Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Кіпру

Курорти Кіпру з Черкас від Компаса!

Відпочинок на Кіпрі: ТОП-5 кращих курортів.

Тури в Айя-Напа – курортне місто Кіпру, розташоване в його східній частині. Ще якихось 40 років тому Айя-Напа було маленьким рибацьким селом з довгою історією існування. Поселення на цьому місці було з візантійських часів. Але після 1970 року село стала дуже популярним серед молоді і незабаром перетворилося на велике туристичне місто. В першу чергу Айя-Напа дуже популярне серед молоді. Зовнішній вигляд курорту оманливий – днем ​​він дуже схожий на місто з тихим розміреним життям, розташоване серед плантацій овочів і фруктів. У центрі поселення – монастир XV сторіччя. Ну чим не умиротворена атмосфера? Але як тільки настають сутінки – все навколо загоряється неоном. Дискотеки, нічні клуби, паби і ресторани заповнені молоддю. Пляжі Айя-Напи – чудові! Хоча їх небагато, зате всі вони широкі, з золотим піском і мілким безпечним морем. Якщо Ви вирушаєте з дітьми, то до вибору готелю треба підходити відповідально. Адже нічна дискотека може зіпсувати весь відпочинок.

Тури на Курорт Протарас – це протилежність бурхливому Айя-Напа. Почнемо з того, що це навіть не місто, а невелике курортне селище. Ритм життя тут досить спокійний, що робить його прекрасним місцем для сімейного відпочинку. Ті, хто вважає за краще проводити свою відпустку в спокійному затишку на тлі неймовірної природи, оцінить це місце гідно. Тут немає шуму і суєти, дні проходять дуже спокійно і розмірено, а ось вночі, при бажанні, все-таки можна трохи повеселитися на одній з численних місцевих дискотек. Вони притягують до себе туристів найрізноманітнішими способами. У нічний час в центрі міста оживає співаючий фонтан, що радує всіх перехожих своїм незвичайним барвистим виступом. Найпопулярніші пляжі Прoтараса знаходяться в районі фігової бухти, навколо якої око радує старовинний гай з фігових дерев. Тут можна не тільки насолоджуватися прийняттям сонячних ванн, а й активно займатися різними пляжними видами спорту.

Тури в Пафос – найтихіший курорт Кіпру, але він не дешевий. Його можна навіть віднести до категорії елітних. Саме тут найбільший вибір готелів VIP-рівня на Кіпрі. У поняття “курорт Пафос” включаються всі містечка на курортах всього західного узбережжя Кіпру: це і саме місто Пафос, і Афродайт, і Хіллз Корал Бей, і Поліс, а також Лачі. Місто Пафос складається з двох майже злитих, але дуже різних між собою частин. Одна розташована на кам’янистому плато в декількох кілометрах від моря і носить назву Ктима. Інша – туристична частина – лежить біля узбережжя і називається Като Пафос. У Пафосі є багато піщаних і кам’янистих пляжів. На більшості з них вхід в море – скелястий берег. Один з кращих піщаних пляжів містечка знаходиться в бухті Кoрал-бей.

Тури в Ларнаку – туристичне місто поблизу південно-східного берега. Це курорт найбільш прийнятний для сімейного відпочинку з маленькими дітьми, так як море тут неглибоке, а дно піщане. Більшість готелів знаходиться безпосередньо в туристичній зоні Лaрнаки, розташованій на узбережжі піщаної затоки. Серед відпочивалиників Лaрнаки дуже багато літніх людей, які бажають відпочити з комфортом, далеко від шуму великих міст. Пляжі Лaрнаки вкриті сіро-жовтим піском і дрібною сірою галькою. У деяких місцях галька перемішана з піском і черепашником. Море неглибоке, зі зручними спусками в воду.

Тури в Лімассол – місто на півдні Кіпру, друге за величиною місто країни, великий економічний, культурний і фінансовий центр. Лімассoл – улюблений курорт сімейних пар, спортсменів і респектабельної публіки. Для сімей з дітьми тут працюють три веселих аквапарки, один луна-парк і єдиний в своєму роді унікальний зоосад, розташований в міському парку атракціонів. Курорт має дуже вигідне розташування, так як знаходиться в самому центрі острова. Всі пам’ятки тут зібрані в одному місці. Пляжі на курорті обладнані спеціальними пологими спусками в воду. Вони переважно піщані, в деяких місцях зустрічаються піщано-галькові.

Курорты Кипра из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!