Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Венеція

Тури в Венецію з Черкас від Компаса!

Венеція в Італії, адміністративний центр регіону Венето, – одне з найбільш незвичайних, чарівних і романтичних міст планети.
Водні канали тут служать дорогами і вулицями, по яких замість автомобілів пропливають катери і гондоли. У всьому відчувається атмосфера свята і святкування. Тисячі туристів, чудові палаци, що нагадують театральні декорації, вузенькі вулички з багатовіковою історією, карнавал і кінофестиваль, роблять Венецію особливим місцем, один з найпривабливіших в світі.

Як дістатися
Міжнародний аеропорт Марко Поло знаходиться за 10 кілометрів від міста. Цю відстань можна подолати кількома способами: на автобусах ATVO або ACTV, скориставшись вапорето (маршрутний теплохід), таксі – наземне або водне.

Візитна картка
Головні пам’ятки Венеції зібрані на площі Сан-Марко: собор Сан-Марко з прилеглою до нього дзвіницею, Палац Дожів, бібліотека Марчіана, колони Святого Марка і Святого Теодора.

Що подивитися, де побувати
Сан-Марко, прекрасний собор у візантійському стилі, венеціанці звели в XI столітті для зберігання вивезених з Олександрії мощей апостола Марка. У Палаці Дожів, пишність якого наочно показувала могутність венеціанської республіки, перебувала резиденція глави держави; з різьбленого балкона, надбудованого в центрі палаццо, дожі Венеції з’являлися перед народом.

Поруч з Палацом розташовувалася в’язниця, в яку заарештовані проходили по мосту Зітхань. Сам міст дуже гарний і витончений і складно повірити, що свою назву він отримав через зітхання людей, що, можливо, востаннє бачили своє прекрасне місто.

Ще один венеціанський міст, Ріальто, в середні віки вважався найпопулярнішим торговельним місцем в місті. За що був згаданий у творі Шекспіра «Венеціанський купець». В наш час тут як і раніше продають ювелірні прикраси, маски, муранське скло.

Обов’язковою частиною відвідування Венеції повинен стати собор Санта-Марія-делла-Салюте. Зведення такої величної будівлі було нелегким завданням (церква стоїть на палях), але десятиліття будівництва того коштували – церква вважається одним з кращих зразків венеціанської архітектури.
Гондола – такий же символ Венеції, як площа Сан-Марко або Палац Дожів. Прогулянка в ній по каналах міста буде одним з найяскравіших вражень, отриманих в Італії.
У Венеції досі працює найстаріше кафе Італії – «Флоріан». Воно було відкрите в 20-х р.р. XVIII століття і за довгі роки свого існування бачило таких знаменитих відвідувачів, як Гете, Байрон, Казанова, Ернест Хемінгуей.

Що привезти
Маска, символ венеціанського карнавалу, один з найпопулярніших місцевих сувенірів. Маски зображують десятки персонажів і характерів, для їх прикраси використовуються дорогі тканини, бісер, каміння, пір’я. Втім, знайти підходящу маску можна і при невеликому бюджеті.
Ще один улюблений туристами венеціанський сувенір – знамените муранське скло, яке виготовляється на острові Мурано, одному з найбільших у Венеціанській лагуні. Немає жінки, яка б поїхала з Венеції без прикраси; тут продаються і недорогі кулони, сережки і обручки, і справжні витвори декоративного мистецтва.

Туры в Венецию из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!