Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Бангкок

Тури в Бангкок з Черкас від Компаса!

Cтолиця Таїланду Бангкок – найбільше і найшвидше зростаюче місто країни. Місто розташоване на східному березі річки Чаопхрая, неподалік від місця її впадіння в Сіамський затоку. На площі понад 1,5 тисячі квадратних кілометрів проживає 9,1 мільйона чоловік, а в агломерації Великий Бангкок зосереджено до 15% всього населення країни.
Місто відіграє чільну роль в економічному, культурному, релігійному житті Таїланду, тут розташовані практично всі адміністративні та наукові установи країни, офіси найбільших міжнародних організацій. Бангкок є найпопулярнішим туристичним центром регіону, тому одним з основних джерел доходу міста є туризм.

Бангкок – місто ангелів

Бангкок є на сьогоднішній день однією з найбільш екзотичних і дивовижних столиць Сходу. Тайська назва міста «Крунг Тхеп» перекладається як «місто ангелів» – саме так про нього з любов’ю і гордістю говорять місцеві жителі. Цікаво, що початкове назва Бангкока, дана місту «при народженні», складається більш ніж з 20 слів і значиться в книзі рекордів Гіннесса як найдовша назва міста в світі.

Для любителів східної культури подорож в Бангкок неодмінно стане чарівним зануренням в загадковий світ стародавніх буддійських храмів, виблискуючих золотом і насичених ароматними пахощами. Однак не тільки заради цього люди їдуть в столицю Таїланду – особливий шарм і привабливість надає місту нічне життя. Бангкок не випадково називають містом, яке ніколи не спить – ділова метушня дня з настанням темряви змінюється бурхливим потоком розваг на будь-який смак, тому життя в місті не завмирає ні на хвилину.

Сучасним центром Бангкока є райони Шіло та Сукумвіте. Тут розташовані практично всі офіси найбільших компаній, висотні будівлі, посольства інших країн, готелі і, звичайно ж, величезні супермаркети і численні торгові ряди. Центральні райони міста широко відомі своїм бурхливим нічним життям – тут зосереджена велика кількість ресторанів, барів і нічних клубів.

Одним з районів, які надають столиці незвичайність, є Індійський квартал. Створюється відчуття, що і сонце тут спекотніше, і повітря вологіше. Жінки цього кварталу носять сарі, а чоловіки – тюрбани. Крім знайомства з пануючими в цьому районі індійськими традиціями туристам рекомендується відвідати ринок з величезним асортиментом всіляких тканин.

Не менш знаменитий і Китайський квартал. Вузькі вулички і різкі запахи, китайська їжа і медичні центри в кращих східних традиціях, монастирі і готелі, ринки і борделі – все це зосереджене в цьому шматочку Китаю. До слова, це не найбезпечніший район Бангкока, тому туристам не рекомендується гуляти тут в нічний час.

Транспорт

Бангкок є одним з найбільших за площею мегаполісів Азії, тому, зрозуміло, транспортна мережа тут розвинена надзвичайно. Найпоширенішим видом транспорту є автобус – в місті близько 300 маршрутів, які обслуговують понад 11 тисяч автобусів. Основний мінус цього виду транспорту – численні корки, що часто повністю паралізують місто.
Також добре розвинена мережа надземного і підземного метро, що охоплює центр міста, а також основні туристичні та житлові райони. З численними передмістями Бангкок з’єднує залізнична мережа.
Одним з найцікавіших видів транспорту Бангкока є водний транспорт – не випадково столицю Таїланду, буквально пронизану мережею каналів, називають «Венецією Сходу».

Основні визначні пам’ятки

Найбільш популярні пам’ятки зосереджені в історичному центрі Бангкока, на острові Раттанакосін. Одним з головних символів міста вважається Великий королівський палац – резиденція тайських королів. Палац являє собою цілий комплекс чудових будівель, виконаних в строгому тайському стилі – сьогодні він є чинним місцем прийому важливих персон і проведення офіційних церемоній.

Трохи північніше резиденції королів знаходиться знаменитий храм Смарагдового Будди (Ват Пхра Кео) – одне з найсвятіших місць Таїланду, назване на честь невеликої статуї Будди висотою 66 см, вирізаної з цільного жадеїту (мінералу зеленого кольору). Також в монастирі розташований королівський Пантеон, в якому цікаво поглянути на скульптури всіх восьми королів Таїланду, починаючи з Рами I.

Ще один цікавий монастир Бангкока – монастир Ват ПХО, або храм Лежачого Будди. Це найстаріший храм міста, він знаменитий в основному завдяки величезній статуї Будди (46 метрів в довжину і 15 у висоту), що зображає його в очікуванні досягнення нірвани. Саме в цьому палаці полководець Чакрі проголосив себе королем Рамою I, тим самим заснувавши династію правителів Таїланду.

Також серед найбільш цікавих храмів Бангкока можна відзначити Ват Арун (храм Світанку), Ват-Ратчанадда і Ват-Сакет ( «Золота гора»). Всього ж в місті понад 400 храмів.

Великою популярністю у туристів користується океанаріум «Siam Ocean World» – найбільший в південно-східній Азії. Тут можна своїми очима побачити безліч морських мешканців, наприклад величезних сірих акул, скатів, пінгвінів. Вхідний квиток в океанаріум досить дорогий – близько 850 бат, але, незважаючи на це, кількість його відвідувачів неухильно зростає.

Туристам, які люблять оглянути місто з висоти, буде цікаво відвідати вежу Baiyoke 2 – найвищу споруду в Таїланді. На верхньому поверсі, на висоті близько 250 метрів, розташований оглядовий майданчик.

Туры в Бангкок из Черкасс от Компаса.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!