Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Мальдівів

Курорти Мальдівів з Черкас від Компаса!

Понад тисячу крихіт/них островів, хаотично розкиданих немов дорогоцінні перлини в бірюзових водах Індійського океану, утворюють десятки коралових намист-аттолів.
Дивлячись на цю красу розумієш, Мальдівські острови – найкраще в світі місце для романтиків.  Тутешні пляжі рідко бувають багатолюдними, так що здається, ніби у Вас власний пляж. У готелях, повних східної розкоші, можна насолоджуватися усіма зручностями і жити як в казці. У нескінченних басейнах, вода з яких виливається прямо в Індійський океан, дуже легко уявити себе русалкою або мешканцем океанських глибин.

Мальдіви складаються з 1192 коралових островів, 50 з яких були перетворені на прекрасні курорти.

Кращі курорти Мальдівів.

 1. Курорт і Спа Білий Пляж (Lily Beach Resort & Spa) в Хувахенду (Huvahendhoo)

Курорт знаходиться на острові, оточеному прекрасними прибережними рифами. Він знаменитий тим, що пропонує п’ятизіркову розкіш, пакет послуг, що включає в себе все, що тільки можна побажати, а це є рідкістю для Мальдівів.

Острів Хувахенду розташований на південному сході атола Арі Мальдівського архіпелагу. Запам’ятовується поїздка до цього курорту на морському літаку з міжнародного аеропорту Мале, що займає всього 25 хвилин. Ви зможете пролетіти над дивовижним світом вражаючих островів і унікальних рифових утворень, забезпечивши себе нескінченними приємними спогадами до кінця своїх днів.

 1. Острівний курорт «Міріхі» (Mirihi)

Курорт «Міріхі» знаходиться на відокремленому тропічному острові на півдні атола Арі, приблизно за 85 кілометрів на південь від столиці Мале. Цей смарагдовий острівець має довжину 350 метрів і ширину 50 метрів, а також блискучі, усіяним пальмами пляжі з красивим білим піском.

Завдяки своїм білим тальковим пляжам, смарагдово – блакитним водам і одному з найбільш вражаючих узбережних рифів, він по праву може вважатися раєм на землі.

 1. Айленд Хайдевей на Дхонакулхі (Dhonakulhi)

Айленд Хайдевей – спа-курорт і гавань для екскурсійних суден, розкішний бутик-курорт, розташований на безлюдному, незайманому острові Дхонакулхі на півночі архіпелагу. Він знаходиться в приватному володінні. Гавань для екскурсійних суден на Айленд Хайдевей є першою в своєму роді на Мальдівах. Острів – це рай умиротворення, спокою і безтурботності.

Дхонакулхі – це великий острів у формі півмісяця. По обидва його боки тягнуться пляжі, довжина кожного з яких становить 1,4 кілометри, а ширина самого острова досягає 500 метрів. Кришталево чисті смарагдові води у мілководній лагуни доходять максимум до грудей дорослої людини і йдуть далеко до горизонту, настільки, наскільки їх може охопити погляд.

Острів унікальний завдяки своїм рифовим утворенням. Рифова система, на якій він знаходиться, має природний канал, який розділяє її на дві частини, утворюючи, таким чином, природну гавань для екскурсійних суден. Крім кокосових пальм, бананових дерев і цілого ряду інших тропічних дерев, острів покритий унікально багатою, пишною рослинністю.

 1. Острівний курорт Вакаруфалхі (Vakarufalhi)

Вакаруфалхі, розташований в південно-східній частині атола Арі – це один з найбільш улюблених туристами Мальдівських островів, а також найпопулярніше місце для підводного плавання. Вакаруфалхі вважається центром підводного плавання на Мальдівах.

