Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Залізничні квитки по Україні та Європі

квитки на потяг

Залізничні квитки в Черкасах по Україні та Європі від Турагенції Компас!

На нашому сайті Ви можете замовити квитки на потяги  по Україні та Європі в режимі Оn-line.

Спочатку слід вибрати бажаний маршрут, дату, а також час відправлення,  потім провести пошук, з усіх запропонованих варіантів обрати найбільш прийнятний. Ознайомившись з кількістю вільних місць в потрібному типі вагона, можна вибрати конкретне місце або кілька місць, після чого – приступати до заповнення персональних даних (паспортні дані, електронна пошта та ін.). При бронюванні квитків на міжнародні рейси паспортні дані – латиницею згідно закордонного паспорта. На жаль, квитки на міжнародні рейси Укрзалізниці можна придбати тільки у білетних касах залізничних вокзалів.

Потім слід здійснити оплату. Сервіси бронювання пропонують кілька варіантів оплати: картою Visa/Master Card або через різні платіжні системи.

Після оплати замовлення на електронній пошті та на мобільному пристрої, зазначених в даних користувача, буде доступний документ відповідно до типу придбаного квитка.

Електронний квиток – проїздний документ, який необхідно пред’явити при посадці в потяг будь-яким зручним способом (роздрукований квиток, квиток на екрані смартфона або іншого пристрою) провіднику для сканування QR-коду.

Квиток з відкладеним друком – бланк замовлення з 16-значним кодом, який необхідно обміняти в касі (продиктувати або показати на будь-якому носії) на проїздний документ. Обмін можливий тільки в залізничних касах на території України не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потягу. Якщо разом з квитком ви оформили багажну квитанцію, повідомте його номер касиру для отримання документа на перевезення багажу. При отриманні квитків обов’язково треба мати при собі документ, що підтверджує особу.

Ще одна можливість, яку дає сервіс Оn-line бронювання квитків на поїзд з Черкас  – перевірка наявності квитків. Якщо до поїздки все готово, а потрібних квитків немає, їх можна купити, регулярно перевіряючи наявність квитків Оn-line, і як тільки з’являться вільні місця (додатковий вагон або  відмова від броні) – викупити їх. Приємних подорожей!


Tickets [CPS] UA

До Вашої уваги – сервіс бронювання квитків GoEuro з можливістю придбання збірних квитків з пересадками на потяги різних європейських залізничних компаній. Одночасно пропонуються альтернативні квитки на літак та автобус. Аналогів немає.

goeuro потяг

Квитки від GoEuro – потягом по Європі!

 

А тут – європейські залізниці on-line від сервісу Trainline. Щодня маршрути, тарифи та бронювання від більш ніж 190 залізничних та автобусних компаній в 44 країнах.  Наші клієнти можуть легко купувати квитки та економити час і гроші. Сервіс – англійською мовою. В разі виникнення питань в процесі бронювання рекомендуємо скористатись перекладачем, або звернутись за допомогою в наш офіс.


Trainline WW

Железнодорожные билеты по Украине Черкассы. Железнодорожные билеты по Европе Черкассы. Билеты на поезд по Украине и Европе в Черкассах.Турагентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!