Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Ейлат

Тури в Ейлат з Черкас від Компаса!

Ейлат в Ізраїлі – сучасний цілорічний курорт на Червоному морі, який прославився на весь світ чудовим дайвінгом, сонцем, яке світить майже всі 365 днів на  рік, і першокласними умовами для відпочинку.

Візитна картка

Ейлат розташований на самому півдні країни, біля підніжжя Ейлатських гір, по сусідству з Йорданією і Єгиптом. Поруч із древнім містом колись перебували легендарні копальні царя Соломона, воно було під владою єгиптян і римлян, турків і хрестоносців.

Як дістатися

Міжнародний аеропорт Овда розташований за 60 км. на північ від Ейлата.

Розваги і активний відпочинок

Ейлат славиться своїм морем. 12 км. пляжів, розташованих в затоці Акаба, що в Червоному морі, круглий рік приваблюють туристів сонцем і фантастичним підводним світом. Ейлатский кораловий риф, що простягнувся на 1200 м. уздовж берега, є єдиним кораловим рифом в Ізраїлі і оголошений природним заповідником. Сюди стікаються дайвери з усього світу і просто любителі підводного плавання. Чудової краси корали створюють різнобарвні «сади». У цих підводних джунглях налічується близько 270 видів коралів, і мешкає близько 2500 видів морської фауни.

Крім незабутнього дайвінгу, на курорті пропонуються різні види водного спорту, яхтинг і серфінг, глибоководна рибалка і морські круїзи, сафарі на джипах і верблюдах в пустелі Негев, велосипедні прогулянки і походи в Ейлатські гори. Неодмінно варто відвідати Ейлатский морський музей, де у величезних акваріумах представлені всі види фауни Червоного моря, а в підводній обсерваторії музею, що виходить в море на 100 м., відвідувачі спостерігають за підводними мешканцями. Також на курорті є центр «Дельфіновий риф», де можна поплавати з дельфінами.

Нічне життя Ейлата дуже насичене: вечірні шоу і концерти, клуби і дискотеки відкриті до самого ранку.

З дітьми можна вирушити в парк атракціонів «Місто Царів» в околицях курорту. Крім того, розташування Ейлата дозволяє відвідати знамениті визначні пам’ятки сусідніх країн, такі як йорданське місто-некрополь Петра або монастир Св. Катерини в Єгипті.

Туры в Эйлат из Черкасс от турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!