Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Страхування за кордоном

Страхування

 

Страхування за кордоном в Черкасах on-line від Турагенції Компас!

Придбайте страховий поліс для виїзду за кордон за найнижчими цінами. За декілька хвилин on-line на нашому сайті, сплативши платіжною картою,  або у нашому офісі за готівку.

Закон України «Про туризм» визначає страхування осіб, що виїжджають за кордон, як обов’язкове.

Безумовними лідерами ринку страхування виїзду за кордон в Україні є компанії ВУСО та ERV.

Як і де отримати страховий поліс?

Сьогодні щоб оформити туристичну страховку за кордон з Черкас, зовсім не обов’язково відвідувати офіс страхової компанії.

Туристичне страхування в Черкасах пропонує уповноважена агенція у м. Черкаси Страхової компанії ВУСО – Туристична Агенція Компас.

Ви можете оформити  страховий поліс від компанії ВУСО за найнижчими цінами за декілька хвилин on-line на нашому сайті, оплативши його платіжною картою,  або придбати поліс у нашому офісі, оплативши готівкою.

А Також придбати поліс з мокрою печаткою (на вимогу візових установ) від страхової компанії  ERV в нашому офісі.

Економія Вашого часу та грошей, а також сервіс найвищого класу Вам гарантовані!

ВУСО ERV

Що потрібно знати про туристичне страхування?

Страхування туристів включає медичне страхування і страхування від нещасних випадків. Послуги медичної допомоги в зарубіжних країнах мають досить високу вартість і вимагають наявності поліса. Оплата лікарняних витрат виконується страховою компанією в рамках обраної клієнтом страхової програми.

Страхування є обов’язковим для отримання візи до будь-якої країни.

Туристичне страхування в Черкасах оформляється не тільки людьми, що вирушають на відпочинок, а й громадянами, що виїжджають з метою оздоровлення, відрядження або лікування.

Страховий поліс за програмою туристичного страхування є недійсним в країні постійного проживання, його умови набувають чинності тільки після перетину кордону іншої держави.

Страхова програма клієнта – це не тільки обов’язкові категорії. Ви можете укласти договір відповідно до особистих вимог. До полісу можна включити страхування багажу, відповідальності, фінансових ризиків та інше. При настанні страхового випадку Ви отримаєте передбачену полісом компенсацію.

Туристичне страхування: відповіді на всі запитання

Страховий поліс за кордон з Черкас  від Турагенції Компас – вигідно та зручно!

Туристическое агентство Компас предлагает страховку за границей в Черкассах!

Страхование туристов из Черкасс включает медицинское страхование и страхование от несчастных случаев. Страховой полис по программе туристического страхования является недействительным в стране постоянного проживания, его условия вступают в силу только после пересечения границы другого государства.

Туристическое страхование из Черкасс от Компаса!

Приобретайте страховой полис за границу из Черкасс от Компаса!

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!