Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Угорщина

Венгрия

Тури до Угорщини з Черкас. Тутистична агенція Компас.

Будапешт – одна з найвеличніших столиць Європи, що приголомшує своєю красою. Його візитна карта – будівля парламенту – так нагадує Лондон та Венеціанські палаццо.

Будапешт

Величавий Дунай, живописне озеро Балатон, термальний Хевіз, десятки сучасних курортів.
Древні міста Дербецен, Печ, Егер, чарівний Шарвар. Три тисячі середньовічних замків.

Міста Угорщини

Поєднання захоплюючих екскурсій із бенкетами під циганську музику, дегустаціями знаменитих Токайських вин та оздоровчими турами до численних термальних купалень по всій країні, найбільш вражаюча з яких – Геллерт у Будапешті.

Всі курорти Угорщини

Сучасні готелі з обширним списком оздоровчих та спа-процедур побудовані на столичному острові Маргіт, в містечку Сегед, на озерах Хевіз і Балатон – там, де сама природа сприяє спокою і зціленню. Оберіть свою путівку до Угорщини з Черкас! Вирушайте у незабутню подорож до Угорщини!

Всі тури до Угорщини

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури з Черкас до Греції, Іспанії, Італії, Франції, Нідерландів, Бельгії, Чехії, Польщі, Хорватії, Туреччини, Грузії. 
Пошук туру

Тут – приклади турів до Угорщини від туроператора Феєрія.

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Венгрию из Черкасс.
Будапешт – одна из величайших столиц Европы, поражающая своей красотой. Его визитная карта – здание парламента – так напоминает Лондон и Венецианские палаццо.
Великий Дунай, живописное озеро Балатон, термальный Хевиз, десятки современных курортов.
Древние города Дербецен, Печ, Эгер, волшебный Шарвар. Три тысячи средневековых замков.
Сочетание увлекательных экскурсий с пирами под цыганскую музыку, дегустациями знаменитых Токайских вин и оздоровительными турами в многочисленные термальные купальни по всей стране, самая впечатляющая из которых – Геллерт в Будапеште.
Современные отели с обширным списком оздоровительных и спа-процедур построены на столичном острове Маргит, в городке Сегед, на озерах Хевиз и Балатон – там, где сама природа способствует покою и исцелению. Выбирайте путевки в Венгрию из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!