Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Авіаквитки

Бронювання авіаквитків

Туристична агенція Компас пропонує нашим клієнтам бронювання авіаквитків.

Квитки на авіарейси всіх авіакомпаній, включаючи компанії лоукост, що здійснюють перевезення пасажирів  на регулярних та чартерних рейсах по всіх країнах світу. Аналіз варіантів складних маршрутів, стиковка рейсів, підбір мінімальних цін, оплата заброньованих квитків та реєстрація на рейсах.

Завітайте до авіакаси у нашому офісі. 

Он-лайн бронювання авіаквитків.

Забронювати квитки на регулярні рейси Ви можете on-line цілодобово.

Для початку потрібно обрати дату вильоту і потрібний маршрут, вказавши кількість пасажирів та клас обслуговування. Потім обрати рейс, після чого заповнити інформацію про пасажирів і відправити запит.

Заброньовані на сайті авіаквитки Ви можете оплатити та отримати в нашому офісі на протязі 12 робочих годин після бронювання  готівкою або міжнародною платіжною картою.

Електронний квиток автоматично додається в комп’ютерну систему авіакомпанії.

Перед реєстрацією на рейс пасажирові потрібно роздрукувати квиток, оскільки у деяких авіакомпаній його наявність обов’язкова для проходження реєстрації. І хоча в більшості випадків достатньо пред’явити паспорт (закордонний паспорт), роздрукований квиток може знадобитися самому пасажиру, щоб не забути час вильоту або якщо при реєстрації виникнуть будь-які неполадки.

Переваги on-line бронювання:

– Покупцеві не потрібно їхати до кас, стояти в чергах;

– В разі купівлі електронного квитка Ви можете не побоюватися його втрати або псування,  якщо немає необхідності в паперовій версії квитка;

– При покупці on-line паперових квитків Ви маєте  можливість замовити їх доставку Вам за додаткову плату однією з транспортних компаній;

– Якщо в касах немає квитків, Ви можете оперативно відстежувати їх появу on-line.

Не бронюйте ті ж самі квитки на кількох сайтах одночасно. Авіакомпанії видаляють дубльовані бронювання без попередження. Якщо Ви знайшли у нас більш вигідний варіант, анулюйте попередні бронювання.
При бронюванні авіаквитків заздалегідь авіакомпанія може видалити неоплачене бронювання, якщо квитки на рейс закінчуються. Періодично цікавтесь станом Вашого бронювання.

Перед поїздкою за кордон ознайомтесь з усіма візовими вимогами країн виїзду в посольствах або консульствах.

Приємних подорожей!

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!