Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Роттердам

Тури в Роттердам з Черкас від Компаса!

Роттердам – друге за величиною місто Нідерландів.
Це місто є визнаним центром сучасної архітектури. Будинки в формі кубів побудовані за проектом архітектора Піта Блома, одна з квартир відкрита для відвідування. Красивий Еразмус-міст, який в народі прозвали «Лебідь», його довжина 800 м., він став символом Роттердама. Сучасні хмарочоси, в дзеркальних стеклах яких відображаються старі споруди міста, знаходяться, перш за все, на набережній Колсінгел і в центрі міста на Палацовій площі (Хофплейн).

У гавані Роттердама Паркхавен варта уваги Єврощогла висотою 185 м. (побудована в 1960 році), в середній частині якої знаходиться ресторан, звідки відкривається чудовий вид на місто і гавані найбільшого в світі порту. Ще в 1898 році Роттердам був відомий в світі завдяки своєму величезному порту високої технічної оснащеності. Тоді ж був побудований Білий Дім, висотою 45 м., це був найвищий будинок в Європі. І до цього дня він є одним з найкрасивіших куточків минулого.

З місцевими традиціями можна познайомитися в Морському музеї, тут представлені 650 моделей кораблів, карти, атласи, документи … Цікавий музей Бойманс Ван Бейнінгена, тут зібрані живопис і графіка старих європейських шкіл і епохи модерну.
У 1957 році, коли розгорнулось потужне будівництво Роттердамського порту, жителі міста придумали назву Європорт. Цією назвою вони хотіли сказати, що порт стане воротами в Європу. З 1963 року Роттердамський порт зайняв по праву перше місце в світі за кількістю та обсягом вантажно-розвантажувальних робіт. Місто вклало великі кошти в організацію перевантаження морських контейнерів і змагається в цьому з країнами Далекого Сходу. Найбільші контейнерні судна можуть без найменших перешкод розвантажуватися на терміналах гавані річки Маас.
Здається, що найбільший порт світу ніколи не спить. Мерехтливі вогники у вікнах будівель-веж, яскраві прожектори, спрямовані на різні пам’ятники архітектури і мистецтва – характеризують нічний пейзаж Роттердама. У порту кипить робота цілодобово. Мільйони ламп, крани, прибуваючі і відпливаючі в далекі плавання кораблі надають місту небувалий динамічний ритм. Роттердам живе цілий рік і вдень і вночі.

Туры в Роттердам из Черкасс. Турагентство Компас.

 Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!