Нещодавно Вакаруфалхі заново відкрився після капітального ремонту своїх номерів і будівель. Піша прогулянка по білому, м’якому піску, протягом якої ваші очі будуть радувати чудова лагуна і прибережні рифи, займає всього 10 хвилин. Острів, ніби створений для того, щоб по ньому ходили босоніж, пропонує унікальну, доброзичливу і інтимну атмосферу, в якій можна спокійно досліджувати одні з найпопулярніших місць для підводного плавання на Мальдівах.

 1. Острівний курорт Мааяфуші (Maayafushi)

Мааяфуші – це простий курорт в італійському стилі, зі скромними цінами, високими стандартами, і прекрасними місцями для підводного плавання в масці, який працює в стилі старої філософії Мальдівів.

Невеликий, довгастий острів розташований практично ідеально з півночі на південь. На південному кінці острова знаходиться чудовий піщаний пляж-язик Мааяфуші. На північному кінці острова знаходяться бунгало на воді.

Корали тягнуться на сім метрів до того місця, де можна пірнати. Рифи рясніють черепахами, мальгаськими нічними акулами, муренами і косяками риб, тут можна також іноді побачити скатів.

 1. Острівний курорт Гангехі (Gangehi)

Острівний курорт Гангехі, що відкрився в 2008 році, занурений в одну з найбільш спокусливих лагун на Мальдівах. Він пропонує справді ексклюзивний відпочинок. Острів можна по праву назвати маленьким раєм багатої рослинності і незвичайної архітектури, яка включає в себе будівлі, зроблені із застосуванням давніх і дорогих видів деревини.

Гангехі оточений двома пляжами, один з яких, схожий за формою на піщаний язик, знаменитий на все Мальдіви завдяки тому, що під час відливу він тягнеться більш ніж на 800 метрів, що дозволяє насолодитися довгими романтичними прогулянками. В лагуні Гангехі часто з’являються китові акули, а також скати та інші тропічні види риб.

20 бунгало, розташованих на пляжі, а також 16 номерів, які знаходяться над водою, досить просторі і оформлені в стилі незвичайної суміші античної та сучасної обстановки. На курорті є два ресторани, два бари і обслуговування в номерах, де можна замовити їжу за бажанням.

 1. Курорт Дхолхіядху (Dholhiyadhoo)

Курорт Дхолхіядху знаходиться в атолі Шавіані (Shaviyani), в північній частині Мальдів, приблизно за 250 кілометрів від міжнародного аеропорту Мале.

На курорті є 100 вілл, з яких 65 розраховані на двох осіб, і в деяких з них навіть є приватні басейни. Ясна річ, що за таку розкіш доведеться викласти чимало грошей, але якщо ви шукаєте місце, щоб побалувати себе – краще цього курорту не знайти. Цей п’ятизірковий курорт відкрився в кінці 2011 року. Він пропонує відпочиваючим такі зручності, як меню подушок, спа послуги і безліч ресторанів.

 1. Острівний курорт Веліганду (Veligandu)

Острівний курорт Веліганду оточений прекрасної лагуною, чудовими прибережними рифами і довгими пляжами з білим піском. Це єдиний курорт на острові Веліганду, розташованому на півночі атолу Арі. Його  довжина – 600 метрів, ширина – 150 метрів.

До курорту можна дістатися за допомогою морського літака з міжнародного аеропорту Ібрагім Назір (Ibrahim Nasir International Airport). 20-хвилинний переліт порадує вас мальовничими пейзажами. Всього на курорті є 81 вілла: 54 вілли на воді, з джакузі, 10 звичайних вілл на воді, 12 вілл на пляжі з джакузі і 5 звичайних пляжних вілл.

 1. Острівний курорт Філітео (Filitheyo)

Філітео – це курортний острів, розташований в північній частині атола Ніландху (Nilandhoo). Це стильний курорт, який пропонує дуже високі стандарти проживання в прекрасних, просторих номерах. За стандартами Мальдівів Філітео – досить великий острів, його розміри становлять 900 на 500 метрів. Внутрішня частина острова покрита гутою рослинністю, що складається з пальм, гевеї бразильської, мангрів і Сцеволи.

