Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Автобусні квитки

Квитки на автобус

Туристичне агентство Компас пропонує автобусні квитки в Черкасах!

Швидко і комфортно! На нашому сайті Ви можете придбати Оn line квитки на автобус в Черкасах в 31 країну Європи та Азії.

Міжнародні рейси здійснюються в комфортабельних автобусах, обладнаних усім необхідним для приємної подорожі. Десятки провідних перевізників пропонують Вам лише найкращі ціни для поїздок за кордон. Автобуси відправляються практично з усіх обласних центрів України . Подорожі на автобусах – це вигідно і швидко: квиток коштує дешевше, ніж на літак, а до місця призначення ви доїдете набагато швидше, ніж потягом.

За допомогою системи пошуку рейсів Ви зможете вибрати потрібний напрямок, маршрут і навіть підібрати певний автобус. Квитки на потрібну дату Ви без зусиль знайдете за допомогою поля пошуку. Система дає змогу безкоштовно забронювати квитки на автобус, а потім викупити їх найбільш зручним способом. Перш ніж купити квиток, радимо ознайомитися з усіма пропозиціями від перевізників. Тут завжди можна вибрати оптимальний для себе варіант за ціною і умовами поїздки: від економ-класу до автобусів з VIP обслуговуванням за розумну ціну.

Замовлення квитків забере у Вас буквально 2 хвилини. В результаті Ви отримаєте SMS з номером бронювання на свій мобільний телефон. За допомогою цього номера Ви зможете викупити квиток протягом зазначеного терміну в розділі “Мої квитки” на сайті або в Центрі обслуговування клієнтів.

Здійснюючи бронювання квитків на автобус, Ви резервуєте місце в автобусі партнера-перевізника, який моментально закріплює його за Вами. Після оплати замовлення Ви можете з упевненістю відправлятися на посадку. Вам лише потрібно показати водієві роздрукований квиток на підтвердження того, що саме Ви замовили місце. Щоб роздрукувати квиток, знадобиться звичайний принтер.

Ви можете не тільки купити квиток на автобус, але і повернути його. Повернути невикористані автобусні квитки можна через Центр обслуговування клієнтів. Кошти за невикористаний квиток будуть зараховані протягом 30 днів. Умови повернення коштів у кожного перевізника різняться, тому варто уточнювати цю інформацію.

Замовляючи автобусні квитки на сайті, варто пам’ятати про декілька ключових переваг:
– Ви економите час;
– Вам доступна обширна база маршрутів автобусних рейсів;
– При виникненні питань Ви можете звернутися на лінію цілодобової підтримки.

Не відкладайте поїздку на потім.Купуйте автобусні квитки в Черкасах на сайті Туристичної агенції Компас! Щасливої дороги!

Билеты на автобус в Черкассах. Автобусные билеты онлайн. Турагентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!