Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Тунісу

Курорти Тунісу з Черкас від Компаса!

Курорти Тунісу не залишать байдужими нікого – любителі і пляжного, і активного відпочинку знайдуть багато цікавого, а цінителі архітектури та історії зроблять для себе велику кількість відкриттів.

Сусс – найпопулярніший серед “тусовщиків” курорт Тунісу. Тут є значна кількість нічних клубів і дискотек, велика частина яких зосереджена в центрі міста і в Порт Ель Кантауі – спеціально побудованому туристичному передмісті Сусса, а також кілька казино. Любителі активних розваг можуть відвідати «Hergla Park», що поєднує в собі комплекс водних атракціонів і автодром для занять картингом. За смаком доведеться Сусс і сімейним парам, які подорожують з дітьми – тут знаходяться чудові піщані пляжі з пологим спуском у воду, а також Будинок Морозива, де можна покуштувати будь-який з 50 наявних там сортів цих ласощів. Є в Суссі і місце для тих, хто любить піклуватися про своє здоров’я і зовнішній вигляд – в місті працює великий центр таласотерапії.

Курорт Хаммамет користується особливою популярністю серед туристів – тут можна зустріти і сімейні пари з дітьми, і подорожуючих групами європейців похилого віку, і молодих людей, що роз’їжджають по світу наодинці. Кожен знайде тут щось для себе: любителі сімейного пляжного відпочинку – найчистіші пляжі з розвиненою інфраструктурою і водними атракціонами; любителі активного відпочинку – найбільший гольф-клуб країни; натуралісти – унікальний у своєму роді зоопарк, всі мешканці якого живуть на відкритому просторі, а глядачі спостерігають за ними з скляних переходів. Сподобається в Хаммаметі і шанувальникам архітектури – при тому, що всі будівлі тут зведені в характерному для арабського світу стилі, в місті навряд чи можна зустріти два однакових будинки.

Монастір – один з найбільш респектабельних курортів Тунісу, який найкраще підходить для тих мандрівників, які не відчувають потреби у відвідуванні нічних клубів і дискотек. Тут, як і в Суссі, є хороший центр таласотерапії, в якому розроблені спеціальні програми профілактики і лікування тютюнозалежності, нервових захворювань, а також програма омолодження. В Монастірі є місця і для активного відпочинку – в місті працюють яхтовий і гольф-клуби, а також центр навчання верховій їзді. Любителі історії знайдуть в Монастірі багато цікавого – тут знаходиться кілька середньовічних споруд, а також мавзолей першого президента країни Хабіба Бургіби.

Із усіх курортів Тунісу Махдія найкраще підходить для відпочинку всією сім’єю. Тут немає нічних клубів і дискотек, і життя в місті практично закінчується з приходом ночі – проте саме місцеві пляжі, покриті практично білосніжним піском, вважаються одними з найкрасивіших в країні. Незважаючи на те, що підводний світ біля узбережжя Махдії не відрізняється особливою різноманітністю, місцевий дайвінг-центр привабливий для початківців дайверів, які можуть навчитися азам підводного плавання і отримати сертифікат міжнародного зразка. Любителі морських делікатесів можуть відвідати щоденний рибний базар, де продають свіжу рибу, яку ловлять місцеві рибаки в нічний час.

Острів Джерба – один з найпопулярніших курортів африканського Тунісу, розташований в Середземному морі і з’єднаний з материком насипною дорогою, побудованою ще в античні часи. Завдяки великій кількості підземних джерел цей острів, розташований неподалік від посушливої ​​Сахари, вирізняється багатою рослинністю – тут у великій кількості можна зустріти оливкові, фруктові і пальмові гаї, а неглибоке чисте море і дрібний пісок роблять пляжі Джерби хорошим місцем для відпочинку з дітьми. Примітна Джерба ​​також з історичної і культурної точки зору – на острові знаходиться одна з найстаріших у світі синагог, вік якої перевищує 25 століть, а екземпляри Тори, що зберігаються в ній, вважаються найдавнішими на планеті.

Курорты Туниса из Черкасс от Турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!