Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Туреччина

Турция

Туристична агенція Компас пропонує тури відпочинку на морі у сонячній Туреччині!

Туреччина – одна з найцікавіших країн світу, що володіє унікальними кліматичними умовами і дивно різноманітною природою, які дозволяють мандрівникам з різних куточків земної кулі відпочивати на її території в будь-який час року.
Крім неймовірно сприятливого клімату, цілющих джерел і теплого моря, Туреччина надає в розпорядження туристів красиві гірські схили і величезну кількість історичних, архітектурних і культурних пам’яток.

Стамбул

Туреччина – це чудові курорти і чудовий розслаблюючий пляжний відпочинок. Туреччина пропонує туристам безліч готелів з високим рівнем сервісу і найширший спектр можливостей для різних видів відпочинку. Це – чудове рішення для сімейного відпочинку з дітьми. Практично всі готелі надають мандрівникам з дітьми анімацію, дитячі майданчики і басейни, послуги нянь, спеціальну дитячу кухню і величезну кількість розважальних заходів.

Анталія, Кемер, Аланія, Бодрум, Даламан, Мармарис, Белек…

Всі курорти Туреччини

Туреччина – це дивовижний зимовий відпочинок.
На гірськолижних курортах створені прекрасні умови для приємного і захоплюючого проведення часу. Крім катання на лижах гості курортів можуть паралельно відновити здоров’я, скориставшись цілющими властивостями місцевих гарячих джерел і чарівними процедурами таласотерапії. Примітно, що той же «туристичний набір» на гірськолижних курортах Європи (наприклад, в Австрії) обійдеться туристам набагато дорожче, ніж у Туреччині.

Туреччина – ідеальний вибір для оздоровчих турів. Курорти Туреччини надають відпочивальникам повноцінні санаторно-курортні оздоровчі комплекси, талассотерапію, ароматерапію, лікування мінеральними водами з термальних джерел (бальнеотерапію), фізіотерапевтичні програми і всілякі СПА-програми (підводний і традиційний масаж, програми по зниженню ваги, косметологічні програми).

Туреччина – це справжня знахідка для любителів пізнавального та екскурсійного відпочинку. Країна найдавніших цивілізацій з багатющою багатотисячолітньою історією. Спадкоємиця трьох великих імперій – Візантійської, Османської та Хетської – Туреччина і сьогодні дбайливо зберігає пам’ятники минулого.
Вирушивши на відпочинок до Туреччини, обов’язково відвідайте:
• Легендарну Трою, що розташувалася біля берегів Егейського моря.
• Каппадокію – чарівне місто, де будинки вирубані прямо в скелях.
• Місто Ефес, де можна побачити єдину збережену колону від Храму Артеміди (одного з чудес світу), давньоримську бібліотеку Цельса (символ міста), Малий театр (Одеон) і багато інших античних пам’яток.
• Сіде – античне місто, де до наших днів збереглися колони храму Афіни і руїни одного з найбільших театральних комплексів Анатолії.
• Тарс – найдавніше місто. Саме тут Марк Антоній зустрів Клеопатру (про що нагадують Ворота Клеопатри).
• В Анкарі – Музей анатолійських цивілізацій, старе місто, мечеть Хаджібайрам, мавзолей Кемаля Ататюрка.
• В Антакьї (Антіохії) – залишки римських акведуків, катакомб і театрів, археологічний музей, грот Св.Петра.
• У Бурсі – мечеті, гарячі сірчані джерела, гробниці перших оттоманських султанів.
• У Мармарисі – грязьові лікарні, лікійські гробниці, останки фортеці часів Османської імперії.
• У Памуккале – гарячі джерела, археологічну зону Іерополіса.
Маємо для Вас безліч пропозицій! Замовляйте тури відпочинку до Туреччини!

Гарячі тури на море
Всі тури до Туреччини

Ми також запропонуємо Вам тури відпочинку на кращих морських курортах Єгипту, Тунісу, Греції, Кіпру, Іспанії, Албанії, Хорватії, Чорногорії.

Туристическое агентство Компас предлагает чудесные туры отдыха на море в Турции из Черкасс!
Анталия, Кемер, Алания, Бодрум, Даламан, Мармарис, Белек … Посетите курорты Турции.
Турция – одна из самых интересных стран мира, обладающая уникальными климатическими условиями и удивительно разнообразной природой, которые позволяют отдыхать там в любое время года. Кроме невероятно благоприятного климата, целебных источников и теплого моря, Турция предоставляет в распоряжение туристов красивые горные склоны и огромное количество исторических, архитектурных и культурных достопримечательностей.
Турция – это великолепные курорты и замечательный пляжный отдых. Это – отличное решение для семейного отдыха с детьми. Практически все отели предоставляют путешественникам с детьми анимацию, детские площадки и бассейны, услуги нянь, специальную детскую кухню и огромное количество развлекательных мероприятий.
Отдых в Турции из Черкасс – идеальный выбор для оздоровительных туров. Курорты Турции предоставляют отдыхающим полноценные санаторно-курортные оздоровительные комплексы, талассотерапию, ароматерапию, лечение минеральными водами из термальных источников (бальнеотерапию), физиотерапевтические программы и всевозможные СПА-программы.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!