Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Великобританія

Лондон

Тури в Англію з Черкас. Туристична агенція Компас.

Великобританія – держава, що об’єднує чотири дивно красивих країни: Англію, Шотландію, Уельс та Північну Ірландію. Кожна з них по праву пишається власними багатовіковими традиціями, історією, чудовою природою, шедеврами архітектури, музеями і пам’ятками, святами та фестивалями. Британський світ – це давні замки з фамільними примарами і лондонські тумани, трагедії Шекспіра і захоплюючі пригоди Шерлока Холмса, двоповерхові автобуси і Біг Бен, шотландські волинки і чарівні легенди Уельсу …

Міста Великої Британії та їх пам’ятки.

Лондон – столиця Великобританії, найбільше місто на Британських островах. У Лондоні величезна кількість історичних пам’яток, галерей, музеїв, театрів, ресторанів, пабів, нічних розваг, магазинів і бутиків. Тут знаходиться резиденція британських королів. Кращий час для турів в Лондон – з початку травня до кінця червня: в місті присутній королівський двір, влаштовуються свята, художні виставки, до того ж це пік театрального сезону.

Лондон

Найдавніші англійські міста Честер, Йорк, Лінкольн зачаровують красою старовинної архітектури і садово-паркових ансамблів.

Молодіжна столиця Англії –  Ліверпуль, найбільший порт Великобританії: колись звідси відправлялися кораблі з переселенцями в Новий Світ (про це розповідає експозиція в Морському музеї Мерсісайд). У Ліверпулі можна помилуватися на найкрасивіший неоготичний англіканський собор з більш ніж 100-метровою дзвіницею. У місті розташована філія лондонської галереї Тейт, картинна галерея Уолкера. І, звичайно ж, Ліверпуль – батьківщина легендарної ліверпульської четвірки учасників ансамблю Бітлз. Щорічно тут проходить тижневий фестиваль, присвячений творчості музикантів.

Оксфорд – найдавніше університетське місто Англії, цитадель англійської освіти. Оксфордський університет об’єднує 40 коледжів, тут навчається близько 16 000 студентів. У стінах поважних будівель панує особлива атмосфера, наповнена духом старовини.

Не менш знаменитий ще один град науки – Кембридж. Кембриджський Університет ось уже вісім століть вважається еталоном якості серед усіх існуючих вищих навчальних закладів.

Столиця Шотландії, Единбург по праву вважається одним з найкрасивіших і найдорожчих європейських міст. Окрасою Единбурга є знаменитий замок Касл-Рок та королівський палац Холіроуд-Хаус. Численні торгові вулички, площі, мальовнича міська архітектура створюють неповторний колорит Единбурга.

Найбільше місто Шотландії Глазго повністю потопає в зелені. Глазго – центр мистецтв і місце проведення численних фестивалів. Тут же знаходиться належна до числа найбільш багатих музеїв і галерей Європи Художня галерея Глазго.

Міста Великобританії
Всі курорти Великобританії

«Сільський» відпочинок в Великобританії.
Тим, хто хоче відпочити від міської метушні, варто вирушити в північно-західну Англію. Лейк-Дистрикт, дивно красивий озерний край з зеленими горами і пасовиськами овець.

Незабутні враження подарує тур до Шотландії. Лісисті долини, мерехтливі озера і глибокі річки, старовинні замки і затишні села, скелясте узбережжя і мальовничі пляжі. Риболовля, піші та морські прогулянки під вітрилами дарує Шотландія любителям активного відпочинку на природі.

Серед природних визначних пам’яток Великобританії не можна не згадати знамените озеро Лох-Несс в Шотландії, де за переказами живе підводне чудовисько Нессі.

Уельс з його безкрайніми просторами зберігає яскравий кельтський колорит. На кожен квадратний кілометр Уельсу доводиться більше замків, ніж де б то не було в світі. Найвідоміші з них – замки Кернарвон, Харлеч, Конуї, Боумаріс і вражаючий замок Кох в столиці Уельсу  Кардіффі.

Північна Ірландія – мальовничий куточок Великобританії, як ніби спеціально створений для тих, хто любить неквапливий, розмірений відпочинок в оточенні старовинних сіл і прекрасних пейзажів. Обирайте путівки в Англію з Черкас від Компаса!

Всі тури до Великобританії

Ми також запропонуємо Вам екскурсійні тури з Черкас до Греції, Іспанії, Італії, Франції, Нідерландів, Бельгії, Чехії, Польщі, Хорватії, Туреччини, Грузії. 
Пошук туру

А тут – екскурсійні тури до Великобританії від туроператора Інкомартур

Туристическое агентство Компас предлагает туры в Англию из Черкасс!
Британия – государство, объединяющее четыре удивительно красивых страны: Англию, Шотландию, Уэльс и Северную Ирландию. Каждая из них гордится собственными многовековыми традициями, историей, великолепной природой, шедеврами архитектуры, музеями и достопримечательностями, праздниками и фестивалями. Британский мир – это древние замки с фамильными призраками и лондонские туманы, трагедии Шекспира и захватывающие приключения Шерлока Холмса, двухэтажные автобусы и Биг Бен, шотландские волынки и волшебные легенды Уэльса …Выбирайте путевки в Англию из Черкасс от Компаса!Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!