Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Іспанія

Туры в Испанию

Тури в Іспанію з Черкас.Туристична агенція Компас.

Красень Мадрид. Барселона. Гауді! Такого немає більше ніде. Толедо. Це треба бачити!
Тури в Іспанію – це чудова можливість забути про всі проблеми під жаркими променями іспанського сонця, ближче познайомитися з батьківщиною безстрашних тореадорів, поласувати гаспачо і паельєю, спробувати знамениті іспанські вина, навчитися танцювати ритмічний болеро і запальний фламенко, насолодитися відомими творами Пабло Пікассо і побачити на власні очі вікові пам’ятки найдавнішого королівства Європи.

Відпочинок в Іспанії приваблює туристів добре розвиненою туристичною інфраструктурою, комфортабельними готелями з високим рівнем обслуговування, чудово обладнаними пляжами, м’яким середземноморським кліматом і яскравою мальовничою природою.

Тури в Іспанію з Черкас, їх насичена екскурсійна програма з відвіданням Барселони, Андори, Аліканте та Мадрида припадуть до смаку шанувальникам історії, культури і мистецтва.

Барселона зачаровує архітектурою в готичному стилі, дивовижними парками, величними соборами і палацами. Площа Каталунья – серце Барселони. Тут зосереджені основні визначні пам’ятки міста – Виставковий центр Барселони, Національний палац, палац Марсет, середньовічні верфі Драссанес (Морський музей), «Будинок без кутів» і пам’ятник Колумбу.
Мадрид – чудовий пам’ятник старовини, що поєднує в собі все найкраще і красиве від різних стилів і епох – Музей Прадо, Площа Пуерта-дель-Соль, Парк Ретіро, центральна площа Пласа-Майор, Королівський Палац …

Мадрид

Сарагоса, Жерона, Толедо та інші міста Іспанії надають мандрівникам унікальний шанс зануритися в приголомшливу історію батьківщини Сальвадора Далі та Мігеля де Сервантеса.

Міста Іспанії

Відпочинок в Іспанії – чудовий вибір для приємного та безпечного сімейного відпочинку з дітьми в країні, що славиться на весь світ тематичними парками розваг.

Всі курорти Іспанії

Незабутні враження подарують дорослим та дітям Порт Авентура (другий за величиною парк атракціонів у Європі), «Каталонія в мініатюрі» (тут в масштабі 1:25 відтворено більше ніж 150 шедеврів іспанської архітектури), «Тібідадо» (найстаріший парк атракціонів в Іспанії), Aquopolis (водний парк), «Терра-Натура» (зоопарк нового покоління), Warner Bros. (парк атракціонів), «Дінополіс» (сучасний палеонтологічний парк), «Міні-Голлівуд» (назва говорить сама за себе) та багато інших розважальних та пізнавальних парків Іспанії. Наші туроператори пропонують комбіновані тури, в яких чудові екскурсійні програми поєднанні з відпочинком на пляжах Коста Брава. Придбайте путівки в Іспанію з Черкас від Компаса!

Гарячі тури на море
Всі тури до Іспанії

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти Греції, Кіпру, Італії, Хорватії, Албанії, Єгипту,Туреччини, Тунісу.
Пошук туру

А тут – екскурсії до Іспанії від туроператора Феєрія

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Испанию из Черкасс!
Красавец Мадрид. Барселона. Гауди! Такого нет больше нигде. Толедо. Это надо видеть!
Туры в Испанию, их насыщенная экскурсионная программа с посещением Барселоны, Андорры, Аликанте и Мадрида придутся по вкусу поклонникам истории, культуры и искусства.
Отдых в Испании из Черкасс привлекает туристов хорошо развитой туристической инфраструктурой, комфортабельными отелями с высоким уровнем обслуживания, прекрасно оборудованными пляжами, мягким средиземноморским климатом и яркой живописной природой. Испания – прекрасный выбор для приятного и безопасного семейного отдыха с детьми в стране, славящейся на весь мир тематическими парками развлечений.
Незабываемые впечатления подарят взрослым и детям Порт Авентура, “Каталония в миниатюре”, «Тибидадо», Aquopolis (водный парк), «Терра-Натура» (зоопарк нового поколения), Warner Bros., «Динополис» (современный палеонтологический парк), «Мини-Голливуд» и многие другие развлекательные и познавательные парки Испании. Выбирайте путевки в Испанию из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!