Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ізраїль

Ізраїль

Тури в Ізраїль з Черкас. Туристична агенція Компас.

Ізраїль – одна з наймолодших країн світу, при цьому земля, на якій вона розташовується, просякнута тисячолітньою історією, що зробила істотний вплив на формування сучасної цивілізації.

На Обітованій Землі нудьгувати туристам не доводиться, тут величезна кількість пам’яток, а також шикарні піщані пляжі, що омиваються водами Середземного, Червоного та Мертвого морів, чарівні красоти природи, християнські реліквії, таємничі простори пустелі, засніжені схили гірських хребтів. Здавалося б, все це не може вміститися на території однієї держави, але ж мова йде про тури в Ізраїль – найбільш загадкову і незвичайну країну світу.
Святині Ізраїлю.
У місті Віфлеємі, якщо вірити Біблії, народився Ісус Христос, в річці Йордан його хрестили, в Гефсиманському саду заарештували, в Єрусалимі він відправився на Голгофу. Сьогодні туристи мають можливість пройти стежками Христа і доторкнутися до найголовнішої таємниці людства.

Єрусалим

Екскурсійні програми до Ізраїлю розраховані і на дітей шкільного віку. Тому батькам, що бажають долучити свою дитину до скарбів світової культури, варто вивчити пропозиції на екскурсійні програми по Ізраїлю.

Міста Ізраїлю

Курорти Ізраїлю користуються великою популярністю не тільки у європейців, тут часто з’являються гості з інших континентів – американці, австралійці і китайці.

Всі курорти Ізраїлю

Найпопулярнішими курортами Ізраїлю є ті, що розташовуються на березі Мертвого моря. Унікальність найсолонішої в світі водойми в тому, що до його складу входять корисні мікроелементи і мінерали в такій концентрації, що вода і мулові відкладення цих місць здатні вилікувати людину від важких хвороб. Тури на Мертве море купують з метою підлікувати недуги опорно-рухового апарату, шкірних покривів, дихальних шляхів. Атмосфера усамітнення, ареол таємничості і святості даного регіону дарують незабутні емоції і дозволяють позбутися не тільки від хронічних хвороб, а й від стресів, почуття втоми і тяжкості в тілі. Готелі Мертвого моря відповідають статусу курорту, багато з них входять до складу таких відомих світових готельних брендів, як Crowne Plaza, Hilton, Intercontinental і Sheraton.

Хайфа – одне з найпрекрасніших міст світу. Крім комфортного пляжного відпочинку на туристів тут чекає захоплююча подорож в знамениту печеру Іллі-пророка, а також численні музеї та храми.

Ейлат – райське місце для любителів дайвінгу, тут мало історичних пам’яток, зате красоти моря вражають уяву.

Обирайте путівки в Ізраїль  з Черкас від Компаса!

Всі тури до Ізраїлю

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти. ОАЕ, о. Балі, Домінікана, Коста Ріка, Мальдіви, Сейшели, В’єтнам, Шрі Ланка, Канари, Маврикій, Гоа, Туреччина, Єгипет,  Кіпр, Іспанія.
Пошук туру

Тут – екскурсійні тури до Ізраїля від туроператора Феєрія

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Израиль из Черкасс.

Израиль – наиболее загадочная и необычная страна мира.

В городе Вифлееме, если верить Библии, родился Иисус Христос, в реке Иордан его крестили, в Гефсиманском саду арестовали,  в Иерусалиме он отправился на Голгофу. Сегодня туристы имеют возможность пройти тропами Христа и прикоснуться к главной тайне человечества.

Самые популярные курорты Израиля – те, которые располагаются на берегу Мертвого моря.

Выбирайте путевки в Израиль  из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!