Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Танзанія

Танзанія

Тури в Танзанію з Черкас. Туристична агенція Компас.

Це – східно-африканська держава, назва якої походить від назв двох колишніх колоній Занзібару і Танганьїки. Останнім часом путівки в Танзанію – це дуже популярний напрям для екзотичних подорожей.

Територія країни омивається водами Індійського океану, уздовж якого проходить прибережна низовина, а рельєф решти країни представляють собою великі плоскогір’я. Тут розташована найвища гора континенту – Кіліманджаро.
Знайомство з Танзанією починається зі столиці – колоритного міста Дар-ес-Салам. Зазвичай в місті проводять пару днів, тут оформляються візи до сусідніх  Занзібару, Кенії, Мозамбіку, Уганди; тут же стартують всі екскурсійні маршрути. Рекомендуємо відвідати собор Святого Стефана, лютеранську церкву, рибний ринок, художню галерею, міський, сільський та національний музеї.

Дар-ес-Салам

Танзанія налічує понад 200 природоохоронних територій, з них – 12 національних парків, 13 заповідників. Підйом на Кіліманджаро  займає 5 – 6 днів, найкращий час для сходжень –  з червня по жовтень і з грудня по лютий.

Поруч розташований національний парк Серенгеті, де ви побачите слонів, носорогів, леопардів, буйволів, крокодилів, гієн, павіанів, левів. Осінь – час міграції зебр і антилоп гну. Природний парк Нгоронгоро знаходиться на території Серенгеті, парк утворений в кратері величезного вулкана в результаті тектонічного розлому. Ви побачите ущелини і гірські плато, високогірні озера і непрохідні ліси, антилоп, гепардів, бабуїнів, газелей, фламінго, бородавочників.

Відпочинок в Танзанії – це нові враження від сафарі на безкрайніх просторах передгір’їв, милування дивовижним тваринним світом національних парків, курортно-приморським відпочинком і шопінгом. Сувеніри: вироби з дерева, шкіри, бісеру, дорогоцінні камені, спеції, кава, батик, барабани.

Клімат тут субекваторіальний, вологий на узбережжі і сухий в глибині країни. Так само тут відчуваються і сезони дощів, в залежності від частини країни – по-різному. Цілорічна приморська рекреація забезпечується постійною температурою повітря в середньому + 25 ° C.

Кращий час для відпочинку в Танзанії – зима і осінь, точніше – грудень-березень і липень-жовтень. Проміжки між цими сезонами наповнені довгими зливами, коли обширні місцевості стають практично недоступними. Сезон полювання відкрито з 1 липня до 31 березня.

Серед популярних місцевих курортів виділяються острови Занзібар, Пемба і Мафія.

Всі курорти Танзанії

На Занзібар поспішають дайвери і сноркеллери з усього світу, тому що в умовах тропічного раю насолоджуватися цими видами спорту особливо приємно. Рекреація тут вважається елітною, а серед візитерів можна зустріти VIP-персон світового рівня. Білосніжні пляжі, наповнені тропічними рибами прибережні води, плантації прянощів і рідкісні земноводні – ось що приваблює сюди мандрівників.

Два інших острови відрізняються від Занзібару тільки меншою розпіареністю і великим віддаленням від цивілізації, відпочинок тут пройде під знаком більшого усамітнення. Тури сюди – дешевші.

Гарячі тури на море
Тури до Танзанії

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах ОАЕ, о. Балі, Домінікани, Коста Ріки, Мальдівів, Сейшелів, В’єтнаму, Шрі Ланки, Канарів, Ізраїлю, Туреччини, Єгипту,  Кіпру, Іспанії.
Пошук туру

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Танзанию из Черкасс.

Лучшее время для отдыха в Танзании – зима и осень, точнее – декабрь-март и июль-октябрь. Среди популярных местных курортов выделяются острова Занзибар, Пемба и Мафия.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!