Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Великобританія

Лондон

Туристична агенція Компас пропонує відпочинок у Великобританії!

Великобританія – держава, що об’єднує чотири дивно красивих країни: Англію, Шотландію, Уельс та Північну Ірландію. Кожна з них по праву пишається власними багатовіковими традиціями, історією, чудовою природою, шедеврами архітектури, музеями і пам’ятками, святами та фестивалями. Британський світ – це давні замки з фамільними примарами і лондонські тумани, трагедії Шекспіра і захоплюючі пригоди Шерлока Холмса, двоповерхові автобуси і Біг Бен, шотландські волинки і чарівні легенди Уельсу …

Міста Великої Британії та їх пам’ятки.

Лондон – столиця Великобританії, найбільше місто на Британських островах. У Лондоні величезна кількість історичних пам’яток, галерей, музеїв, театрів, ресторанів, пабів, нічних розваг, магазинів і бутиків. Тут знаходиться резиденція британських королів. Кращий час для турів в Лондон – з початку травня до кінця червня: в місті присутній королівський двір, влаштовуються свята, художні виставки, до того ж це пік театрального сезону.

Лондон

Найдавніші англійські міста Честер, Йорк, Лінкольн зачаровують красою старовинної архітектури і садово-паркових ансамблів.

Молодіжна столиця Англії –  Ліверпуль, найбільший порт Великобританії: колись звідси відправлялися кораблі з переселенцями в Новий Світ (про це розповідає експозиція в Морському музеї Мерсісайд). У Ліверпулі можна помилуватися на найкрасивіший неоготичний англіканський собор з більш ніж 100-метровою дзвіницею. У місті розташована філія лондонської галереї Тейт, картинна галерея Уолкера. І, звичайно ж, Ліверпуль – батьківщина легендарної ліверпульської четвірки учасників ансамблю Бітлз. Щорічно тут проходить тижневий фестиваль, присвячений творчості музикантів.

Оксфорд – найдавніше університетське місто Англії, цитадель англійської освіти. Оксфордський університет об’єднує 40 коледжів, тут навчається близько 16 000 студентів. У стінах поважних будівель панує особлива атмосфера, наповнена духом старовини.

Не менш знаменитий ще один град науки – Кембридж. Кембриджський Університет ось уже вісім століть вважається еталоном якості серед усіх існуючих вищих навчальних закладів.

Столиця Шотландії, Единбург по праву вважається одним з найкрасивіших і найдорожчих європейських міст. Окрасою Единбурга є знаменитий замок Касл-Рок та королівський палац Холіроуд-Хаус. Численні торгові вулички, площі, мальовнича міська архітектура створюють неповторний колорит Единбурга.

Найбільше місто Шотландії Глазго повністю потопає в зелені. Глазго – центр мистецтв і місце проведення численних фестивалів. Тут же знаходиться належна до числа найбільш багатих музеїв і галерей Європи Художня галерея Глазго.

Міста Великобританії
Всі курорти Великобританії

«Сільський» відпочинок в Великобританії.
Тим, хто хоче відпочити від міської метушні, варто вирушити в північно-західну Англію. Лейк-Дистрикт, дивно красивий озерний край з зеленими горами і пасовиськами овець.

Незабутні враження подарує тур до Шотландії. Лісисті долини, мерехтливі озера і глибокі річки, старовинні замки і затишні села, скелясте узбережжя і мальовничі пляжі. Риболовля, піші та морські прогулянки під вітрилами дарує Шотландія любителям активного відпочинку на природі.

Серед природних визначних пам’яток Великобританії не можна не згадати знамените озеро Лох-Несс в Шотландії, де за переказами живе підводне чудовисько Нессі.

Уельс з його безкрайніми просторами зберігає яскравий кельтський колорит. На кожен квадратний кілометр Уельсу доводиться більше замків, ніж де б то не було в світі. Найвідоміші з них – замки Кернарвон, Харлеч, Конуї, Боумаріс і вражаючий замок Кох в столиці Уельсу  Кардіффі.

Північна Ірландія – мальовничий куточок Великобританії, як ніби спеціально створений для тих, хто любить неквапливий, розмірений відпочинок в оточенні старовинних сіл і прекрасних пейзажів.

Всі тури до Великобританії

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури до Греції, Іспанії, Італії, Франції, Нідерландів, Бельгії, Чехії, Польщі, Хорватії, Туреччини, Грузії. Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!