Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кордова

Тури в Кордову з Черкас від Компаса!

Кордова в Іспанії – місто з дивовижною історією, архітектурними та культурними пам’ятками світового значення і неповторним колоритом, в якому переплетені традиції християнської, арабської та іудейської релігій.
Як дістатися
У Кордову зручно добиратися на поїзді з Севільї (час у дорозі 45 хвилин) і Мадрида (2 години). Регіональний аеропорт знаходиться за півгодини їзди від центру міста, а найближчий міжнародний аеропорт розташований в Малазі, за 160 км. від Кордови.
Візитна картка
Древнє андалуське місто Кордова розкинулось на березі річки Гвадалквівіра, на схилах гір Сьєрра-Морена. Засноване ще фінікійцями, воно перебувало під владою римлян і маврів, було «обителлю науки», столицею Кордовського халіфату і володіннями кастильських королів. Сьогодні унікальні пам’ятки Кордови є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а багатюща спадщина і незвичайна краса старовинного міста приваблюють численних туристів зі всього світу.
Що подивитися, де побувати
У Кордові прекрасно збереглося Старе місто, внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, але особливе місце займають пам’ятники часів Кордовського халіфату. Легендарна Мескіта, або Кордовська соборна мечеть, зведена в 784 р., – одне з 12 архітектурних чудес Іспанії, найбільш значимий пам’ятник династії Омейядів, яка за часів Середньовіччя була другою за величиною мечеттю в світі. Сьогодні Мескіта – римсько-католицький собор.
Ще один знаменитий пам’ятник епохи халіфату – «сяюче» палацове місто Медіна Асаар, зведене в X столітті.
В історичному центрі Кордови знаходиться середньовічний Алькасар християнських королів – велична фортеця, в якій Ізабелла Кастильська і Фердинанд Арагонський приймали Христофора Колумба перед його першою подорожжю.
Через річку Гвадалквівір перекинуто 250-метровий Римський міст з 16 арками, побудований в 45 р. до н.е., відреставрований арабами в X ст., що до середини XX в. залишався єдиним мостом Кордови. На південній стороні моста височіє середньовічна сторожова вежа Калаорра, де розміщується музей Трьох культур, в центрі – колона Архангела Рафаїла, а на протилежному березі стоять древні ворота Пуерта-дель-Пуенте, що колись служили входом в місто.
У єврейському кварталі Кордови знаходиться синагога XIV століття – найстаріша діюча синагога в світі і одна з трьох, що збереглися у всій Андалусії.
Крім унікальних історичних пам’яток в Кордові є безліч цікавих музеїв. Музей археології та етнографії приваблює не тільки найбагатшою колекцією старожитностей, але і чудовою архітектурою – він розташований в палаці з фасадом, прикрашеним прекрасними статуями. У Музеї образотворчих мистецтв, що займає старовинну барокову будівлю, представлено зібрання творів живопису і скульптури, в тому числі, роботи Гойї і Мурільо. Також цікаво відвідати Музей бою биків, що розповідає про історію іспанської кориди.
Розваги і активний відпочинок
Знаменита Кордова і своїми численними і яскравими святами, більшість з яких припадає на травень. Це «Битва квітів», під час якої глядачів закидають квітами з возів, і «Травневі хрести», що демонструє грандіозні флористичні композиції, Фестиваль Блюзу і феєричний кордовський ярмарок з фламенко і барвистими процесіями.

Туры в Кордову из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!