Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Нідерланди

Нидерланды

Туристична агенція Компас пропонує екскурсійні тури до Нідерландів.

Вирушаючи до Нідерландів, Ви можете бути впевнені, – незабутні враження вам забезпечені. Голландія – це унікальна країна, її культура дуже багатолика і різноманітна. Це не тільки батьківщина сирів і найбільшої в світі колекції тюльпанів, не тільки країна, що сповідує свободу звичаїв та вседозволеність, відчайдушність і безсоромні веселощі. Це ще музеї і картинні галереї, канали, що зачаровують красою та приголомшлива у своїй величі архітектура.

Основні визначні пам’ятки Нідерландів зосереджені в старому місті Амстердама, в Маастріхті, Харлемі, Гронінгемі, Бреді та Мідделбурзі.

Амстердам

Міста і провінції – Утрехт і Флеволанд, Гаага і Гельдерланд, подарують масу нових незабутніх вражень.

Міста Нідерландів

Міста Голландії – шедеври середньовічної архітектури, що поєднують в собі величні собори, мальовничі канали, старовинні будинки, церкви, ратуші та сучасні споруди.
Родзинка Нідерландів – казковий сад Кекенхоф.
На особливу увагу заслуговує місто в мініатюрі Мадюродам, що займає площу 4 акри, має 3 залізниці, будинки, замки, церкви і навіть аеропорт – і все це в масштабі 1:25. Це варто побачити!
Якщо з вами подорожують діти, не оминіть Амстердамський зоопарк. Діти з радістю відкриють для себе світ метеликів, рептилій та інших тварин.

Всі курорти Нідерландів

Замовляйте екскурсії до Нідерландів. Ваш відпочинок буде незабутнім.

Всі тури до Нідерландів

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури до Франції, Австрії, Великобританії, Норвегії, Фінляндії, Бельгії, Чехії, Латвії, Естонії, Польщі. 

Тут – приклади турів до Нідерландів від туроператора Феєрія.

Туристическое агентство Компас предлагает экскурсионные туры в Нидерланды.
Отправляясь в Нидерланды, Вы можете быть уверены, – незабываемые впечатления вам обеспечены. Голландия – это уникальная страна и ее культура очень многолика и разнообразна.
Основные достопримечательности Нидерландов сосредоточены в старом городе Амстердам, в Маастрихте, Харлеме, Гронингейме, Брэде и Мидделбурге. Города и провинции – Утрехт и Флеволанд, Гаага и Гельдерланд, подарят вам массу новых незабываемых впечатлений.
Изюминка Нидерландов – сказочный сад цветов Кекенхоф.
Особого внимания заслуживает город в миниатюре Мадюродам, занимающий площадь 4 акра. Это стоит увидеть!
Не обойдите вниманием Амстердамский зоопарк.

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!