місця ближче і краще. І все ж в Індії прекрасні гірськолижні курорти. Деякі приїжджають в ці місця не стільки для катання, скільки для унікальної можливості помилуватися гірськими ландшафтами.
Найкращі гірськолижні курорти розташовані в штатах Уттар-Прадеш, Гімачал-Прадеш і Кашмірі.

Найбільш любимо туристами курорт Гульмаг в штаті Кашмір. Для гірськолижного спорту тут сприятливі умови – багато снігу, відповідний рельєф, добре розташовані підйомники. Найкращий сезон для гірськолижного спорту починається в середині грудня і закінчується в березні. Відпочинок на цьому курорті іноді називають «імператорським», згадуючи про те, що на цій землі любили колись відпочивати монгольські імператори. Тут зручні для катання схили і найбільш високогірна канатна дорога протяжністю близько п’яти кілометрів.
Аулі – ще один популярний серед гірськолижників курорт. Територія надійно захищена від вітру хвойними лісами. Загальна довжина трас складає 10 км, є пункти прокату, гірськолижні школи. Катаються тут як новачки, так і більш просунуті гірськолижники. Сезон починається в грудні і триває до середини травня. Це місце проведення національних чемпіонатів з гірськолижного спорту. Хоча готелів поки небагато, але вони відрізняються хорошим сервісом, надаючи все необхідне для комфортного відпочинку в горах.
Нарканда – гірський курорт на висоті 2700 м, розташований серед соснових і ялинових лісів, завдяки яким повітря наповнене хвойними ароматами. Різноманітність численних схилів, спусків і трас дає можливість кататися всім – професіоналам, любителям і навіть дітям.
Соланг, що знаходиться на висоті 2800 м, є одним з наймальовничіших гірських курортів країни. Є дві траси, розділені між собою парканом, і два підйомника. Тут люблять відпочивати сім’ї місцевих індусів з дітьми, молодята із задоволенням проводять медовий місяць. Закусочні і невеликі кафе розташовані в сусідньому селі, за територією Соланг.

Які б курорти Індії не вибрали туристи для відпочинку, ця загадкова і приваблива країна залишить незабутній слід в серці кожного поціновувача прекрасного.

Гоа и Керала из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!