Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Падуя

Тури в Падую з Черкас від Компаса!

Падуя в Італії є адміністративною столицею регіону Венето. Це не тільки найважливіший економічний, історичний та культурно-освітній центр країни, а й одне з найкрасивіших міст Європи.
Як дістатися
Найближчий міжнародний аеропорт знаходиться у Венеції (аеропорт ім. Марко Поло). Прямо з аеропорту до Падуї відправляються експрес-автобуси. Інший варіант – доїхати до Венеції, звідки до Падуї можна дістатися на міжміському автобусі або потязі.
На автомобілі необхідно рухатися по трасі A4 (з боку Мілана) або A13 (з Болоньї).
Візитна картка
Тут жив і творив великий Джотто, і його фрески на стінах Капели Скровеньї донині справляють на відвідувачів незабутнє враження. В ораторії Скуола дель Санто можна побачити роботи Тіціана. Храм Св. Антонія, одне з улюблених місць паломництва для католиків – видатний пам’ятник церковної архітектури і живопису. А в місцевому університеті, заснованому ще в XIII в., викладав сам Галілео Галілей.
Всі ці та інші пам’ятки історії можна побачити своїми очима відвідавши Падую. Чудові площі міста, його вимощені бруківкою вулиці, розкішні палаци і середньовічні церкви якнайкраще розкривають перед туристами могутність і велич минулих епох.
Що подивитися, де побувати
Численні пам’ятки Падуї прекрасно відображають багату історію цього міста. Перше поселення з’явилося тут в XI-Х ст. до н. е. Про нього згадується в «Енеїді» Вергілія, який пов’язує заснування міста з ім’ям прославленого троянського героя Антінорі.
Починаючи з III ст. до н.е. Падуя стала частиною Римської Імперії і була вельми заможним містом (руїни римського амфітеатру 60-х рр. до н.е. збереглися донині). Однак в V ст. сталася сильна пожежа, і на відновлення постраждалого поселення пішло кілька століть.
Розквіт науки і мистецтв почався в XII столітті. У центрі міста з’явилися перші кріпосні укріплення з вежами (їх фрагменти частково вціліли), а також найбільший в Європі зал засідань міського суду Палаццо делла Раджоне. Ця будівля досить примітна: її вінчає дах у вигляді перевернутої палуби корабля, а стіни прикрашені копіями робіт Джотто. Цікаве і розташування палацу – між двома архітектурними «близнюками»: площею Трав і площею Фруктів, які сьогодні зайняті центральним міським ринком.
У ті ж роки в місті Падуя була закладена базиліка на честь Святого Антонія Падуанського, одного з найбільш шанованих католицьких святих. Це справжній витвір мистецтва – адже в її створенні брали участь геніальні італійські майстри: в Капелі дель Санто можна побачити барельєфи Донателло, а в ораторії Скуола дель Санто – фрески Тіціана.
У 1222 р. було засновано Падуанський університет, другий в Італії. Спочатку його факультети розташовувалися в різних частинах міста, але пізніше для них був збудований цілий палац – Палаццо дель Бо. Університет славиться не тільки блискучими викладачами та студентами, а й найстарішим в Європі анатомічним театром і унікальним ботанічним садом.
В кінці XIII в. в Падуї почалося зведення Капели Скровеньї, яку розписав знаменитий Джотто.
У період Відродження вигляд Падуї був доповнений: палацами Палаццо дель Мунічіпіо і Палаццо Цукерман (сьогодні Музей прикладного мистецтва), новим кільцем кріпосних стін, базилікою Санта-Джустіна, кафедральним собором, згодом двічі зруйнованим і недобудованим.
У XVIII ст. Падую прикрасила площу Прато делла Валле, що стала однією з візитних карток міста. У центрі площі – канал, оточений двома рядами статуй, в яких увічнені найвідоміші городяни.
На карті Падуї та її околиць можна відзначити ще не один десяток дивовижних місць. Тому це місто зазвичай входить в число обов’язкових пунктів відвідування під час подорожей по Італії.

Туры в Падую из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!