Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.





Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.









Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Нідерланди

Нидерланды

Тури до Нідерландів з Черкас. Туристична агенція Компас.

Вирушаючи до Нідерландів, Ви можете бути впевнені, – незабутні враження вам забезпечені. Голландія – це унікальна країна, її культура дуже багатолика і різноманітна. Це не тільки батьківщина сирів і найбільшої в світі колекції тюльпанів, не тільки країна, що сповідує свободу звичаїв та вседозволеність, відчайдушність і безсоромні веселощі. Це ще музеї і картинні галереї, канали, що зачаровують красою та приголомшлива у своїй величі архітектура.

Безтурботне Королівство Нідерландів, охоплене шаленим хороводом річок і каналів, запрошує в світ витончених мистецтв, патріархальних сіл і квіткових полів. Тріумфуюче свято непослуху відкидає на пряникові будиночки добропорядних бюргерів пікантні сутінки декадансу і заборонених задоволень, а узаконений порок при денному світлі виявляється банальним, як костюм банківського клерка. У країні вічної молодості і веселої мудрості припасений гостинець для кожного, хто стукає в Ворота Європи з відкритим серцем!

Основні визначні пам’ятки Нідерландів зосереджені в старому місті Амстердама, в Маастріхті, Харлемі, Гронінгемі, Бреді та Мідделбурзі.

Амстердам

Міста і провінції – Утрехт і Флеволанд, Гаага і Гельдерланд, подарують масу нових незабутніх вражень.

Міста Нідерландів

Міста Голландії – шедеври середньовічної архітектури, що поєднують в собі величні собори, мальовничі канали, старовинні будинки, церкви, ратуші та сучасні споруди.
Родзинка Нідерландів – казковий сад Кекенхоф.
На особливу увагу заслуговує місто в мініатюрі Мадюродам, що займає площу 4 акри, має 3 залізниці, будинки, замки, церкви і навіть аеропорт – і все це в масштабі 1:25. Це варто побачити!
Якщо з вами подорожують діти, не оминіть Амстердамський зоопарк. Діти з радістю відкриють для себе світ метеликів, рептилій та інших тварин.

Всі курорти Нідерландів

Замовляйте екскурсії до Нідерландів з Черкас. Ваш відпочинок буде незабутнім. Обирайте путівки в Голландію з Черкас від Компаса!

Всі тури до Нідерландів

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури з Черкас до Франції, Австрії, Великобританії, Норвегії, Фінляндії, Бельгії, Чехії, Латвії, Естонії, Польщі. 
Пошук туру

Тут – екскурсійні тури до Нідерландів від туроператора Інкомартур

Туры в Нидерланды из Черкасс. Туристическое агентство Компас.
Отправляясь в Нидерланды, Вы можете быть уверены, – незабываемые впечатления вам обеспечены. Голландия – это уникальная страна и ее культура очень многолика и разнообразна.
Основные достопримечательности Нидерландов сосредоточены в старом городе Амстердам, в Маастрихте, Харлеме, Гронингейме, Брэде и Мидделбурге. Города и провинции – Утрехт и Флеволанд, Гаага и Гельдерланд, подарят вам массу новых незабываемых впечатлений.
Изюминка Нидерландов – сказочный сад цветов Кекенхоф.
Особого внимания заслуживает город в миниатюре Мадюродам, занимающий площадь 4 акра. Это стоит увидеть! Не обойдите вниманием Амстердамский зоопарк.
Выбирайте путевки в Голландию из Черкасс от Компаса!



Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!