Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Оксфорд

Тури в Оксфорд з Черкас від Компаса!

Оксфорд у Великобританії розташувався на берегах річок Темза і Червел, в графстві Оксфордшир. Оксфорд – одне з найдавніших університетських міст у світі, по праву вважається оплотом англійської освіти. Особливу атмосферу йому надають численні будівлі в готичному стилі – при першому знайомстві з містом виникає відчуття, що тут знімається новий фільм про «Гаррі Поттера».
Як дістатися
Дістатися до Оксфорда досить просто: найближчі до нього аеропорти знаходяться в Лондоні та Бірмінгемі. Зі столиці Великобританії в Оксфорд можна доїхати на автобусі (дорога займе близько двох годин) або потязі (1,5 години в дорозі). З Бірмінгемського аеропорту до Оксфорда курсує потяг.
Візитна картка
Візитною карткою Оксфорда є однойменний Університет. Цікавий факт: спочатку в Оксфорді навчалися тільки священики, вони селилися в будинках місцевих жителів і часто не мали ні гроша за душею. Пізніше навчання тут стало обов’язковим для кожного аристократа. Сьогодні двері Оксфорда відкриті для всіх бажаючих, але при виконанні ряду умов: мати тільки відмінні оцінки, показати рекомендації, пройти співбесіду, знати англійську мову як англієць. Навчання в Оксфорді платне: разом з проживанням плата за навчання може складати від 14 до 24 тисяч фунтів на рік.
В даний час в Оксфорді навчається 15 тисяч студентів з Великобританії і 5 тисяч іноземців. Університет поділений на 38 коледжів, серед основних напрямків: технічні та гуманітарні науки, медицина, природознавство. Тут використовується особлива система навчання: у кожного студента є власний наставник в особі викладача коледжу. Серед відомих випускників Оксфорда: Індіра Ганді, Оскар Уайльд, Маргарет Тетчер, король Йорданії Абдалла II, актори Роуен Аткінсон (знаменитий містер Бін) і Х’ю Грант.
Розваги і активний відпочинок
Перебуваючи в Оксфорді, варто зайти в Ботанічний сад, на території якого зібрана багатюща колекція рослин з усіх кінців світу, в Музей Ашмола, що зберігає полотна Рембрандта, Рубенса, Ренуара і Пікассо. Для тих, кому миліший шопінг, є вулиця Корнмаркет – на ній розташовуються найбільші магазини і торгові центри в місті. Увечері можна вирушити на концерт класичної музики, послухати виступ джазового оркестру або сходити в нічний клуб.
Варіантів перекусити в Оксфорді безліч. Це можуть бути як кафе з ухилом в екзотичну кухню, італійський ресторан або французьке бістро, так і традиційний англійський паб, в якому завжди подадуть склянку пива або глінтвейну.

Туры в Оксфорд из Черкасс. Турагентство Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!