Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Шрі-Ланка

Шрі ланка

Тури на Шрі Ланку з Черкас. Туристична агенція Компас.

Шрі-Ланка вважається у всьому світі справжньою туристичною Меккою. Сюди, на береги піщаних пляжів під покровом кокосових пальм, круглий рік спрямовуються тисячі мандрівників! Їх вабить своєю смарагдово-блакитною хвилею океан, екзотичною флорою і фауною національні природні заповідники і парки, чудовою архітектурою індуїстські храми. Країна в першу чергу славиться своїми екскурсійними турами і маршрутами.

Коломбо

Відпочинок на Шрі-Ланці з Черкас надає все, що необхідно для відновлення життєвих сил, заряду бадьорості і підняття тонусу – чудовий пляжний відпочинок, насичену розважальну та багатющу культурну програми. Крім того, тут є все, щоб оздоровити організм на основі одного з найдавніших і ефективних релігійно-медичних навчань – Аюрведи.
Жителі Шрі-Ланки надзвичайно привітні по відношенню до гостей, що приїжджають відпочити в їх країну. Складається враження, що «вічне літо», яке влаштувалося на цій території, «нагородило» корінне населення теплотою, привітністю і постійною сонячною усмішкою!

Всі курорти Шрі-Ланки

Дивна природа цих місць. Туристів вражає буйство фарб флори та різноманіття фауни тутешніх тропіків. Тим більше, що у мандрівників є унікальна можливість помилуватися в заповідниках Шрі-Ланки на рожевих фламінго, строкатих павичів, різноманітних диких кішок, мавп і крокодилів.

Ті, хто віддає перевагу активному відпочинку, знайдуть тут найрізноманітніші пропозиції – атракціони, парасейл, аквабайк, верхова їзда. А пограти в гольф на Шрі-Ланці можна на полях світового рівня, обладнаних і оснащених за останнім словом спортивної техніки.

Не нудно в цій курортній країні і вночі. «Перлина Індійського океану» – Шрі-Ланка – це тисячі нічних клубів, барів і дискотек, які не закривають свої двері кожен день від заходу сонця і до світанку.

Але не тільки ідилічний пляжний відпочинок цілий рік приваблює на Цейлон тисячі туристів. Предмети традиційних ланкійських ремесел, які гості забирають із собою в якості сувенірів, теж зберігають на собі відбиток унікальної місцевої атмосфери.

А величезна кількість свят, фестивалів і карнавалів Шрі-Ланки порадує навіть стриманого і вимогливого мандрівника.  Обирайте путівки на Шрі-Ланку  з Черкас від Компаса!

Гарячі тури

Всі тури на Шрі-Ланку

Ми також запропонуємо Вам тури з Черкас на кращі морські курорти ОАЕ, о. Балі, Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Ізраїлю, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту, Кіпру, Іспанії.
Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры на Шри Ланку из Черкасс!

Отдых на Шри-Ланке предоставляют все, что необходимо для восстановления жизненных сил, заряда бодрости и поднятия тонуса – замечательный пляжный отдых, насыщенную развлекательную и богатейшую культурную программы. Самые разнообразніе предложения – аттракционы, парасейл, аквабайк, верховая езда. А поиграть в гольф на Шри-Ланке можно на полях мирового уровня.

«Жемчужина Индийского океана» – Шри-Ланка – это тысячи ночных клубов, баров и дискотек, которые не закрывают свои двери каждый день от заката и до рассвета.

Выбирайте путевки на Шри-Ланку  из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!