Замовити
Х

Не маєте часу або бажання займатися пошуком Вашого туру?
Довірте це нам, надіславши повідомлення.

Ви вже плануєте свою подорож?
Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Х

Заповніть, будь ласка, форму замовлення туру, обов'язково вказавши Ваш номер телефону. Ми найближчим часом зв'яжемося з Вами для подальшої роботи за запитом. Дане замовлення Вас ні до чого не зобов'язує, а лише спрощує роботу менеджера. Ваші побажання не залишаться без уваги.

Отримуйте спеціальні пропозиції
від Компаса першими!
Х

Туристичне страхування: відповіді на всі запитання

Туристичне страхування. Турагенція Компас.

Коли вирушаєш у дорогу, сподіваєшся на відпочинок і розваги. Про травми та хвороби думати не хочеться. І не потрібно, якщо оформлена туристична страховка. Ми розповімо про те, навіщо потрібно страхуватися, як обрати оптимальну страховку і що робити, якщо в поїздці трапилося нещастя.
Навіщо потрібна туристична страховка?
Вона необхідна для вашої безпеки. Не тільки для отримання візи чи простоти проходження митного контролю, а для вашого благополуччя і економії. Багато хто думає, що страховий випадок – це щось надзвичайне, що трапляється з легковажними або серйозно хворими людьми. Зовсім ні. Страховий випадок може статися з кожним: для цього не потрібно лізти в гори або пірнати з аквалангом. Ви оціните правильність рішення застрахуватися, якщо підвернете ногу або отруїтесь морепродуктами. Промивання шлунка в європейській клініці коштує близько 500 євро. Якщо у вас є страховка – цю суму виплатить страхова компанія.
Від чого залежить ціна страховки?
Вартість туристичної страховки формується з урахуванням декількох параметрів:
Тривалість поїздки.
Вік застрахованого (для дітей і літніх людей вартість страховки вище, оскільки у них вища ймовірність страхового випадку).
Територія дії страховки (страховка в країнах Євросоюзу зазвичай дешевша, ніж страховка в країнах, де великий ризик інфекцій або постійна криміногенна обстановка).
Перелік страхових випадків (базовий набір дешевше, ніж розширена страхова програма).
Наявність франшизи.
Що потрібно знати про страхування?
Ви можете оформити туристичну компенсаційну або сервісну страховку, з франшизою або без неї.
Компенсаційна страховка – ви оплачуєте лікування зі свого гаманця, а по приїзді страхова компанія компенсує вам витрати на підставі наданих документів. Такий варіант є незручним для туриста, його краще уникати.
Сервісна страховка – витрати на лікування оплачуються страховою компанією за участю сервісної компанії – асистансу. Це посередник, який займається вами в країні перебування, взаємодіючи зі страховою компанією і госпіталем. Професіоналізм асистансу має таке ж велике значення, як і рейтинг страхової компанії. Добре зарекомендували себе асистанси Allianz, TripInsurance і Ліберті. У зв’язку з тим, що турист нічого не оплачує із власних грошей, сервісна страховка є оптимальним вибором.
Франшиза – сума, яку вам доведеться внести з власних грошей. Наприклад, якщо франшиза за договором становить 100 євро, а вартість лікування – 175 євро, то страхова компанія оплатить тільки 75 євро. Останнім часом страхування з франшизою стає популярним. Така страховка коштує набагато дешевше звичайної, але якщо настає страховий випадок, франшиза виявляється досить дорогим задоволенням.
Підіб’ємо підсумки. Вибираючи туристичну страховку, віддавайте перевагу сервісній страховці без франшизи.
Як правильно вибрати програму страхування?
У більшості випадків найбільш економічна програма страхування передбачає тільки базові страхові випадки:
Раптова хвороба, яка загрожує життю і здоров’ю і передбачає негайну медичну допомогу;
Травми внаслідок нещасного випадку;
Гострий зубний біль.
Варто відзначити, що ці події можуть бути визнані страховими випадками, якщо вони відбулися в побутових умовах, без надмірних фізичних зусиль і в тверезому стані. В теорії все виглядає непогано, а на практиці виявляється, що навіть травма під час прогулянки на моторолері не входить до переліку базових страхових випадків. Виходить, страховка є, а толку від неї немає.
Що ж робити? Базову програму можна добре «докачати» додатковими можливостями, які дозволять вам дихати на повні груди і проводити час весело і активно. Отже, якими опціями можна доповнити базову програму страхування:
Загострення хронічних хвороб.
Травма в стані алкогольного сп’яніння.
Ускладнення при вагітності.
Сонячні опіки.
Травма в результаті активного відпочинку.
Травма в результаті занять спортом (дайвінг, рафтинг, автоспорт, мотоспорт, альпінізм і т. і.).
Пошуково-рятувальні роботи та евакуація вертольотом (якщо збираєтеся здійснити сходження на гірську вершину).
Додаткові можливості.
Ви можете ще більше зміцнити вашу програму, скориставшись наступними видами страхування:
Страхування паспорта на випадок його втрати – вам компенсують витрати на оформлення нового документа по приїзді.
Страхування багажу на випадок його втрати – сума виплати за втрачений багаж страховою компанією набагато більша, ніж сума компенсації авіакомпанією.
Страхування авіаквитка – ви забезпечите себе в перельотах зі стиковками, якщо запізнилися на наступний рейс через затримку попереднього.
Страхування цивільної відповідальності – буде до речі, якщо ви збираєтеся займатися активними видами спорту і можете травмувати інших людей. Оплачувати їх лікування і компенсувати псування майна буде страхова компанія.
Страхування від невиїзду. У разі раптової хвороби або відмови у візі страхова компанія компенсує вартість квитків і проживання, а також інші витрати, які ви понесли.
Де оформити страховку
На сайті журналу Форіншурер представлені рейтинги страхових компаній за видами страхування.

