Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Назарет

Тури в Назарет з Черкас!

Назарет, розташований на півночі Ізраїлю, знаменитий не менше, ніж Єрусалим і Віфлеєм. Саме в цьому невеликому місті пройшли дитинство і юність Ісуса Христа. На сьогоднішній день тут проживають трохи більше 75 тисяч чоловік. Більшу частину жителів в історичній частині міста складають ізраїльські араби; близько третини з них є християнами, завдяки чому Назарет вважається найбільш християнським містом Ізраїлю. Тут, на відміну від інших регіонів країни, вихідним днем є не субота, а неділя.
Як дістатися
Найближчі міжнародні аеропорти знаходяться в Тель-Авіві (100 км.) і Єрусалимі (130 км.). З цих міст до Назарета можна доїхати на автобусі, таксі або орендованому автомобілі (по автотрасі 6/65).
Візитна картка
Назарет традиційно поділяють на дві частини: Верхній і історичне Нижнє місто, де розташовані основні визначні пам’ятки. Кращий сезон для їх відвідування – осінь і весна: влітку тут дуже спекотно і задушливо, а взимку буває прохолодно і дощить.
Розваги і активний відпочинок
Назарет приваблює в першу чергу тих, хто захоплений історією і релігією. Тут зосереджено безліч святих місць, пов’язаних з життям Ісуса Христа – базиліка Благовіщення, грот Діви Марії, церква Архангела Гавриїла, храм Весілля Господнього, церква Синагоги, а також мусульманських святинь, включаючи знамениту Білу мечеть.
Ще одна знакова пам’ятка Назарета – старий міський базар, надзвичайно барвистий і колоритний. Не менше враження справляють на туристів бруковані вузькі вулички і колоритні будинки Назарета. До речі, історичний центр міста, ретельно оновлений до святкування 2000-річчя християнства, є повністю пішохідним. В рамках підготовки до ювілею був реалізований ще один цікавий проект: поруч з базилікою Благовіщення з’явилось «Назаретське село» – музей під відкритим небом, що розповідає про те, як протікало життя за часів Ісуса.
В околицях Назарету розташований археологічний парк Сепфоріс (древнє іудейське місто Ціппорі), гора Фавор – місце Преображення Господнього, село Наїн, де Христос сотворив своє перше чудо, та інші релігійні пам’ятки, а також ряд природних пам’яток. Так, за 30 км. на схід лежить живописне Тіверіадське (Галілейське) озеро, на узбережжі якого можна позасмагати або влаштувати пікнік. За 33 км. на південь від Назарета знаходиться містечко Ган ха Шлоха, що об’єднує кілька озер, пляжів, водоспадів і цілющих джерел. А за 50 км. розташовуються гарячі джерела Хамат Гадері, на базі яких облаштований курортний комплекс з оздоровчими центрами, басейнами та тропічним парком.
Де зупинитися
У місті Назарет налічується близько двох десятків готелів, велика частина яких розташовується в межах Нижнього міста. Найдорожчі – це 4-зіркові готелі Golden Crown Hotel (він знаходиться трохи в віддаленні від центру), Rimonim Marys Well Nazareth Hotel, Nazareth Ilit Plaza Hotel та ін. Більш бюджетні варіанти – гостьові будинки (Vitrage Guest House, Al Mutran Guest House, Miriam Guest House і ін.), готелі 3 * (Villa Nazareth Hotel, Galilee Hotel і ін.) і хостели (Nazareth Hostel Al Nabaa, Abu Saeed Hostel та ін.). Практично всі готелі міста пропонують своїм гостям безкоштовну парковку та безкоштовний Wi-Fi.

Туры в Назарет из Черкасс. Туристична агенція Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!