Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Туреччина

Турция

Туристична агенція Компас пропонує тури відпочинку на морі у сонячній Туреччині!

Туреччина – одна з найцікавіших країн світу, що володіє унікальними кліматичними умовами і дивно різноманітною природою, які дозволяють мандрівникам з різних куточків земної кулі відпочивати на її території в будь-який час року.
Крім неймовірно сприятливого клімату, цілющих джерел і теплого моря, Туреччина надає в розпорядження туристів красиві гірські схили і величезну кількість історичних, архітектурних і культурних пам’яток.

Стамбул

Туреччина – це чудові курорти і чудовий розслаблюючий пляжний відпочинок. Туреччина пропонує туристам безліч готелів з високим рівнем сервісу і найширший спектр можливостей для різних видів відпочинку. Це – чудове рішення для сімейного відпочинку з дітьми. Практично всі готелі надають мандрівникам з дітьми анімацію, дитячі майданчики і басейни, послуги нянь, спеціальну дитячу кухню і величезну кількість розважальних заходів.

Пошук туру

Анталія, Кемер, Аланія, Бодрум, Даламан, Мармарис, Белек…

Всі курорти Туреччини

Туреччина – це дивовижний зимовий відпочинок.
На гірськолижних курортах створені прекрасні умови для приємного і захоплюючого проведення часу. Крім катання на лижах гості курортів можуть паралельно відновити здоров’я, скориставшись цілющими властивостями місцевих гарячих джерел і чарівними процедурами таласотерапії. Примітно, що той же «туристичний набір» на гірськолижних курортах Європи (наприклад, в Австрії) обійдеться туристам набагато дорожче, ніж у Туреччині.

Туреччина – ідеальний вибір для оздоровчих турів. Курорти Туреччини надають відпочивальникам повноцінні санаторно-курортні оздоровчі комплекси, талассотерапію, ароматерапію, лікування мінеральними водами з термальних джерел (бальнеотерапію), фізіотерапевтичні програми і всілякі СПА-програми (підводний і традиційний масаж, програми по зниженню ваги, косметологічні програми).

Туреччина – це справжня знахідка для любителів пізнавального та екскурсійного відпочинку. Країна найдавніших цивілізацій з багатющою багатотисячолітньою історією. Спадкоємиця трьох великих імперій – Візантійської, Османської та Хетської – Туреччина і сьогодні дбайливо зберігає пам’ятники минулого.

Вирушивши на відпочинок до Туреччини, обов’язково відвідайте:
• Легендарну Трою, що розташувалася біля берегів Егейського моря.
• Каппадокію – чарівне місто, де будинки вирубані прямо в скелях.
• Місто Ефес, де можна побачити єдину збережену колону від Храму Артеміди (одного з чудес світу), давньоримську бібліотеку Цельса (символ міста), Малий театр (Одеон) і багато інших античних пам’яток.
• Сіде – античне місто, де до наших днів збереглися колони храму Афіни і руїни одного з найбільших театральних комплексів Анатолії.
• Тарс – найдавніше місто. Саме тут Марк Антоній зустрів Клеопатру (про що нагадують Ворота Клеопатри).
• В Анкарі – Музей анатолійських цивілізацій, старе місто, мечеть Хаджібайрам, мавзолей Кемаля Ататюрка.
• В Антакьї (Антіохії) – залишки римських акведуків, катакомб і театрів, археологічний музей, грот Св.Петра.
• У Бурсі – мечеті, гарячі сірчані джерела, гробниці перших оттоманських султанів.
• У Мармарисі – грязьові лікарні, лікійські гробниці, останки фортеці часів Османської імперії.
• У Памуккале – гарячі джерела, археологічну зону Іерополіса.
Маємо для Вас безліч пропозицій! Замовляйте тури відпочинку до Туреччини!

Тут – тури до Туреччини лише від одного туроператора – лідера напрямку Travel Professional Group.

Туристическое агентство Компас предлагает горящие туры в Турцию из Черкасс для отдыха на море!
Анталия, Кемер, Алания, Бодрум, Даламан, Мармарис, Белек … Посетите курорты Турции.
Турция – одна из самых интересных стран мира, обладающая уникальными климатическими условиями и удивительно разнообразной природой, которые позволяют отдыхать там в любое время года. Кроме невероятно благоприятного климата, целебных источников и теплого моря, Турция предоставляет в распоряжение туристов красивые горные склоны и огромное количество исторических, архитектурных и культурных достопримечательностей.
Турция – это великолепные курорты и замечательный пляжный отдых. Это множество отелей с высоким уровнем сервиса и широкий спектр возможностей для различных видов отдыха. Это – отличное решение для семейного отдыха с детьми. Практически все отели предоставляют путешественникам с детьми анимацию, детские площадки и бассейны, услуги нянь, специальную детскую кухню и огромное количество развлекательных мероприятий.
Отдых в Турции из Черкасс – идеальный выбор для оздоровительных туров. Курорты Турции предоставляют отдыхающим полноценные санаторно-курортные оздоровительные комплексы, талассотерапию, ароматерапию, лечение минеральными водами из термальных источников (бальнеотерапию), физиотерапевтические программы и всевозможные СПА-программы.error: Content is protected !!

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!