Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Поради для комфортних польотів.

Комфортний політ. Туристична агенція Компас.

Одягніться зручно.
Для польоту вибирати наймодніші наряди не потрібно – віддайте перевагу не вишуканому, а зручному одягу. Головний критерій – можливість рухатися без труднощів. Під час тривалих перельотів температура може змінюватися, тому найкраще одягатися «шарами», наприклад майка, светр, толстовка. Обов’язково візьміть з собою теплі шкарпетки і взуття з регульованим підйомом. Під час перельоту ноги можуть набрякати.

Запобігайте закладанню вух.
Через перепади тиску, особливо під час зльоту і посадки, в вухах може з’явитися закладеність. Щоб позбутися її, просто широко позіхніть, зробіть кілька ковтальних рухів, розсмоктуйте льодяники протягом польоту. Льодяники краще вибрати м’ятні і не солодкі.

Захопіть щось перекусити.
Відчуття голоду неприємне. У літаку ви будете змушені придбати перекус по захмарній ціні, або знемагати в очікуванні обіду або вечері (якщо вони передбачені на вашому рейсі). Тому варто прихопити легкі високобілкові снеки. Наприклад, горішки, крекери, йогурт, шоколад.

Займіть зручну позу в кріслі.
Від довгого сидіння у будь-якої людини затікають ноги і дуже втомлюється спина. До того ж крісла в літаку не дуже зручні. Щоб скрасити цю незручність, покладіть під поперек подушку або згорнутий у валик светр. Принести подушку і плед краще попросити стюартів відразу, як тільки влаштуєтесь на своєму місці (іноді їх менше ніж пасажирів).
Аксесуари, що видають на борту, не нові, хоча після кожного польоту ретельно очищаються, а потім знову пакуються. Використання таких аксесуарів небажане з точки зору гігієни. Бажано брати все необхідне з собою.
Спробуйте поставити ноги прямо на власний багаж під кріслом. Так вони будуть менше набрякати.

Постарайтесь рухатися.
Просидіти кілька годин в незручному кріслі непросто: тіло затікає, кров погано циркулює, ноги набрякають. Постарайтеся вставати з крісла не рідше ніж раз на годину. І робіть розминку прямо в кріслі: малюйте носками ніг в повітрі букви і цифри, розімніть плечі.

Створіть комфортне звукове середовище.
Шум двигунів і гул пасажирів підсилюють стрес. Хороші шумоізоляційні навушники або беруші вбережуть ваші перетинки і психіку від реву не тільки моторів, але і галасливих компаній поруч. Вас будуть менше відволікати від відпочинку сусіди і бортпровідники.

Ці нехитрі поради допоможуть вам зробити політ максимально комфортним і дістатися до пункту призначення бадьорими.

Комфортный полет. Туристическое агентство Компас.


Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!