Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

ОАЕ

Емірати

Туристична агенція Компас пропонує подорожі до Еміратів!

Абу-Дабі

Тури до ОАЕ привертають до себе увагу туристів з усього світу перш за все можливостями для шопінгу: численними ринками, зонами безмитної торгівлі, дешевими ювелірними виробами.

Тури до Еміратів відкривають прекрасні можливості для багатьох видів відпочинку і цілком можуть скласти конкуренцію іншим країнам Сходу за кількістю цікавих пам’яток.

На сьогоднішній день головна визначна пам’ятка – найвища будівля в світі “Бурж Халіфа”, висота якого становить 828 метрів (при кількості поверхів 163), оглядова площадка для туристів розташовується на 124-му поверсі, з неї відкривається чудовий вид на Дубаї, а також величний торговий центр “Дубаї Молл” з величезним акваріумом, в якому можна спостерігати безліч риб, включаючи акул і океанських скатів. Найбільший в світі кольорово-музичний фонтан, стародавня стоянка Бураймі, оазис Хілі, грандіозна мечеть Джумейра в Дубаї, мечеть Кінг- Фасал в Шарджі, мечеть Бедія в Фуджейрі, Музей Аджмана, гарячі джерела Хатт в Рас-ель-Хаймі, оазис Аль-Айн, етнографічні села та обов’язкові для Об’єднаних Арабських Еміратів незліченні палаци та фортеці шейхів – далеко не повний список пам’яток, які Ви зможете побачити, відвідавши ОАЕ.

Об’єднані Арабські Емірати – країна з унікальною природою і дивно мальовничими ландшафтами. Тут гармонійно поєдналися пустельні райони (на півдні), гориста місцевість (на сході), солончаки (на півночі) і зелені родючі оазиси (на морському узбережжі).

Тихі «ваді» (тимчасово висохлі русла річок), зони «червоних пісків», мляві піски пустелі, величезні дюни, вулканічні озера, величні вершини гірського масиву Аль-Хаджар, дивовижна кольорова палітра ландшафтів країни, теплі морські води, коралові рифи з приголомшливим різноманіттям флори і фауни і прекрасні пляжі стали найсильнішим магнітом для туристів усього світу.

Всі курорти ОАЕ

Географічне положення, що зумовило особливості природи і клімату, безумовно, є головним надбанням Об’єднаних Арабських Еміратів, так як дозволяє мандрівникам відпочивати на території ОАЕ на протязі цілого року.

Оази розкоші! Дубай, Шарджа, Абу-Дабі, Фуджейра. Шопінг, чудовий пляжний відпочинок, глибинна рибалка. Відвідайте Об’єднані Арабські Емірати!

Всі тури до Еміратів

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах  Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії, Італії.

Туристическое агентство Компас предлагает путешествия в Эмираты!
Оазисы роскоши! Дубай, Шарджа, Абу-Даби, Фуджейра. Шопинг, замечательный пляжный отдых, глубинная рыбалка.
Туры в ОАЭ привлекают к себе внимание туристов со всего мира прежде всего многочисленными рынками, зонами беспошлинной торговли и дешевыми ювелирными изделиями.
Удивительная цветовая палитра ландшафтов страны, теплые морские воды, коралловые рифы с потрясающим многообразием флоры и фауны и прекрасные пляжи притягивают туристов со всего мира. Географическое положение, особенности природы и климата позволяют отдыхать в емиратах на протяжении всего года.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!