Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Кіпр

Тури на Кіпр

Тури на Кіпр з Черкас. Туристична агенція Компас.

Подорож на Кіпр – це чудова можливість відпочити на одному з найкрасивіших островів Середземномор’я, відвідати найцікавіші музеї, побачити руїни античних міст, поласувати смачними національними стравами, спробувати найкращі в світі кіпрські вина, від душі розслабитися на найчистіших пляжах гостинного Кіпру.
Тури на Кіпр з Черкас надають мандрівникам необмежені можливості всіляких видів відпочинку:

– чудовий вибір для сімейного відпочинку з дітьми. Добре обладнані пляжі, тепле море, цілющий клімат, водні атракціони, дельфінарій, аквапарки, дитячі майданчики і численні розважальні заходи (в тому числі анімація і послуги няні) роблять сімейний відпочинок з дітьми на Кіпрі приємним, веселим і необтяжливим;
– тихі і відокремлені місця – де можна сховатися від усього світу;
– курорти з величезною кількістю ресторанів, кафе, барів та дискотек – де є все для галасливої ​​тусовки;
шикарні готелі з висококласним обслуговуванням та ексклюзивним набором розваг;
морські круїзи, сафарі на джипах і заняття всілякими видами спорту – водними лижами, віндсерфінгом, дайвінгом, гольфом, верховою їздою і т.і.;
– участь в різних розважальних заходах, у веселих святах і барвистих фестивалях (проводяться на території Кіпру цілий рік) і величезна кількість пізнавальних екскурсій;
– романтичні тури «Вінчання на Кіпрі», «Весілля на Кіпрі», «Медовий місяць на Кіпрі» і т.і.

Всі курорти Кіпру

Кіпр – це захоплююче знайомство з багатою культурною та історичною спадщиною острова. Пізнавальні екскурсії до стародавніх міст, середньовічних замків та інших цікавих пам’яток Кіпру припадуть до смаку навіть найдосвідченішим мандрівникам.
Нікосія – столиця Кіпру, відома Брамою Фамагусти (тут проводяться музичні вечори і виставки), Візантійської Церквою Хрісалініотісса (славиться багатою колекцією візантійських ікон), Державним Музеєм, Палацом архієпископа і церквою Фанеромені.

Нікосія

Міста Кіпру

Аматус – місто-привид, руїни якого знаходяться неподалік від Лімассола, притягує руїнами купалень, святилищем Афродіти і християнською базилікою, що справляють на туристів незабутнє враження.
Куріон – ще одне древнє місто Кіпру, в якому до наших днів в досить пристойному вигляді збереглися святилище Аполлона Хілатського, античний театр, римські лазні та будинки місцевої знаті.

Всі тури на Кіпр

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти Греції, Іспанії, Італії, Хорватії, Албанії, Єгипту,Туреччини, Тунісу.
Пошук туру

Туры на Кипр из Черкасс – это отличная возможность отдохнуть на одном из красивейших островов Средиземноморья, посетить интересные музеи, увидеть руины античных городов, полакомиться вкусными национальными блюдами, попробовать лучшие в мире кипрские вина, расслабиться на чистых пляжах гостеприимного Кипра.
Туры на Кипр предоставляют путешественникам неограниченные возможности различных видов отдыха:
– тихие и уединенные места – где можно спрятаться от всего мира;
– курорты с огромным количеством ресторанов, кафе, баров и дискотек – где есть все для шумной тусовки;
– шикарные отели с высококлассным обслуживанием и эксклюзивным набором развлечений;
– морские круизы, сафари на джипах и занятия всевозможными видами спорта – водными лыжами, виндсерфингом, дайвингом, гольфом, верховой ездой и т.д .;
– участие в различных развлекательных мероприятиях, в веселых праздниках и красочных фестивалях, огромное количество познавательных экскурсий;
– романтические туры «Венчание на Кипре», «Свадьба на Кипре», «Медовый месяц на Кипре».
Кипр – прекрасный выбор для семейного отдыха с детьми. Хорошо оборудованные пляжи, теплое море, целебный климат, водные аттракционы, дельфинарий, аквапарки, детские площадки и многочисленные развлекательные мероприятия. Выбирайте путевки на Кипр из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!