Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Італія

Италия

Туристична агенція Компас пропонує ексурсії та тури відпочинку в Італії.

Рим

Міста Італії

Феєрія екскурсій до неперевершених пам’яток Італії! Загадки стародавнього Риму. Венеція без масок. Піза. Шопінг у Мілані. Сіцилія.
Італія. Подорож у дивовижну країну з багатющим історичним минулим, країни геніїв мистецтва, літератури і науки. Батьківщину Леонардо да Вінчі і Мікеланджело, Боккаччо і Данте, Галілео Галілея і Джордано Бруно, Макіавеллі і Петрарки, Тиціана і Веронезе, Рафаеля і Караваджо, Паганіні та Пуччіні, Вівальді та Верді.
• Країну, що подарувала світові великих режисерів, акторів і співаків – Антоніоні та Фелліні, Софі Лорен і Марчелло Мастроянні, Алессандро Сафіна і Лучано Паваротті.
• Країну, що зберегла унікальні пам’ятники давньоримської і середньовічної архітектури – Пантеон і Колізей в Римі, міланський монастир Санта-Марія делле Грація зі знаменитою фрескою «Таємна вечеря» Леонардо да Вінчі, палаци Венеції, собори роботи Брунеллескі у Флоренції та багато іншого.
• Країну найкрасивіших міст – Верони і Падуї, Сієни і Лукки, Рима й Генуї, Тоскани і Пізи … Міст, де Ви зможете зануритися в різні історичні періоди – Епоху Відродження, Середньовіччя або епоху Римської імперії.
• Країну, де можна відвідати «держави в державі» – Ватикан і Сан-Марино.
• Країну, що має чудову природу і гостинно пропонує мандрівникам:
– сонячні узбережжя Середземного, Іонічного, Тірренського, Лігурійського і Адріатичного морів з їх чудовими курортними містечками;

Всі курорти Італії

– білосніжні Альпи зі знаменитими гірськолижними курортами;
– безліч найкрасивіших островів (Ельба, Іскья, Капрі, Сардинія та інші);
– приголомшливі пейзажі з діючими вулканами Етною та Везувієм;
– численні парки і заповідники, річки й озера;
– найрізноманітніший рослинний і тваринний світ.
• Країну найпопулярнішоі Середземноморської кухні з дуже смачними стравами і прекрасними винами.
• Країну, населену доброзичливими і гостинними мешканцями, що завжди з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання і з ентузіазмом розкажуть про визначні пам’ятки своєї країни.
Замовляйте тури до сонячної Італії!

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури до Греції, Іспанії, Франції, Нідерландів, Угорщини, Бельгії, Чехії, Польщі, Туреччини, Грузії. 

Пошук туру

А тут – приклади екскурсій до Італії від туроператора Феєрія.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!