Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Єрусалим

Тури в Єрусалим з Черкас від Компаса!

Єрусалим – древнє близькосхідне місто, що лежить на вододілі між Середземним та Мертвим морями, одне з найдавніших міст світу, його вік – понад 3500 років.

Єрусалим, в минулому столиця стародавнього Іудейського царства, сьогодні є офіційною столицею Держави Ізраїль, в ньому знаходяться всі урядові установи.
Проте, ізраїльський суверенітет над східною частиною міста не визнаний значною частиною міжнародного співтовариства.

Єрусалим – священний центр для мільйонів мусульман, іудеїв і християн. Він являє собою зосередження безлічі визначних пам’яток, що викликають у кожного віруючого непідробний трепет і чарівне хвилювання.

Єрусалим – місто неповторне. У світі є міста красивіші, більші, багатші, але жодне з них не володіє такою чарівністю. Єрусалим – духовна столиця половини населення всієї землі. Святині різних релігій притягають до неї віруючих вже багато століть. До шестиденної війни Єрусалим був розділений на два міста, частина якого належала Йорданії, а частина – Ізраїлю. 7 липня 1967 року в ході війни солдати Армії Ізраїлю возз’єднали місто. Єрусалим знову став столицею держави Ізраїль.

Всі молитви євреїв пов’язані з Єрусалимом. В одній з них сказано: “Якщо я забуду тебе, Єрусалиме, хай я втрачу свою праву руку” або “… в наступному році будемо в Єрусалимі”.
Для християн він дорогий тим, що в ньому провів свої останні роки Христос. Тут він проповідував і молився, був схоплений і розіп’ятий, воскрес із мертвих і вознісся на небеса.
Він також є третім за значимістю містом для мусульман після Мекки і Медіни в Саудівській Аравії, так як в ньому знаходиться мечеть Ель-Акса, що стоїть в тому місці, звідки пророк Мухаммед вознісся на небо на білому коні.

Місто сповнене контрастів, які надають йому неповторного вигляду. Чергування старих будинків і сучасних багатоповерхових будівель, східні базари і сучасні торгівельні центри, різноманітність одягу: чорні капоти хасидів, чернечі ряси і сутани, білі халати мусульман, джинси і елегантні костюми. Таку різноманітність не зустріти ні в одному іншому місті світу. До цього треба додати дзвін дзвонів, молитви муедзинів з мінаретів, зазиваючі крики торговців і галас дітей.

Старе місто
Під Старим містом мається на увазі історична частина Єрусалиму, яка оточена фортечною стіною. Саме тут відбувалися всі історичні події, пов’язані з Єрусалимом, і тут знаходяться практично всі історичні місця міста, включаючи святі місця трьох світових релігій. Старе місто історично поділене на єврейську, вірменську, християнську і мусульманську частини.

Місто по праву називають “Золотим Єрусалимом”. Про нього пишуть вірші, складають пісні. Про нього, як і про Рим, кажуть: “Побачити Єрусалим і померти”. Ним ніколи не можна насолодитися досхочу і перебування в ньому завжди здається коротким, хочеться повернутися сюди, пізнати його краще і глибше.

Туры в Иерусалим из Черкасс от агентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!