Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Всі курорти Великобританії

Курорти Англії з Черкас від Компаса!

За географічним положенням Великобританію важко віднести до курортних країн, таких як Франція, Італія та інші середземноморські держави. Проте, тут також прекрасно розвинений туристичний бізнес і на території королівства є свої курортні міста з особливою атмосферою на тлі морських пейзажів, з цілющим повітрям і чистими пляжами.

Незважаючи на дощовий клімат, тут є чудові морські курорти: Ньюпорт, Істборн, Брайтон, Торбей (Англійська Рів’єра). На «Туманному Альбіоні» налічується близько 760 пляжів, які щороку перевіряються на відповідність європейським стандартам.

У країні є низка чудових бальнеологічних курортів, з них найбільш відомі – Лемінгтон, Білт, Харрогіт, Лландріндод, Бакстон, Ллануртід і Бат, що входить до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Приморський курорт Брайтон широко відомий багатьом туристам своїми піщаними пляжами, які тягнуться на багато кілометрів на південному узбережжі Ла-Маншу.
Цей молодий курорт займає лідируючі позиції серед курортів країни, оскільки теплі кліматичні умови, спокійне і зручне для купання узбережжя приваблюють сюди багатьох туристів. «Блакитний прапор», присвоєний за екологічну чистоту пляжів, дозволяє абсолютно безпечно займатися пляжним відпочинком і багатьма видами спорту на воді – серфінгом, катанням на яхтах, відсерфінгом, вітрильним спортом.
Цей курорт часто називають «Лондон біля моря», оскільки його бари, ресторани та магазини не гірші за столичних. Любителі пізнавального відпочинку можуть оглянути місцеві визначні пам’ятки – музеї, художні галереї, Королівський павільйон, церкви. Навесні та влітку в курортному місті проводяться великі фестивалі музики і мистецтв.

Рекордна кількість сонячних днів чекають туристів, які відвідають курорт Істборн, тому тутешній клімат вважається одним із найкомфортніших на морському узбережжі країни. Туристів також приваблюють крейдяні скелі, розташовані на узбережжі, вони найвищі в Англії і створюють неймовірно привабливу картину своїми яскравими фарбами. Одна з найбільш незабутніх – Beachy Head, висотою 164 метри, внизу під нею знаходиться маяк, який здається дуже маленьким в порівнянні зі скелею. Піщаний пляж тягнеться на 6 км., на березі є затишний ресторанчик, можна також оглянути оборонні споруди у вигляді 103 веж Мартелло, де зараз розташований військовий музей.

Найбільший бальнеологічний курорт Бат зі своїми гарячими джерелами знаходиться в графстві Сомерсет. Він був відомий ще з часів римлян. Чудовий клімат дозволяє відпочивати тут з квітня по листопад. На території курорту багато пам’яток, є музеї, в цих місцях в минулі часи любила відпочивати англійська аристократія і багато відомих осіб Великобританії.

Скарборо також належить до бальнеологічних курортів. Він був одним з перших англійських курортів. Крім цілющих джерел тут також багато цікавих місць для мандрівників – замки, церкви, Морський заповідник.

Курорты Англии из Черкасс от Турагентства Компас.Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!