Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Нікосія

 

 

Тури в Нікосію з Черкас від Компаса!

Нікосія на Кіпрі (Левкос грецькою або Лефкоша турецькою) – столиця відразу двох держав: Республіки Кіпр і Турецької Республіки Північного Кіпру. Це стародавнє місто, що розташовується в мальовничій долині між двома гірськими хребтами, являє собою дивовижне поєднання різних культур: венеціанської, грецької та турецької. Його численні музеї будуть цікаві всім любителям історії, а вузькі пішохідні вулички, що зберегли дух Середньовіччя, і галасливі базари допоможуть відчути незабутній східний колорит.

Як дістатися
Добиратися до Нікосії найкраще з міжнародного аеропорту Ларнаки, який знаходиться від неї за 49 кілометрів. Поїхати можна на автобусі або на таксі. З міжнародного аеропорту Пафоса (146 кілометрів до столиці Кіпру) до Нікосії їздять тільки таксі.
Історія і сучасність
Нікосія заснована близько XI-VII століть до нашої ери. За час свого існування вона належала грекам, хрестоносцям, венеціанцям, туркам і британцям, вплив яких відбився в незвичайній архітектурі міста. Найбільший розквіт Нікосія зазнала за часів Венеціанської республіки в XV-XVI століттях – саме тоді були побудовані кріпосні стіни і одинадцять міських бастіонів, що вважаються головною визначною пам’яткою міста.
Зараз Нікосія – це головний адміністративний, торговий і культурний центр. Старі квартали в ній є сусідами з сучасними висотними будівлями і торговими центрами, а модні бутики перемежовуються ремісничими лавками, власники яких прямо на очах відвідувачів створюють свій товар.
Що подивитися, де побувати
Більшість архітектурних та історичних пам’яток Нікосії знаходиться в Старому місті або неподалік від центру. Це бастіони, Ворота Фамагусти, готичний собор святої Софії XIII-XIV століття (зараз – мечеть Селіма), класичний східний ринок, собор святого Іоанна з розписами XVIII століття і багато іншого. Незмінно привертає увагу туристів головна вулиця міста Ледра, розділена між грецькою і турецькою частинами міста кордоном – Зеленої лінією. На цій пішохідній вулиці зосереджені магазини, ресторани і сувенірні лавки. Варто подивитися і квартал Лайкі Гітоном, відновлений в такому вигляді, в якому він існував в XIX столітті. Ті, кому подобається живопис, можуть вивчити в Візантійському музеї колекцію ікон VIII-XIX століть, а небайдужі до техніки – зайти в музей мотоциклів. Туристи, які цікавляться древнім побутом жителів острова, напевно високо оцінять виставки Археологічного кіпрського музею і Музею народного мистецтва.

Туры в Никосию из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!