Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

 Дебрецен

Тури в Дебрецен з Черкас від Компаса!

 Дебрецен в Угорщині має багату історичну спадщину – заснований в XIII столітті, він відігравав важливу роль в державі та два рази ставав його столицею. І хоча це друге місто за величиною в Угорщині, сьогодні Дебрецен відомий більше як популярний бальнеологічний курорт. У його термальному комплексі, який розташований в парку «Надьyoрдьо» ( «Великий ліс»), лікують від ревматизму, запалень суглобів, паралічу, багатьох хронічних та інших хвороб, а аквапарк «Аквантікус», побудований на гарячих джерелах поруч з «Надьyoрдьо», допомагає розслабитися і забути про насущні проблеми, заодно оздоровлюючи організм.

Як дістатися

У безпосередній близькості від Дебрецена є міжнародний аеропорт, з якого на автобусі або таксі легко доїхати до центру міста. Також до курорту можна дістатися з Будапешта (220 км.) на автобусі або потязі. Щоб потрапити зі столиці Угорщини в Дебрецен на автомобілі, потрібно вибрати шосе Е60 або автобан М35.

Що подивитися, де побувати

У вільний від купання і процедур час можна погуляти по історичному центру міста і помилуватися на його незвичайну стару архітектуру. Так як в XVI столітті тут набуло значного поширення вчення кальвіністів (Дебрецен навіть називали угорською Женевою), в ньому багато пам’яток, пов’язаних з цією релігійною течією. Наприклад, Велика церква, побудована в 1821 році, до цих пір залишається найбільшим протестантським храмом Угорщини, Університет, заснований в XVI столітті як Кальвіністський коледж, і Реформатська церква, зараз перетворена на музей протестантизму.

Також в місті можна відвідати зоопарк, розташований в парку «Надьyoрдьо», а любителям живої природи варто обов’язково з’їздити в національний парк «Хортобадь» (40 км. від Дебрецена) – єдине місце в Угорщині, де збереглися первозданні степові ландшафти країни.

Джерела і оздоровлення

Вода в «Надьyoрдьо» відрізняється високим вмістом кальцію, магнію і метаборной кислоти, а її температура становить 63 ° С. Завдяки цим особливостям вона добре підходить для лікування найрізноманітніших хвороб. В першу чергу до них відносяться проблеми з суглобами і опорно-руховим апаратом, а також параліч, безпліддя, хвороба Бехтєрєва, дерматологічні, деякі гінекологічні, хронічні та інші захворювання. Досить широко в Дебрецені представлені і реабілітаційні програми для тих, кому потрібно відновитися після спортивних травм або операції.

Методів лікування, які пропонує комплекс «Надьyoрдьо», близько 40 – це гальванічні ванни, грязелікування, спеціальна гімнастика, масаж, лазерна терапія та багато іншого. Лікарі, які проводять медичне обстеження, допомагають розібратися в процедурах і підбирають для кожного відвідувача індивідуальну програму лікування.

Лікувальна спеціалізація:

хвороба Бехтерева,

хронічні запалення суглобів,

хвороби хребта, подагра,

неврологічні захворювання,

ревматизм,

патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травм,

ортопедичні хвороби,

параліч,

дерматологічні захворювання,

гінекологія, безпліддя,

хронічні захворювання дихальних шляхів.

Протипоказання:

гострі стадії запальних захворювань, лихоманка,

туберкульоз, інфекційні хвороби,

злоякісні пухлини,

гіпертонія, серцева недостатність,

вагітність,

гіпертиреоз.

Туры в Дебрецен из Черкасс.  Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!