Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Італії

Курорти Італії з Черкас від Компаса!

Кращі курорти Італії

Італія володіє кращими курортами для пляжного відпочинку, розташованими як на материковій частині, так і на 5 основних островах: Сіцилія, Сардинія, Капрі, Іскья, Ельба. Узбережжя Італії омивається відразу 5 морями – це добре усвідомлювані туристами скарби країни. Італія демонструє Вам калейдоскоп образів і місць проведення відпустки на курортах Адріатичного, Середземного, Іонічного, Лігурійського і Тірренського морів.

Адріатичне узбережжя Італії вважається одним з кращих курортних регіонів країни за демократичні ціни та найбільш розвинену інфраструктуру.

«Адріатична Рів’єра».
Заслужено утримує перше місце по можливості прийому  та розміщення туристів, найбільшому числу прекрасно обладнаних піщаних пляжів. Ріміні – головне місто і повітряні ворота «Адріатичної Рів’єри». Ріміні – це молодіжні дискотеки і парк розваг «Олтремаре». Також Ріміні, розташоване на узбережжі майже в центрі Італії, вважається відправною точкою екскурсійних поїздок по містах Венеція, Рим, Неаполь, Флоренція, Піза, Сієна і незалежній карликовій державі Сан-Марино – зоні безмитної торгівлі (30 км від Ріміні).
«Адріатична Рів’єра» – конгломерат великих розважальні тематичних парків, аквапарків, луна-парків, дитячих казкових парків. Тут знаходиться парк «Італія в мініатюрі», де Ви зможете помилуватися відразу на 270 чудес культури і архітектури Італії.
Кращі курорти «Адріатичної Рів’єри»: Ріміні, Річчоне, Каттоліка, Червія, Габбіче Маре, Мілано-Маріттіма, Белларія.

«Венеціанська Рів’єра» – це кращі курорти для сімейного відпочинку.
Піщані пляжі, термальні курорти, оздоровчий центр «Адріатика», концентрація дитячих таборів, цілюще повітря сосни в поєднанні з запахом моря – ідеальні умови для відпочинку з дітьми.
Венеція – столиця регіону, унікальне місто на воді, «мекка» романтиків і закоханих. Венеція – казковий центр Екскурсійного туризму  без шуму автомобілів. Ніщо тут не порушить Вашу таємну радість!
Кращі курорти «Венеціанської Рів’єри»: Ліньяно, Лідо ді-Езоло.

Регіон Абруццо – символ еко-туризму в Італії.
Курортний регіон Абруццо зосередив на своїй території 4 національні парки і 40 заповідників. Він вважається зоною відпочинку підкорювачів і глядачів природи.
«Національний парк Абруццо» – заповідний край озер, Апеннінських гір, мальовничих ландшафтів природи і старовинних містечок,  що трепетно зберігають його історія.
Місто Лаквіла – столиця регіон Абруццо і джазових фестивалів.
Курорт Пескара – порт і транспортний вузол Абруццо. Трабоккі (житло рибалок на палях в морі) – пам’ятки Пескари. З незапам’ятних часів ці води, де проходять теплі течії, були колискою для риб і невичерпною коморою для рибалок. Вишукані делікатеси з морепродуктів – мрія гурмана!

Регіон Апулія підійде тим мандрівникам, що шукають пригоди!
Величезна кількість піску, море, острови, незвідані гроти, затоки тримають туристів в стані надлишкових емоцій! Апулія має присмак, що переповнює Вас почуттям нетерплячої жаги до життя!
Здається, що ось-ось море засріблиться і вся зеленувато-чорна ескадра островів рушить в далеке плавання! Головні пам’ятки Апулії – курортні міста Таранто, Барі, Фоджа і Руїни давньоримського міста Арпі.

Калабрія – це регіон відпочинку для любителів екзотики.
Це –  південь континентальної Італії, місце зустрічі двох морів: Іонічного і Тірренського.
Калабрія вабить туристів своїми головними пам’ятками: «Узбережжям Богів» і піщаним пляжем «Кампо Ватикан», що входить до сотні найкрасивіших  пляжів планети.
«Коста Віола» (Фіолетові Узбережжя) – це ще одна визначна пам’ятка Калабрії. Цей берег з піском кольору ранкової зорі і унікальним фіолетовим кольором моря своєю незвичайною красою викликає у туристів  шалений захват! «Фіолетові узбережжя» знаходяться недалеко від курорту Реджіо ді Калабрія – столиці регіону Калабрія. Центр столиці прикрашає одна з найкрасивіших набережних в Італії – набережна Фалькомата Реджіо ді Калабрія.

«Італійська Рів’єра» – елітна зона відпочинку на узбережжі Лігурійського моря.
Рів’єра ді Поненте (Квіткова та Пальмова Рів’єри) і Рів’єра ді Левант захоплює  жвавістю фарб і заворожує буйством смарагдово-глянцевої зелені.
Кращі курорти «Італійської Рів’єри»: Генуя, Сан-Ремо, Імперія, Алассіо, Савона, Черво, Рапалло, Камол, Портофіно, Санта-Маргеріта Лігуре, Фіналі Лігуре.

«Тосканська Рів’єра» охоплює узбережжя Лігурійського і Тірренського морів.
Регіон Тоскана може творити чудеса тільки для Вас і запропонує відпочинок від елітного до економ-класу. Він підійде для туристів, які шукають затишний спокійний відпочинок в Італії, а також для молоді та сімей з дітьми.
Кращі курорти Тоскани: Пьомбіно, Пунта-Ала, Ліворно, форте Дей Мармі, Тірренія, Сан Вінченцо. Пляжний відпочинок можна поєднати з екскурсіями до Флоренції, Пізи, Сієни, Піенеця.

«Рів’єра ді Улісс» (Узбережжя Одіссея).
Овіяна легендами і просякнута духом історії. Тірренське море, античні міста і краса столиці Італії – міста Риму не залишать байдужими жодного мандрівника.
Головні курорти «Узбережжя Одіссея»: Рим, Латина, Сабаудія, Тіволі, Анціо, Террачіна, Сперлонга, Формія, Гаета.

«Неаполітанська Рів’єра».
Це – музика вітру, що закрутить Вас в якомусь невідомому  танці. Самобутня і вишукана кухня цього регіону – подарунок Італії усім мандрівникам.
Кращі курорти: Неаполь, Позітано, Салермо, Сорренто.
Близькість островів Искья і Капрі дозволить Вам побувати на цих дивовижних островах.

Острівна Італія представлена ​​унікальними островами: Сіцилія, Сардинія, Ельба, Капрі, Іскья.
Вони схожі на розсип дорогоцінних каменів, кожен з яких – зі своїми особливостями.

У природі немає нічого випадкового, навіть хаосу. Природа щедро обдарувала Італію морями. Гладь морів сяє як чарівне, магічне дзеркало, і притягує погляди туристів з усього світу!

Курорты Италии из Черкасс. Туристическое агентство КомпасШановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!