Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

ОАЕ

Емірати

Тури в Емірати з Черкас. Туристична агенція Компас.

Столиця ОАЕ Абу-Дабі

Тури до ОАЕ привертають до себе увагу туристів з усього світу перш за все можливостями для шопінгу: численними ринками, зонами безмитної торгівлі, дешевими ювелірними виробами.

Тури до Еміратів з Черкас  відкривають прекрасні можливості для багатьох видів відпочинку і цілком можуть скласти конкуренцію іншим країнам Сходу за кількістю цікавих пам’яток.

На сьогоднішній день головна визначна пам’ятка – найвища будівля в світі “Бурж Халіфа”, висота якого становить 828 метрів (при кількості поверхів 163), оглядова площадка для туристів розташовується на 124-му поверсі, з неї відкривається чудовий вид на Дубаї, а також величний торговий центр “Дубаї Молл” з величезним акваріумом, в якому можна спостерігати безліч риб, включаючи акул і океанських скатів. Найбільший в світі кольорово-музичний фонтан, стародавня стоянка Бураймі, оазис Хілі, грандіозна мечеть Джумейра в Дубаї, мечеть Кінг- Фасал в Шарджі, мечеть Бедія в Фуджейрі, Музей Аджмана, гарячі джерела Хатт в Рас-ель-Хаймі, оазис Аль-Айн, етнографічні села та обов’язкові для Об’єднаних Арабських Еміратів незліченні палаци та фортеці шейхів – далеко не повний список пам’яток, які Ви зможете побачити, відвідавши ОАЕ.

Об’єднані Арабські Емірати – країна з унікальною природою і дивно мальовничими ландшафтами. Тут гармонійно поєдналися пустельні райони (на півдні), гориста місцевість (на сході), солончаки (на півночі) і зелені родючі оазиси (на морському узбережжі).

Всі сім Еміратів

Тихі «ваді» (тимчасово висохлі русла річок), зони «червоних пісків», мляві піски пустелі, величезні дюни, вулканічні озера, величні вершини гірського масиву Аль-Хаджар, дивовижна кольорова палітра ландшафтів країни, теплі морські води, коралові рифи з приголомшливим різноманіттям флори і фауни і прекрасні пляжі стали найсильнішим магнітом для туристів усього світу.

Всі курорти ОАЕ

Географічне положення, що зумовило особливості природи і клімату, безумовно, є головним надбанням Об’єднаних Арабських Еміратів, так як дозволяє мандрівникам відпочивати на території ОАЕ на протязі цілого року.

Оази розкоші! Дубай, Шарджа, Абу-Дабі, Фуджейра. Шопінг, чудовий пляжний відпочинок, глибинна рибалка. Обирайте путівки в Емірати з Черкас від Компаса. Відвідайте Об’єднані Арабські Емірати!

Всі тури до Еміратів

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти  Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії, Італії.
Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Эмираты из Черкасс!
Оазисы роскоши! Дубай, Шарджа, Абу-Даби, Фуджейра. Шопинг, замечательный пляжный отдых, глубинная рыбалка.
Отдых  в ОАЭ  привлекает к себе внимание туристов со всего мира прежде всего многочисленными рынками, зонами беспошлинной торговли и дешевыми ювелирными изделиями.
Удивительная цветовая палитра ландшафтов страны, теплые морские воды, коралловые рифы с потрясающим многообразием флоры и фауны и прекрасные пляжи притягивают туристов со всего мира. Географическое положение, особенности природы и климата позволяют отдыхать в емиратах на протяжении всего года. Выбирайте путевки в Эмираты из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!