Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Гранада

Тури в Гранаду з Черкас від Компаса!

Гранада в Іспанії – острівець Сходу серед прекрасних пейзажів Андалусії, про який так точно написав Віктор Гюго: «На іспанській рівнині чи в арабській пустелі місто не знайдеш ти, щоб для серця і погляду краще було, ніж Гранада, – ідеал краси …».

Як дістатися

Міжнародний аеропорт ім. Гарсії Лорки знаходиться за 18 км. від центру Гранади.

Візитна картка

Давня Гранада розкинулася біля підніжжя величних гір Сьєрра-Невада, на трьох пагорбах, що спускаються до мальовниої долини річок Ханіль і Даррен. Ще в V ст. до н.е. тут знаходилося фінікійське та іберійське поселення Іліберра, потім містом володіли візантійці, а в 711 р. воно було захоплене маврами.

Гранадский емірат був останньою арабською державою в Європі, що проіснувала аж до XV ст., І сьогодні дивовижна історія Гранади знайшла своє відображення не тільки в унікальних архітектурних спорудах, а й в химерному переплетенні Заходу і Сходу, католицизму та ісламу, різних культур і традицій.

Що подивитися, де побувати

Гранада відома на весь світ своїми унікальними архітектурними та історичними пам’ятками. В першу чергу, це легендарний «Червоний палац» Альгамбра – чудовий архітектурно-парковий комплекс і колишня резиденція династії Насрідів. Розкішні палаци в арабському стилі, зведені в XIII-XIV століттях і оточені 2-кілометровою фортечною стіною з вежами, вражають своїм багатством і розмахом. Усередині комплексу, в який ведуть Ворота правосуддя, крім палаців з музеями, знаходяться мечеті та житлові будинки, сади і внутрішні дворики з дзюркотливими фонтанами. Альгамбра, оспівана в літературі і музиці, і внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, по праву вважається вершиною мавританського мистецтва в Європі.

Два інших пам’ятника Гранади, що охороняються ЮНЕСКО, – древній житловий квартал Альбайсін, в якому поєднується арабська і андалуська архітектура, і казково красиві сади Хенераліфе.

Серед інших визначних пам’яток міста: величний кафедральний собор XVI ст., прикрашений розписами Ель Греко, і Королівська капела – усипальниця католицьких королів, ренесансний монастир Св. Єремії і барокова церква Сан-Хуан-де-Дьос, церква Св. Воскресіння, квартал Сакромонте з печерами «Куевас», де жили цигани, і арабські лазні XI ст.

Також в Гранаді цікаво відвідати музеї – археологічний, музеї Альгамбри і образотворчих мистецтв, що розмістилися в палаці Карла V, обсерваторію і грандіозний Парк наук, де на площі 30 000 м2 розташовані 10 інтерактивних виставкових залів, озеро з рухомими скульптурами, Астрономічний сад, планетарій і багато іншого.

Розваги і активний відпочинок

Гранада – це не тільки місто-музей. Це – автентична кухня, в якій переплелися арабські, андалуські та середземноморські традиції, це корида і шоу фламенко, а також яскраві свята, такі як ярмарок Феєрія Гранади, свято Сан-Сесілія, присвячене святому покровителю міста, або Міжнародні фестивалі джазу, музики і танцю.

Туры в Гранаду из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!