Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Італія

Италия

Туристична агенція Компас пропонує ексурсії та тури відпочинку в Італії.

Рим

Феєрія екскурсій до неперевершених пам’яток Італії! Загадки стародавнього Риму. Венеція без масок. Піза. Шопінг у Мілані. Сіцилія.
Італія. Подорож у дивовижну країну з багатющим історичним минулим, країни геніїв мистецтва, літератури і науки. Батьківщину Леонардо да Вінчі і Мікеланджело, Боккаччо і Данте, Галілео Галілея і Джордано Бруно, Макіавеллі і Петрарки, Тиціана і Веронезе, Рафаеля і Караваджо, Паганіні та Пуччіні, Вівальді та Верді.

Пошук туру

• Країну, що подарувала світові великих режисерів, акторів і співаків – Антоніоні та Фелліні, Софі Лорен і Марчелло Мастроянні, Алессандро Сафіна і Лучано Паваротті.
• Країну, що зберегла унікальні пам’ятники давньоримської і середньовічної архітектури – Пантеон і Колізей в Римі, міланський монастир Санта-Марія делле Грація зі знаменитою фрескою «Таємна вечеря» Леонардо да Вінчі, палаци Венеції, собори роботи Брунеллескі у Флоренції та багато іншого.
• Країну найкрасивіших міст – Верони і Падуї, Сієни і Лукки, Рима й Генуї, Тоскани і Пізи … Міст, де Ви зможете зануритися в різні історичні періоди – Епоху Відродження, Середньовіччя або епоху Римської імперії.
• Країну, де можна відвідати «держави в державі» – Ватикан і Сан-Марино.
• Країну, що має чудову природу і гостинно пропонує мандрівникам:
– сонячні узбережжя Середземного, Іонічного, Тірренського, Лігурійського і Адріатичного морів з їх чудовими курортними містечками;

Всі курорти Італії

– білосніжні Альпи зі знаменитими гірськолижними курортами;
– безліч найкрасивіших островів (Ельба, Іскья, Капрі, Сардинія та інші);
– приголомшливі пейзажі з діючими вулканами Етною та Везувієм;
– численні парки і заповідники, річки й озера;
– найрізноманітніший рослинний і тваринний світ.
• Країну найпопулярнішоі Середземноморської кухні з дуже смачними стравами і прекрасними винами.
• Країну, населену доброзичливими і гостинними мешканцями, що завжди з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання і з ентузіазмом розкажуть про визначні пам’ятки своєї країни.
Замовляйте тури до сонячної Італії!

Тут – приклади екскурсій до Італії від туроператора Феєрія.