Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Мале

Мале

Тури в Мале з Черкас від Компаса!

Мале – столиця Мальдівських островів, комерційний і адміністративний центр. Це найбільш популярний і жвавий острів в Мальдівському архіпелазі, єдиний населений пункт, який можна назвати містом. У столиці є все, що належить мати східному місту: мечеті, ринок, безліч магазинів з сувенірами, маленькі кафе з екзотичними стравами. Тут неможливо заблукати, всі вулички виходять на три великі дороги. На острові багато готелів. Кожен готель має свій прогулянковий човен, на якому можна вирушити в декількаденний круїз по архіпелагу.

Відпочинок в Мале не схожий на перебування у великому місті. Можна сказати, що Мале є найбезпечнішою і найменш напруженою столицею в світі. Ви можете пересуватися по місту абсолютно безпечно як вдень, так і вночі. Це – частина неймовірного чарівництва Мале – цей маленький, перенаселений острів може багато чому навчити весь інший світ, в якому рідко навіть припускають співіснування люб’язності і гостинності. Мале також є центром комунікацій всіх Мальдівських островів. У місті доступні найпередовіші технології, а зв’язок є швидким та ефективним.

Майже всі цікаві об’єкти в Мале знаходяться в безпосередній близькості один від одного, ви зможете оглянути все місто  пішки, весь острів в довжину можна пройти за 35 хвилин. Служба таксі доступна 24 години на добу. Корисно також купити довідник “Гід по Мале”, який вільно можна знайти в аеропорту і на більшості курортів. У цьому короткому довіднику ви зможете знайти інструкції та рекомендації по огляду визначних пам’яток і шопінгу.

Мале – найменша столиця світу (довжина 2,5 кілометри, ширина – 1 кілометр). Головна її визначна пам’ятка – мечеть “Велика П’ятниця”, прикрашена золотим куполом. На її території розташований Ісламський центр. Ця найбільша мечеть Мальдівських островів одночасно вміщує понад 5000 осіб. Поруч знаходиться стара мечеть “Велика П’ятниця” з унікальним мінаретом, могилами національних героїв і членів правлячих сімей.

Заслуговують на увагу також Президентський палац, Національний Музей, розташований в Парку Султана, і поховання легендарних Мальдівських святих. Також цікаво відвідати барвисті місцеві ринки – фруктовий, овочевий і ремісничий – місця, куди привозять товари жителі багатьох Мальдівських островів.

Розваг в столиці майже немає. Ні нічних клубів, ні концертних залів, ні театрів. Головна розвага – це прогулянки  колоритними  вуличками міста, уздовж морського порту, по набережній або в парку.

Недалеко розташований міжнародний аеропорт Хулуле – злітна смуга прямо в океані і невелика будівля терміналу. До останнього моменту ви впевнені, що літак сідає прямо на воду. Покинувши літак, Ви опинитеся прямо біля молу, де на Вас вже чекають знамениті мальдівські “дхоні”, готові доставити Вас в столицю або на будь-який інший острів.

Туры в Мале из Черкасс от Туристического агентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!