Острів не забруднений і не зіпсований, а його пляжі широкі і прекрасні. На одному з пляжів з боку океану, де є білий пісок, черепахи відкладають яйця, і якщо гостям курорту пощастить – вони зможуть побачити, як з них вилуплюються маленькі черепашки.

 1. Острівний курорт Тулхагірі (Thulhagiri)

Тулхагірі розташований на атолі Північний Мале, приблизно за 13 кілометрів від міжнародного аеропорту Мале, до якого на швидкісному човні можна дістатися за 25 хвилин. Тулхагірі пропонує прекрасну комбінацію незіпсованого цивілізацією тропічного острова з усіма зручностями.

На Тулхагірі – прекрасні пляжі. Острів також відомий як пташиний острів, тому що навколо нього літають сотні співочих птахів, тут можна навіть побачити знамениту білогруду камишницю.

 1. Острівний курорт Курумба (Kurumba)

Курумба – це перший курорт на Мальдівах, відкритий ще в 1972 році. Після повної перебудови в 2003 році він став величезним курортом, оформленим в характерному стилі. Курумба знаходиться всього за 15 хвилинах їзди на швидкісному човні від місця приземлення літака.

Назва курорту «Курумба» походить від кокосових дерев, що ростуть тут удосталь. Тропічні сади курорту, за якими доглядають з любов’ю, включають в себе оранжерею орхідей. Доріжки, що знаходяться в тіні дерев, ведуть з одного кінця цього острова круглої форми на інший. Інтимні білі пляжі захищені еко-молами з коралів, що вивітрилися.

 1. Острівний курорт Команду (Komandoo)

Команду – це ідилічний приватний курортний острів, рай шарму і елегантності, з прекрасними пляжами, пісок яких схожий на цукор, розташованими на обох його кінцях. Його довжина становить 500 метрів, а ширина – 100 метрів. Острів оточений чудовою бірюзовою лагуною і чудовими прибережними рифами, що ідеально підходять для підводного плавання з маскою.

З пишної тропічної рослинності можна виділити 40 річну плантацію кокосових дерев.

Неможливо передбачити, кого ви зустрінете, увійшовши в води лагуни: черепах, скатів або акул. Сидячи на терасі в барі «Kandu», нерідко можна побачити, як пропливають повз вас зграї дельфінів.

 1. Острівний курорт Центар Гранд (Centara Grand)

Розташований між блакитним океаном і прекрасними островами атолу Південний Арі, острівний мальдівський курорт і спа Центар Гранд (Centara Grand Island Resort & Spa Maldives) надає можливість унікального відпочинку на п’ятизірковому курорті. Неперевершена розкіш, а також цілий ряд захоплюючих розваг, підійдуть як для відпочинку пар, так і для сімейного відпочинку.

На курорті є 112 номерів і вілл, з яких можна вибрати  ті, які підійдуть саме вам. Відпочиваючим на цьому курорті надається видатна можливість зайнятися підводним плаванням з аквалангом. У прибережних рифах є спеціально затоплений остов корабля, який кишить різними видами риб. Ці рифи вважаються одними з кращих місць для плавання з аквалангом на всіх Мальдівах.

 1. Острівний курорт Парадайз (Paradise)

У п’ятизіркового курорту, відомого як Райський Острів (Paradise Island) є місцева назва – Ланканфінолу (Lankanfinolhu). Райський Острів, що відкрився в 1994 році, розташований в атолі Північний Мале, і знаходиться за 9,6 кілометрів від аеропорту. Довжина цього острова становить 1 кілометр, а ширина – 230 метрів. Він оточений пляжами, а його прибережні води населені дивовижними морськими мешканцями.

Острівний курорт Парадайз є одним з найвидатніших курортів на Мальдівах. Острів приваблює туристів першокласним обслуговуванням, величезною кількістю вдало розташованих ресторанів і широким вибором видів спорту, якими можна зайнятися як на пляжі, так і в морі.

Курорты Мальдив из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!