Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кіпр

Тури на Кіпр

Туристична агенція Компас пропонує тури відпочинку на морі та екскурсії на Кіпрі!

Подорож на Кіпр – це чудова можливість відпочити на одному з найкрасивіших островів Середземномор’я, відвідати найцікавіші музеї, побачити руїни античних міст, поласувати смачними національними стравами, спробувати найкращі в світі кіпрські вина, від душі розслабитися на найчистіших пляжах гостинного Кіпру.
Тури на Кіпр надають мандрівникам необмежені можливості всіляких видів відпочинку:

– чудовий вибір для сімейного відпочинку з дітьми. Добре обладнані пляжі, тепле море, цілющий клімат, водні атракціони, дельфінарій, аквапарки, дитячі майданчики і численні розважальні заходи (в тому числі анімація і послуги няні) роблять сімейний відпочинок з дітьми на Кіпрі приємним, веселим і необтяжливим;
– тихі і відокремлені місця – де можна сховатися від усього світу;
– курорти з величезною кількістю ресторанів, кафе, барів та дискотек – де є все для галасливої ​​тусовки;
шикарні готелі з висококласним обслуговуванням та ексклюзивним набором розваг;
морські круїзи, сафарі на джипах і заняття всілякими видами спорту – водними лижами, віндсерфінгом, дайвінгом, гольфом, верховою їздою і т.і.;
– участь в різних розважальних заходах, у веселих святах і барвистих фестивалях (проводяться на території Кіпру цілий рік) і величезна кількість пізнавальних екскурсій;
– романтичні тури «Вінчання на Кіпрі», «Весілля на Кіпрі», «Медовий місяць на Кіпрі» і т.і.

Всі курорти Кіпру

Кіпр – це захоплююче знайомство з багатою культурною та історичною спадщиною острова. Пізнавальні екскурсії до стародавніх міст, середньовічних замків та інших цікавих пам’яток Кіпру припадуть до смаку навіть найдосвідченішим мандрівникам.
Нікосія – столиця Кіпру, відома Брамою Фамагусти (тут проводяться музичні вечори і виставки), Візантійської Церквою Хрісалініотісса (славиться багатою колекцією візантійських ікон), Державним Музеєм, Палацом архієпископа і церквою Фанеромені.

Нікосія

Міста Кіпру

Аматус – місто-привид, руїни якого знаходяться неподалік від Лімассола, притягує руїнами купалень, святилищем Афродіти і християнською базилікою, що справляють на туристів незабутнє враження.
Куріон – ще одне древнє місто Кіпру, в якому до наших днів в досить пристойному вигляді збереглися святилище Аполлона Хілатського, античний театр, римські лазні та будинки місцевої знаті.

Всі тури на Кіпр

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах Греції, Іспанії, Італії, Хорватії, Албанії, Єгипту,Туреччини, Тунісу.

Путешествие на Кипр – это отличная возможность отдохнуть на одном из красивейших островов Средиземноморья, посетить интересные музеи, увидеть руины античных городов, полакомиться вкусными национальными блюдами, попробовать лучшие в мире кипрские вина, расслабиться на чистых пляжах гостеприимного Кипра.
Туры на Кипр предоставляют путешественникам неограниченные возможности различных видов отдыха:
– тихие и уединенные места – где можно спрятаться от всего мира;
– курорты с огромным количеством ресторанов, кафе, баров и дискотек – где есть все для шумной тусовки;
– шикарные отели с высококлассным обслуживанием и эксклюзивным набором развлечений;
– морские круизы, сафари на джипах и занятия всевозможными видами спорта – водными лыжами, виндсерфингом, дайвингом, гольфом, верховой ездой и т.д .;
– участие в различных развлекательных мероприятиях, в веселых праздниках и красочных фестивалях, огромное количество познавательных экскурсий;
– романтические туры «Венчание на Кипре», «Свадьба на Кипре», «Медовый месяц на Кипре».
Кипр – прекрасный выбор для семейного отдыха с детьми. Хорошо оборудованные пляжи, теплое море, целебный климат, водные аттракционы, дельфинарий, аквапарки, детские площадки и многочисленные развлекательные мероприятия.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!