Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Маврикій

Маврикій

Тури на Маврикій з Черкас. Туристична агенція Компас.

Відпочинок на Маврикії не можна назвати найдешевшим, однак ті, хто їде на цей острів, зазвичай платять не за пісок, а за спогади, можна сказати, за вічність. Відпочити на Індійському океані і тілом і душею і насолодитися першокласним сервісом? Якщо Ви за цим, тоді Вам точно сюди!

Держава Маврикій розташована на схід від Мадагаскару і розподілена по декількох островах. Крім самого острова Маврикій, це острови Родрігес, Агалега і Каргадос-Карахос.

Столиця прекрасного острова і одне з найцікавіших місць для активного відпочинку – Порт-Луї. Унікальна суміш креольської, індійської, китайської, англійської та французької культури робить це місто надзвичайно колоритним і надзвичайно привабливим для туристів. Споглядання фантастичних природних ландшафтів гармонійно поєднується з враженнями від відвідування пам’яток історії та архітектури. Крім унікального Ботанічного саду Памплемусі, багатого чудовими представниками місцевої флори і фауни, обов’язково варто відвідати місцевий ринок, такий же яскравий і колоритний, як одяг місцевих жителів.

Порт-Луї

Підвищеним попитом відпочинок на Маврикії користується взимку, через теплий і комфортний клімат на протязі всього року.

Коли на Батьківщині сльота – на острові найсприятливіша погода. Літо на Маврикії – це листопад-квітень. Це час – найкращий для комфортного відпочинку. На острові спекотна погода, не нижче + 30 ° С. Середньорічна температура – + 27 ° С. Різких перепадів температури не буває. Навіть взимку (травень-жовтень) температура тримається не нижче + 17 ° С, а вдень – + 23 ° С.

Напевно через це гарячу путівку на Маврикій взимку спіймати дуже важко. Найчастіше зустрічаються спеціальні цінові пропозиції від туроператорів в рамках акцій від готелів або авіакомпаній.

У червні і липні на Маврикії сезон вітрів. Тому ми рекомендуємо всім любителям віндсерфінгу і кайтсерфінгу відвідати острів в цю пору року. Найправильніше місце для катання і навчання знаходиться на півострові Le Morne. Та й в цілому кращий активний відпочинок (дискотеки, вечірки, водні види спорту) знаходиться в північній частині острова.

Всі курорти Маврикію

Якщо ви їдете на Маврикій заради весільної церемонії, то саме весілля варто проводити не раніше третього дня після прильоту на острів. За день «до» вам потрібно буде зайти до Цивільного офісу Порт-Луї і залагодити всі бюрократичні формальності. Свідоцтво про шлюб видадуть не раніше, ніж через тиждень після церемонії, так що не поспішайте відлітати.

Найзручніший курорт для відпочинку з дітьми – Флін-ан-Флак. Це південна частина острова. Крім безпечних і піщаних білосніжних пляжів з бірюзовою морською водою, дитині можна показати заповідник «Казела-Берд-Парк». При виборі готелю для відпочинку з дитиною потрібно враховувати наявність традиційних сервісів: дитячої анімації, дитячого меню в ресторані. Готелі, розраховані на сімейний відпочинок, обов’язково мають їх у своєму списку послуг і при цьому практикують значні знижки або безкоштовне проживання для дітей до 6 років.

Обирайте путівки на Маврикій з Черкас від Компаса!

Тури на Маврикій

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти ОАЕ, о. Балі, Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії.
Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры на Маврикий из Черкасс!

Отдых на Маврикии нельзя назвать дешевым, однако те, кто едет на этот остров, обычно платят не за песок, а за воспоминания, можно сказать, о вечности. Отдохнуть на Индийском океане и телом и душой и насладиться первоклассным сервисом.

Столица прекрасного острова и одно из самых интересных мест для активного отдыха – Порт-Луи. Уникальная смесь креольской, индийской, китайской, английской и французской культуры делает этот город очень колоритным и  привлекательным для туристов.

Повышенным спросом туры на Маврикий пользуются зимой. Поэтому горячую путевку на Маврикий зимой поймать очень трудно.  В июне и июле на Маврикии сезон ветров. Поэтому рекомендуют всем любителям виндсерфинга и кайтсерфинга посетить остров в это время года.

Выбирайте путевки на Маврикий  из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!