Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Угорщини

Курорти Угорщини з Черкас від Компаса!

Угорщина – це не тільки чудовий Будапешт, гуляш і токайські вина . Близько 80% території країни можуть похвалитися наявністю корисних мінеральних лікувальних вод.

Угорщина має унікальні запаси: 1 289 термальних джерел; 13 курортів; 39 атестованих лікувальних купалень; 5 лікувальних печер; 81 джерело мінеральних вод; 315 джерел термальних вод; 5 місць видобутку лікувальної грязі. Все це допомагає відновлювати здоров’я тисячам людей.

В Угорщині навіть ходить такий жарт – якщо увіткнути в будь-якій точці країни в землі палицю, то звідти обов’язково заб’є джерело з цілющою водою. Купальні зустрічаються всюди – в печерах і замках, в містах і селах, в горах і в оточенні лісу, є навіть єдина в Європі підземна купальня.

Природно, одні з найпопулярніших купалень в усій країні знаходяться в її столиці – в старовинному Будапешті. Тут налічується до 130 термальних джерел.

Мабуть, найкрасивіші і відомі купальні – це Геллерт з мармуровими колонами і вітражними вікнами.

Найбільша в Європі, побудована в стилі необароко, купальня Сечені, має цілих п’ятнадцять басейнів з водою різного складу, лікувального ефекту і температури.

Не менш відома і турецька купальня Рудаш, інтер’єри якої є справжніми витворами мистецтва.

Балатонфюред і його води відомі з часів Римської імперії. Цей курорт славиться як в самій Угорщині так і по всьому світу як якісний кардіологічна клініка. Завдяки своєму розташуванню на березі мальовничого озера Балатон, містечко в тому числі користується популярністю в якості центру для занять водними видами спорту, а також великою кількістю розваг.

Бюк відомий своїм величезним термальним центром. На сьогоднішній день – це найсучасніший курорт Угорщини, до того ж він постійно і динамічно розвивається. Додає йому балів і близькість Альп, що сприяє особливому клімату, який дуже благотворно впливає на здоров’я відпочивальників.

Місто з королівським минулим, древній Вишеград, знаходиться на величній річці Дунай. Це місце відоме завдяки збереженим архітектурним пам’яткам і мальовничій панорамі навкруги. Не дивно, що саме тут розташовані знамениті термальні курорти. Вишеград – це ідеальне місце для поєднання екскурсійної програми з лікуванням на водах.

Дебрецен, друге за величиною місто країни, відоме як купальня з 1826 року, коли тут було відкрито перший басейн. Особливість цього курорту полягає в тому, що він знаходиться в оточенні прекрасного лісу. Тут же є аква- та зоопарки, Ботанічний сад та інші пам’ятки.

Тим, хто очікує від відпочинку на водах чогось особливого, обов’язково сподобається курорт Дьюла, чий термальний комплекс розташований на території парку, що оточує замок Алмаші.

Єдина підземна купальня Європи розташовується в місті Мішкольц-Тапольця. Спуститися до неї можна прямо з холу чотиризіркового готелю.

Залакарош – один з наймолодших термальних курортів країни.

Місто Шарвар, що знаходиться на заході країни, відоме своїми термальними джерелами та історичними об’єктами, серед яких – чудовий замок Надашді.

Курорт Харкань славиться унікальним складом води, яка має заспокійливу властивість і знімає стреси.

Лікувальна вода озера Хевіз відома з давнини. У 17 сторіччі тут було зведено чарівне місто-купальня, де є все необхідне для лікування і гарного відпочинку.

Курорты Венгрии из Черкасс. Туристическое агентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!