Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Єрихон

Тури в Єрихон з Черкас від Компаса!

Єрихон – одне з найдавніших міст на землі. Його історія налічує вже десять тисяч років, і не виключено, що насправді він набагато старший. Багато хто чув про нього завдяки Біблії і знаменитій розповіді про єрихонські труби, які в одну мить обрушили неприступні стіни міста. А деякі при слові «Єрихон» згадують Новий завіт і чудеса, які творив в околицях Ісус Христос. Тому якщо хочеться вибрати одне з найбільш історичних міст на Святій землі і на власні очі побачити багато біблійних місць, а заодно поклонитися святиням, то Єрихон для цього підходить якнайкраще.
Як дістатися
Єрихон розташувався на відстані 55 км. від Єрусалиму і 12 км. від Мертвого моря, але поза організованою туристичною поїздкою потрапити в нього може виявитися непросто, так як це територія Палестини. З Єрусалиму регулярно відправляються маршрутні таксі в сусідні з Єрихоном міста, наприклад до Рамалли, де можна зробити пересадку. Або ж можна сісти на автобус до Мертвого моря і попросити водія зупинитися поблизу Єрихона, щоб дійти до нього пішки.
Історія і сучасність
Складно уявити, але колись земля тут цвіла і була схожа на величезний оазис, а сам Єрихон називали «містом пальм». Це і привернуло сюди перших поселенців, які для захисту побудували такі кріпосні стіни, рівних яким на той момент не було більше ніде в світі. Сьогодні вони налічують вже кілька тисяч років. Їх залишки, дім блудниці Рахав, яка допомогла воїнам Ісуса Навина взяти Єрихон, будівлі візантійської епохи та інші археологічні знахідки можна побачити в історичному парку неподалік від сучасних районів.
Трохи пізніше місто прославили діяння пророків Іллі та Єлисея. З ім’ям першого пов’язаний монастир Георгія Хозевита, який з’явився навколо печери, де три роки жив Ілля. А про другого пророка нагадує присвячене йому джерело – за легендою, отруєне прокляттям Навина при взятті Єрихона і очищене Єлисеєм, щоб повернути ці землі до життя.
До народження Ісуса Христа Єрихон, дощенту знищений Ісусом Навином, знову став великим торговим містом. Про ті дні нагадує дерево Закхея – смоківниця, яку називають єдиним живим свідком Христових чудес. А на місці, де в будинку митаря ночував Спаситель, проходячи через місто, сьогодні розміщене православне подвір’я. Пізніше Христос сюди повернувся – на скелі біля міста його спокушав диявол під час сорокаденного моління.
У наступні століття околиці Єрихона, і зокрема ущелина Ваді Кельт, славилися як притулок для ченців і пустельників. Тут розташувалися одні з найдавніших у світі монастир і синагога VI століття. З ними є сусідами вражаючий палац Халіфа, побудований приблизно в той же час. Однак після цього слава Єрихону, що постійно страждав від ворожих набігів, померкла. Знову вона стала гриміти тільки в XX столітті, коли вчені і туристи згадали про неймовірну історичну цінність цього міста.

Туры в Ерихон из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!