Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Порт-Луї

>

Тури в Порт-Луї з Черкас від Компаса!

Порт-Луї – найбільше місто, головний порт і столиця Маврикію.
З одного боку міста лежить мальовнича бухта, а з іншого піднімаються гори.

Центром Порт-Луї є площа Зброї, яка оточена рядами пальм. Тут стоять головні будівлі міста, побудовані в колоніальному стилі. Урядовий палац (1738 рік), будівля Парламенту, міський Театр (1822 рік), католицька і протестантська церкви, Національний музей.

З центру міста до порту прокладені широкі бульвари, обрамлені пальмами. Порт оточений етнічними кварталами, в яких ресторани традиційної кухні є сусідами з національними храмами.

У місті також цікаві мусульманський квартал на площі Муаммар Ель Хадафі і китайський квартал на Королівській вулиці. У китайському кварталі знаходиться мечеть Джумма, яка була побудована в кінці 19 сторіччя, і Пагода.

Обов’язково вирушайте на міський ринок, де можна знайти найрізноманітніші сувеніри, а також екзотичні фрукти і овочі. Поруч з ринком розташований Музей природної історії, де виставлено опудало самого дивного представника виду голубиних – дронта, який був винищений людиною в 17 столітті.

На північному сході міста знаходиться гробниця Пера Лаваля, який навернув в католицтво близько 100000 маврікійців. На верхівці гробниці встановлена його гіпсова розфарбована статуя.

Порт-Луї – одне з найкращих місць на острові для шопінгу, адже тут відкрито безліч магазинів безмитної торгівлі. Центром нічного життя міста вважається розташований неподалік район Ле Каудан.

У Порт-Луї є 4 форти, які залишили після себе європейські колонізатори. Найпопулярніший і найбільш збережений з них – Форт Аделаїда. Він був побудований англійцями в 1835 році. В наші дні тут влаштовують барвисті вистави, його використовують в якості оглядового майданчика.

Порт-Луї оточений численними пляжами. Найпопулярніші курорти розташувалися на північ від міста.

В околицях Порт-Луї варто відвідати культурний центр Домейн ле Пайл, де реконструйовано життя перших колоністів. Також в цьому місці можна зайнятися верховою їздою, можна ознайомитися з технологією виробництва рому і відвідати сади прянощів. За 11 км. на північний схід від Порт-Луї в селі Памплемус розташовані Ботанічні сади з неймовірною колекцією екзотичних і рідкісних рослин.

Також між містами Поінт-о-Піментс і Тру-о-Біч знаходиться Акваріум, який вміщає в себе 1 мільйон літрів води. У ньому представлено понад 200 видів місцевих риб, корали, губки і безхребетні.

Туры в Порт-Луи из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!