Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Генуя

Тури в Геную з Черкас від Компаса!

Генуя – портове місто в Італії, розташоване на березі Лігурійського моря (провінція Лігурія). В середні віки Генуя представляла собою сильну морську державу, що змагалась в могутності з Венецією. З тих пір пройшло кілька століть, але краса Генуї як і раніше нагадує про ті славні дні – тут зберігся найбільший історичний центр міста в Європі.

Як дістатися

Менш ніж за 10 кілометрів від Генуї знаходиться міжнародний аеропорт Христофора Колумба. Місто має пряме залізничне сполучення з Римом, Міланом, Туріном і Пизою.

Що подивитися, де побувати

Істинний дух Генуї варто шукати на звивистих вуличках Старого міста, де зараз зосереджені лавки з сувенірами, кафе, з яких доноситься аромат свіжої кави і соусу «песто», чути крики місцевих торговців.

У Генуї безліч пам’яток: центральна і найвідоміша площа міста, Пьяцца-Феррарі, готичний собор святого Лоренцо, «вулиця королів» Віа-Гарібальді. Особливою гордістю міста вважаються прекрасні палаци Роллі. Господарі цих палаців, представники знатних генуезьких прізвищ, приймали в них високопоставлених гостей міста. Варто неодмінно побачити чарівний рибальський район Боккадассе, головний символ Генуї – найстаріший європейський маяк Лантерна.

Місто прикрашають двобаштові ворота Порта-Сопрано, пам’ятник Христофору Колумбу (великий мандрівник народився в Генуї), замок Кастелло д’Альбертіс, театр Карло Феліче, церкви Сан-Джованні-ді-Пре і Санта-Марія-дель-Кастелло. У Генуї неймовірне число музеїв: найбагатші зібрання творів мистецтва знаходяться в Палаццо-Б’янко і Палаццо-Россо (палаци Роллі). Відпочити від прогулянок по місту можна в парках Віллета-ді-Негро і Дураццо-Паллавічині.

Але найбільше число туристів приваблює Генуезький акваріум. І це не дивно: в найбільшому акваріумі Італії містяться кілька тисяч морських мешканців, в тому числі дельфіни, тюлені, черепахи і акули. Знаходиться акваріум в Старому порту, поруч з Ботанічним садом і Морським музеєм.

Місцева кухня і вина

Мало хто знає, що знаменитий соус «песто» був придуманий саме в Генуї. Цей соус обов’язково варто спробувати на його батьківщині! Генуя в Італії славиться своєю закритою піцою та коржем «фокачча», а також іншою різноманітною випічкою. Особливе місце відведено рибі, яку місцеві рибалки ловлять недалеко від міста. Неможливо уявити собі всі ті різноманітні способи, якими користуються генуезькі кухарі при приготуванні страв з риби і морепродуктів!

Туры в Геную из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!