ТОП-10 найбільших страховиків
ОСАГО КАСКО Туризм ДМС Життя Майно
премії
1. ERV                             58 779
2. PZU Україна             56 562
3. VUSO                         49 864
4. ТАС СГ                       34 651
5. Укрфінстрах             27 166
6. Універсальная         19 413
7. Княжа                        19 391
8. АХА Страхованіє    18 564
9. Провідна                  14 337
10. ІНГО Україна        11 885

Проаналізуйте рейтинги, вивчіть відгуки, скористайтеся послугами «сарафанного радіо» і виберіть страхову компанію. Уточніть, з яким ассистансом вона співпрацює, і приймайте остаточне рішення.
Більшість компаній пропонують послуги з онлайн-оформлення страховки. Таким чином, за 5 хвилин ви зможете згенерувати відповідну страхову програму, оплатити страховку банківською картою і отримати страховий поліс на електронну пошту.
Алгоритм оформлення страхового поліса.
Порядок покупки страховки онлайн складається з декількох послідовних кроків. Все, що від вас вимагається: бути уважним і слідувати інструкціям.
Страхові компанії пропонують два варіанти оформлення страховки онлайн (в залежності від конструктора на сайті):
Перший варіант: вибрати готову програму страхування з декількох наявних пакетів (базова, для активного відпочинку, для бізнесу і т. і.). Кожна з них передбачає готовий набір страхових випадків.
Другий варіант: Відзначити галочками всі ваші опції і самостійно створити персональну страхову програму (хронічні хвороби, заняття спортом, втрата документів, юридична допомога і т. і.).
Обов’язково ознайомтеся з умовами страхування, зазначеними в договорі. Зверніть увагу на випадки, на які умови не поширюються. Якщо залишилися питання, зв’яжіться з менеджером. Якщо умови вам підходять, продовжуйте оформлення.
Вкажіть ім’я, вік, територію дії страховки, тривалість перебування, контактні дані.
Сплатіть страховку, отримаєте поліс, роздрукуйте його або збережіть електронний варіант.
Як скористатися страховкою.
Перше, що ви повинні зробити – зателефонувати за телефонним номером, вказаним на полісі. Назвіть асистансу номер поліса і розкажіть про те, що трапилося. Залежно від складності страхового випадку, за вами відправлять швидку допомогу, викличуть лікаря в готель чи пояснять, в який госпіталь слід приїхати. Прибувши в госпіталь, зверніться на стійку реєстрації.
Всі свої дії погоджуйте з ассистансом. Не вносьте ніяких платежів і не погоджуйтеся на додаткове лікування без попереднього узгодження. У разі оплати вартості медичних послуг з власного гаманця (після узгодження з ассистансом) ви зможете отримати компенсацію від страхової компанії після повернення.
Щоб отримати компенсацію, потрібно подати такі документи:
Страховий поліс.
Висновок лікаря, супутні документи про діагностику і лікування.
Рецепти, рахунки і чеки.
На наданих документах повинні бути печатки та підписи.
Висновок.
Ви оформите надійну туристичну страховку за 5 хвилин, якщо ретельно продумає все, чим плануєте займатися в подорожі, і проаналізуєте ваш стан здоров’я. Як правило, різниця в ціні простої страховки з франшизою, страховки з базовим набором умов і «докачаної» страховки на всі випадки життя – не така вже й велика. Як кажуть, краще перестрахуватися! І тоді ваша подорож пройде з максимальним комфортом і мінімальними фінансовими втратами.

Туристическое страхование: как оформить страховку перед поездкой. Турагентство Компас.

Шановні друзі!

На нашому сайті Ви можете on-line в будь-який час
доби або з нашою допомогою в офісі агенції :

З нами – краще!

error: Content is protected !!