Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Маастрихт

Тури в Маастрихт з Черкас від Компаса!

Маастрихт знаходиться на південному сході Нідерландів, недалеко від кордону з Бельгією і Німеччиною. Незважаючи на невеликі розміри, в Маастріхті панує затишна, але разом з тим насичена атмосфера сучасного міста. Історичні пам’ятки, підземні лабіринти і печери, шопінг, інтернаціональна кухня, квести – голландський Маастрихт здивує своїх гостей розмаїттям дозвілля, підібравши кожному варіант до душі.
Як дістатися
У Маастрихті є невеликий міжнародний аеропорт. Сюди також можна доїхати потягом з Амстердама або Брюсселя.
Візитна картка
Маастрихт – найстаріше місто Нідерландів, засноване ще за часів Римської імперії на берегах річки Маас. Але відомий він перш за все тим, що саме тут в 1991 році 12 європейських країн підписали угоду, яка поклала початок Євросоюзу.
Що подивитися, де побувати
Маастрихт є другим за кількістю пам’ятників голландським містом після Амстердама.
До шедеврів релігійної архітектури Маастрихта відносяться базиліка Святого Серватія XI (символ міста), церква Святого Іоанна з 70-метрової дзвіницею, готична Домініканська церква XIII століття, в стінах якої сьогодні розташований … популярний книжковий магазин.
Серед історичних пам’яток Маастрихта слід також відзначити міську Ратушу XVII століття в стилі бароко, колишні фортечні ворота «Врата Аду» XIII століття, міст Святого Серватія, з якого відкривається прекрасна панорама міста.
В рамках знайомства з Маастрихтською історією і культурою неодмінно потрібно вирушити на екскурсію в підземні лабіринти Ван-дю-Мулин і в таємничі печери Сінт-Пітерсберг, а також відвідати один з найвідоміших музеїв міста – художній музей Боннефантен.
З Маастрихта можна відправитися на екскурсію в Амстердам і Гаагу, а також доїхати до бельгійських Льєжа і Брюсселя і німецького Ахена.
Розваги і активний відпочинок
Найдивовижніша розвага в Маастрихті – це поїздка на єдиному в місті трамваї: таким чином можна влаштувати собі 45-хвилинну оглядову екскурсію по історичному центру.
Шанувальникам театрального мистецтва слід відправитись в театр Фрайтхоф, на сцені якого щовечора відбуваються різноманітні вистави: від опери до кабаре.
Маастрихт – це і відмінне місце для шопінгу. У центрі зосереджена величезна кількість бутиків світових брендів, ювелірних і парфумерних магазинів, антикварних лавок. За покупками можна також вирушити на ринок на площі Маркт ван Маастрихт (відкритому по середах та п’ятницях) або за місто, в аутлет Maasmechelen Village.
Нічне життя Маастрихта не менш насичене, ніж в будь-якому європейському місті. До найбільш популярних і престижних закладів міста відносяться бари In Den Ouden Vogelstruys, Take One, нічні клуби Allebonheu, Backstage.
У різні пори року в Маастрихті можна потрапити на найвідоміші голландські заходи: єдиний в країні різдвяний ярмарок, лютневий Карнавал, гастрономічний фестиваль, ярмарок антикваріату.
Місцева кухня і вина
Гастрономія Маастрихта представлена в рівній мірі голландською, французькою та бельгійською кухнями. Скуштувати традиційні страви цих країн можна як в популярному ресторані Pakhoes, так і в одному з численних вузькоспеціалізованих закладів.
Сімейний відпочинок
Насичене дозвілля забезпечене і маленьким гостям Маастрихта. З дітьми можна відправитися в Природничо музей, де виставлені скелети доісторичних тварин, записатися на один з творчих гуртків та майстер-класів центру Eglysart, або ж взяти участь в популярних ескейп-квестах з цікавими завданнями, загадками та головоломками.
Де зупинитися
В залежності від уподобань, терміну перебування і бюджету Маастрихт пропонує своїм гостям найрізноманітніші варіанти проживання: від дизайнерських готелів, розташованих в історичних будівлях, до гостьових будинків типу «Bed & Breakfast».

Туры в Маастрихт из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!